ARNE LAURI 

Väelaulude õhtu „Mantra heli ja vibratsioon” kristallide kuningriigis
Vaata lisainfot ja registreeri ennast siin

Tantsumeditatsioon
Vaata lisainfot ja registreeri ennast siin

Arne Lauri on muusik ja mitmekülgne isiksus, kes krišnaiidinimega Arjuna on alates 1994. aastast kulgenud hinduismi üht suunda pidi. Jumal Krishnat teenides püüdleb armastuse ja pühendumise läbi mõistmise, eneseteadvustamise ja vabanemise poole.
DSC_4996Arne Lauri on kaua ja põhajlikult õppinud ning tegelenud joogaga.
Juba 1991. aastast hakkas Arne Laurit bhakti jooga poole kiskuma ning ta alustas regulaarset mantrate lugemist. Ta annab joogatunde, loenguid veedalikust kultuurist, taimetoitlusest, tervislikest eluviisidest jne.
Arne Lauri on tantsija-koreograaf ja muusik, kes loob ja veab mitmeid projekte. Juba lapsena laulis ta poistekooris, käis rahvatantsu- ja peotantsuringides, mängis kitarri. Seejärel asus innuga breiktantsu juurde ja laulis kooliajal rockbändis. 80-ndatel tegutses ta pop-rock ansamblis Just Knud Qvikstad. 90-ndatel elas mõnda aega Itaalias, kus töötas tantsija ja koreograafina ning pärast seda leidiski end juba bhakti-jooga koolist.
Ta elas mõned aastad ashramis, kust sai alguse armastus India traditsioonilise muusika, templitantsude, mantrate ja pühenduslaulude vastu – sellest kogemusest sündis ka tema menukaim ansambel Bhava. Tema etteaste 2007. aasta Eurolaulu konkursil oli samuti igati üllatav, kus ta esines juba ansambliga Deva Deva Dance.
Arne võib palju jutustada teemadel: milline tegelane on Krishna, kuidas kõlab päikesemantra, kes on dikša ja šikša gurud, kuidas hing reinkarneerub ja mis juhtub pärast surma, milline on karmavaba toit, miks on eneseteadvustamine nii oluline,  kuidas pääseda paradiislikele planeetidele jpm.

IGA SÕNA ON LAUL JA IGA SAMM ON TANTS

Vaata saadet

Artiklid Arne Lauriga

Naine24: Video: mis on tantsumediatsioon? Loe SIIT
Elu24: 
Video! Arne Lauri viib täna läbi maailmas laineid lööva tantsumeditatsiooni Loe SIIT
GoodNews: VIDEO! Juhendaja Arne Lauri sulatab tantsumeditatsioonis tantsijate sisemist jääd Loe SIIT
Telegram:
 
Arne Lauri tantsumeditatsioon aitab vabaneda piirangutest Loe SIIT
GoodNews:
 
GOODNEWS KATSETAB! Arne Lauri tantsumeditatsioon viib läbi keha liikumise hingeni Loe SIIT

Taevas ja Maa keskus
Põhja pst 21/1 Tallinn
info@taevasmaa.ee
infotelefon: +372 55903155
facebook: maajataevaheaolukeskus