Toitumine

Toitumisharjumused saadakse kaasa juba lapsepõlvest. Sageli ei mõelda, kas söödav toit on kasulik või kahjulik, vajalik või mitte. Süüakse seda, mis meeldib. Harjumuste muutmine võib olla väga raske. Koos on kergem muutuda.

Toortortide valmistamise töötuba
Lisainfo ja registreerimine

Smuutide valmistamise töötuba
Lisainfo ja registreerimine

Liivia Panker

image-29-08-2017-at-19-15Läbi isikliku kogemuse ja iseseisva õppimise on Liiva Panker koolitanud end toitumisnõustajaks A. Sootsi Tervisekoolis, mille lõpetas 2011. a. Sellest alates on ta nõustanud kliente seoses erinevate toitumisprobleemidega: kaal, pidev väsimus, toidutalumatus, kõrge kolesteroolitase, soov üle minna taimetoidule jne.

Tervise edendamisega on Liivia Panker tegelenud alates 2004. aastast. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli psühholoogia eriala, Tervisekooli toitumisnõustajaõpingud ning täiendanud end erialastel kursustel nii Eestis kui välismaal.

Ta teeb individuaalseid konsultatsioone, koostab toitumiskavasid, korraldab praktilisi töötubasid ja organiseerib seminare. Praktilistes töötubades annab soovitusi ja inspireerivaid näpunäiteid, kuidas muuta igapäevane toidutegemine meeliköitvaks. Tänu laialdasele huvile nõustab taimetoidualal.

Kuigi igaüks on unikaalne ja proovib otsida oma tõde omamoodi, soovivad tegelikult kõik ühte ja sama – olla õnnelikud, armastatud ja armastavad, elada külluses ja hingerahus, olla terved ja energilised, targad ning näha välja kaunid ja nooruslikud. Oma kogemustele toetudes on Liivia Panker veendunud, et toit on tervise suur mõjutaja. Teadliku ning tervisliku mahetoitumisega on võimalik ennetada ja ravida mitmeid haigusi. Hea ja tervislik mahetoit on maitsev ja lihtne valmistada. Liiviale on tähtis teadmine, kust toit pärit ja kuidas valmib. Ta ütleb, et igal toiduvalmistamisel on oma imeline kulgemine ning peab oluliseks lihtsust ja elamusi köögis. Tema toiduvalmistamisega käib kaasas armastus, inspiratsioon, soojus ja puhtad maitsed. Söö end terveks!

Taevas ja Maa keskus
info@taevasmaa.ee
infotelefon: +372 55903155
facebook: taevas ja maa keksus

www.taevasmaa.ee