Helena Taska individuaalkonsultatsioon

Konstellatsioon on võimas teraapiavorm, mis võimaldab tõhusalt tegeleda mistahes haigussümptomite või korduvate mõtte- ja käitumismustritega. Konstellatsioonis muutuvad nähtavaks seosed erinevate inimsuhete vahel, kus saab tegeleda hingeliste ja füüsiliste traumadega, nt kaotusvaluga.

Konstellatsiooniprogramm – Killustunud hingeosade tagasitoomine
Lisainfo ja registreerimine

Vaata konstellatsioonide kogu kava SIIT

Igal süsteemil on oma kord, hing ja südametunnistus. Perekond on samuti süsteem kõigi oma reeglitega. Kui inimesel on perekonnas oma koht ja ta täidab süsteemi reegleid, annab süsteem elujõu ja kindlustunde. Kui süsteem on mingil põhjusel sassi läinud, siis on raske elada ja mõista kõike, mis elus toimub.

Kuidas toimub perekonstellatsiooni individuaalseanss?

Perekonstellatsiooni klassikalisest viisist võtavad osa konstellöör, klient ja assistendid ehk asendajad, kes protsessi ajal esindavad kliendile olulisi inimesi või muud energiat. Individuaaltöös kasutab konstellöör vastavaid nukke ja muid esemeid, et vajalikud detailid töös nähtavaks muuta ja esile kutsuda.

Esmalt kirjeldab klient lühidalt oma probleemi või teemat, millega soovib tegeleda. Pärast vestlust konstellööriga paigutab klient vastavalt oma murele esemed enda äranägemise ja tunde järgi väljale, millega konstellöör edaspidi tööle hakkab. Konstellööri juhendamisel lahendatakse hingetasandil kõik ilmnenud probleemid ja seosed. Protsess on kliendile täiesti turvaline. Seansi lõpus saab klient võtta üle kõik lahendused, tunded ja teadmised, mis töö käigus välja tulevad.

Helena Taska individuaalne konstellatsioonitöö kestab 1 – 1,5  tundi
Osaluspanus 80 eurot

Toetava tehnikana kasutab Helena ka Psühhokatalüüsis

Psühhokatalüüs on väga kiire ja lihtne meetod, mis võtab väga vähe aega ja on tõhus töös nii laste kui täiskasvanutega. Väga oskuslikult ja tulemuslikult on Helena õppinud psühhokatalüüsi meetodit oma tehnikates kasutama. Psühhokatalüüs on justkui energialaeng või äratus organismile, et käivitada paranemise ja uuenemise protsess. See meetod aitab inimese ürgajust eemaldada soovimatu mustri ning asendada see kaasaegsema versiooniga, et elukvaliteet alustaks kasvamist.

Meetodi autor on Andrei Jermoshin Venemaalt, kes on kõrgema kategooria arst- psühhoterapeut. Psühhokatalüüsi meetodi lõi ta 23 aastat tagasi kui avastas, et patsientidel on lihtsam läbi seoste saada lahti paanikahoogudest, traumadest, hirmudest, kergematest ja raskematest psühholoogilistest seisunditest, sõltuvustest, sümptomitest.

Registreeri ennast vastuvõtule e–posti aadressil helenataska@gmail.com või telefonil 56676996

Helena teekond

Minu huvi psühholoogia vastu tärkas „Tunne ennast ja teisi“ kursuse läbimise järel. Astusin akadeemiasse NORD, sealt edasi viisid õpingud mind Tallinna Ülikooli. Pere loomise ja laste sünni tõttu tuli ülikooliõpingutesse mõneks ajaks paus. Samal ajal puutusin kokku konstellatsiooonide ja süsteemse mõtlemisega – see köitis mind niivõrd, et liitusin 2011. aastal esimese Eestis koostatud konstellööride õppegrupiga.
Osalesin palju konstellatsioonidel ning olin kõikide järgnevate Eesti konstellatsiooniõppe kursuste tõlgiks. Tänu sellele oli võimalus pidevalt juurde õppida ja täiendada oma teadmisi. Hetkel lõpetan ülikooliõpinguid sotsiaaltöö erialal ning töötan aktiivselt konstellööri ja süsteemse terapeudina. Olen väga tänulik oma õpetajatele, Eesti Süsteemsete Lahenduste Keskuse juhile ja õppejõule Olga Knjazevale ja konstellöörile Maire Taskale, kes on mind jätkuvalt toetanud ja julgustanud sellel imelisel teel.

Oma töös kasutan erinevaid tehnikaid ja meetodeid: perekonstellatsioonid, organisatsioonikonstellatsioonid, töö assotsiatiivsete kaartidega, töö ankrutega, psühhokatalüüs. Olen isiksuse kasvu koolituste treener-stažöör ning juhendan erinevatel teemadel konstellatsioonipõhiseid kursusi ja töötubasid. Viin läbi grupikonstellatsioone ning võtan vastu individuaalnõustamisele.

Minu õpingutee:
2018 – Sotsiaaltöö (Tallinna Ülikool)
2015 – Organisatsiooni konstellatsioonid (Moskva Süsteemsete Lahenduste Instituut)
2013 – Perekonstellatsioonid (Moskva Süsteemsete Lahenduste Instituut)
2018 – Psühholoogia (Tallinna Ülikool)

***************

TÄHELEPANU! Taevas ja Maa keskus on hetkel ajutisel pinnal Holistika Instituudis. Endla 15, Tallinn
Töötav kodulehekülg on www.taevasmaa.ee.  Varsti avab keskus uksed uutes ruumides.

Taevas ja Maa keskus
www.taevasmaa.ee
info@taevasmaa.ee
infotelefon: +372 55903155
facebook: taevas ja maa keksus