Ene Spriit

Toidutalumatus
Loe lisainfot ja registreeri ennast siin

Oled see, mida omastad: Ensüümid – elujõu ja tervise võti
Loe lisainfot ja registreeri ennast siin

Toitu terviseks
Loe lisainfot ja registreeri ennast siin

kodulehele-2017Ene Spriit on toitumis- ja tervisenõustaja, õpetaja ja ema. Teda on alati motiveerinud tahe teada ja uudishimu uurida süvitsi erinevaid teemasid. Ta on õppinud läbi elu, nii koolis, erinevatel kursustel kui iseseisvalt.

Ene õppis õpetajaks Tallinna Ülikoolis, läbis Maagilise Maatrixi, reiki, vabastava hingamise ja Quantum Entrainment kursuse. Ta on tegelenud jooga ja meditatsiooniga 9 aastat. Toitumise teema juurde jõudis Ene läbi isikliku raske kogemuse. See süvendas tema huvi elustiili, toitumise ja haiguste vaheliste seoste uurimise vastu. Ene on harinud ennast iseseisvalt nimetatud teemal üle 10 aasta.

Ühel hetkel võettis Ene vastu otsuses oma teadmised süstematiseerida ja astus A. Sootsi Tervisekooli, mille lõpetas 2014. a. Sellest alates on ta nõustanud kliente, kel on olnud erinevad toitumisprobleemid: kaal, pidev väsimus, toidutalumatus, kõrge kolesteroolitase, seedehäired, nahaprobleemid jm.

Koostöös firmaga Synlab pakub Ene nõustamist vastavalt Cytolisa toidutalumatuse testi tulemustele. Ta peab loenguid toitumisteemadel, nagu tervislik toitumine, toidutalumatus, seedesüsteemi tervis, ensüümide tähtsus, immuunsüsteemi tugevdamine. Ene on teinud kaastööd ajakirjale „Toitumisteraapia”. Ene jätkab enda täiendamist Eesti Toitumisnõustamiskeskuses, A. Sootis Tervisekoolis, Via Naturales jt korraldatud koolitustel ning konverentsidel.

Ene hoiab ennast pidevalt kursis USA parimate toitumisterapeutide, kiropraktikute, funktsionaalse meditsiini arstide seisukohtadega toitumise ja elustiili teemadel. Toitumine on iga inimese sügavalt isiklik valik. Parima valiku tegemiseks on vaja infot, just seda jagataksegi loengul.

Taevas ja Maa keskus
Põhja pst 21/1 Tallinn
info@taevasmaa.ee
infotelefon: +372 55903155
facebook: maajataevaheaolukeskus