Jana Võrk

Janat kõnetab sõnum “Kõik vastused on enda sees”. Selle lause tunnetamiseks viibis Jana 2010 a. mõnda aega Brasiilias, Abadiania rahvusvahelises spirituaalses keskuses. Seal kogetud sügavad transformeerivad praktikad andsid Janale kogemuse: vastused tulevad puhtasse ruumi – sinna, kus valitseb süda ja avatud meeled.

Teekond psühhoterapeudi elukutseni oli loomulik kohalejõudmine. Elu ise kirjutas edasise stsenaariumi, tuues kaasa psühholoogia õpingud Moskva ja Freiburgi ülikoolides ning huvitavad klienditööd.

Jana kasutab oma töös kaasaegseid meetodeid ja tehnikaid.

HÄÄLEDIALOOG (VOICE DIALOGUE)

Üliefektiivne tehnika eriti siis, kui teemaks on suhted ja suhtlemisraskused, meeleolu kõikumine, hingeline segadus, ärevus, stress. Meetodil on efektiivne mõju, kui eesmärgiks on vabaneda korduvatest käitumismustritest ja kinnismõtetest.

Hääledialoog sessioon ei ole kaugeltki tavaline visiit psühholoogi juurde. Ta pakub 2 head üllatust: väliselt leiab aset põnev ja dünaamiline tegevus, kuid sisemiselt tekib võimas impulss mure lahenduseks.

Teenuse kohta lähemalt http://olenonnelik.wixsite.com/olenonnelik/haaledialoog-meetod

SÜGAV PEAT

Kaasaegne innovatiivne tehnika, mida kasutatakse kiireks vabanemiseks elukvaliteeti segavatest emotsioonidest nagu hirm, ärevus, samuti foobiad, sundmõtted, vanad traumad jmt. Tehnika unikaalsus peitub  selles, et kliendil puudub vajadus läbi elada ebamugavaid olukordi enda jaoks.

Teenuse kohta lähemalt http://olenonnelik.wixsite.com/olenonnelik/peat-meetod

TERAAPIA METAFOORKAARTIDEGA

Metafoorkaardid on piltidena kodeeritud sõnumid, mis aitavad näha “puude taga metsa”. Sobib inimestele, kellele meeldib elulisi teemasid lahendada mänguliselt ja sügavalt. See on erakordselt pingevaba ja loominguline teraapia, mille tulemused räägivad ise enda eest.

Teenuse kohta lähemalt http://olenonnelik.wixsite.com/olenonnelik/metafoorkaardid-teraapia

Individuaalvastuvõtud

Psühholoogiline nõustamine: 1h/ 40 eurot
Psühhoteraapia: 1,5h/ 50 eurot

Praktiseeriva psühholoogina osutab Jana Võrk nii ühekordset psühholoogilist nõustamist kui jätkusessioonidest koosnevat psühhoteraapiat.

Jana Võrk on väheseid psühholooge Eestis, kes on diplomeeritud Hääledialoogi (Voice Dialogue) meetodi spetsialist.

Selleks, et saaks ise rõõmu ja naudinguga elada ning aidata teistelgi teekaaslastel seda paremini teha, pani Jana aluse klubile Olen Õnnelik, kus korraldatakse psühholoogilisi praktilisi töötubasid ja üritusi, viiakse läbi rituaale, astropsühhoogilised insight õhtuid, mängitakse psühholoogilisi mänge – ikka selleks, et elu oleks sügav ning värvikas seiklus.

Jana professionaalne teekond:

  • Moskva Integratiivse Psühholoogia Täiendhariduse Ülikool. Transpersonaalse psühholoogi diplom.
  • Saksamaa Freiburgi Rahvusvaheline Teadvuse Uurimise ja Psühhoteraapia Ülikool. 3-aastane täiendõppeprogramm psühholoogidele: praktiline psühholoogiline nõustamine, coaching ja psühhoteraapia.

Jana juurde leiavad tee inimesed, kes tunnevad rõõmu enda avastamisest ning soovivad efektiivset ja praktilist lahendust.

Jana artiklid:

Telegram: Kas minu elu, minu õnn või eelkäijate poolt programmeeritud teekond
Telegram: Kõik räägivad unenägudest, aga kas unel on ka oma nägu?

Janaga saab ühendust:

Klubi Olen Õnnelik, mis asub Tallinnas, Trahteri 7
jana.vork@gmail.com
http://olenonnelik.wixsite.com/olenonnelik/psuhholoog-jana-vork
https://www.facebook.com/psyhhoterapeutJanaVork/
+372 5069 996

Taevas ja Maa keskus
Põhja pst 21/1 Tallinn
info@taevasmaa.ee
infotelefon: +372 55903155
facebook: maajataevaheaolukeskus