Kotkasulg Evald Piirisild

Samaanirännak ” Inimese 4 vaenlast”
Varsti tulemas
Loe lisainfot ja registreeri ennast siin

Hingepildi maalimine kotkasulele
Loe lisainfot ja registreeri ennast siin

Hingerännak väelooma juurde
Loe lisainfot ja registreeri ennast siin

Suvine puhastus pühitsus rituaal, õlidega + šamaanirännak
Loe lisainfot ja regristreeri ennast siin

Kotkasulg Evald Piirisild

16830901_1324043777642591_3913837268530302766_nKotkasulg Evald Piirisild on sündinud ja elanud Tallinnas. Oma hingemaailma avastas ta juba ammu, aga ei osanud seda algul mõista. Pärast seda, kui Evald oli astunud Reiki maailma ja saanud 3 pühitsust, astus ta uuele tasandile. Järgnenud Indiaani laagrites osalemine tõi Evaldile uued avastused ja õppimisperioodi.

Hingenime Kotkasulg andis Evaldile David, kes nüüd on juba lahkunud sellest ilmast. Nime tähendust Evald tol ajal ei mõistnud. Nüüd, olles rännanud mööda erinevaid pühapaiku emakesel Maal, on ta selle nime tähendusest aru saanud.

Mõistnud oma kutsumust ja omadusi, teeb Kotkasulg rännakuid maailma eri paikades, kus korjab teadmisi ja jagab seda siis hiljem inimesetele. Ta on teadmiste koguja ning edastaja. Evald teab, et šamaaniks õppimine on pikk aeg ning hindab seetõttu pärismaallaste pärandatud teadmisi kõrgelt.

Evald on hingemaalija. Ta maalib pärast rännakut inimesele tema hingepildi. Olgu inimene tuhandeid aastaid tagasi mõni  loom või lind olnud, vahuste merelainete peal kõndija, inglitega taevasel tasandil suhtleja või hoiab sügaval südames mõnda lapsepõlve sooja mälestust – kõik maalib Evald kotkasulele, mis aitab inimesel oma ellu selgust ja väge tuua.

Soone talus Raplamaal on Evaldil hingetelk, Päikeseväravad ja püstkoda. Ta käib seal inimestega kohtumas ja rituaale tegemas. Evald jagab oma abi nii hingelisel kui vaimsel tasandil. Huvitundjad on alati Evaldi juures oodatud. Ta püüab oma teadmisi jagada kõigile, kes seda vajavad.

Taevas ja Maa keskus
Põhja pst 21/1 Tallinn
info@taevasmaa.ee
infotelefon: +372 55903155
facebook: maajataevaheaolukeskus