Lenormandi Len na

Lenormandi kaartide süvakursused
I osa 15. septembril kell 11.00 – 17.00
II osa 29. septembril kell 11.00 – 17.00
III osa 13. oktoobril kell 11.00 – 17.00
IV osa 27. oktoobril kell 11.00 – 17.00
Lisainfo ja registreerimine

Helena Maasik, teisenimega Lenormandi Len na (Helena Maasik) on Lenormandi kaartidega aktiivselt tegelenud nüüdseks 15 aastat.

See, et Len na kaarte laob, on olnud ilmselt loomulik jätk peretraditsioonidele.

Oma kire sai ta kaardimaailma vastu vanaemalt ja emalt. Ta jälgis huviga kogu lapsepõlve ennustamisi nii aastavahetustel kui ka muul ajal. Ema õpetuste kohaselt sai selgeks tugeva baasi mustlaskaartidest. Teismelisena sai laotud kaarte kirega nii endale, kui sõpradele. Vanaema olles hetkel 96 aastane, laob endiselt kaarte ning on oma suhtumise ja teadmistega suureks eeskujuks.

Lenormandi kaartide maailma avastas Len na  2003ndal aastal, kui leidis poest esimese eestikeelse raamatukese ja lasi Venemaalt tuua ehtsad kaardid. Aastast aastasse on huvi ainult süvenenud.

Len na õppetee on väldanud pikki aastaid. Sinna sisse on kuulunud raamatud, netiavaruste blogid, Youtube ja hulgaliselt koolitusi. Huvi ja kirg on kasvanud nagu lumepall, mille tulemusel tekkis otsus, et on aeg teadmisi jagada ka laiemalt. Lõin õppelehe Facebookis, hiljuti valmisid ka eestikeelsed kaartide õppelehed.

Len na ütleb nii: “Tunnen, et olen tänaseks valmis jagama aastatega kogunenud teadmisi ka teiste kaardihuvilistega. Lenormand Oracle kaardipakk on seni osutunud mulle kõige parimaks sõbraks! Loodan, et suudan nakatada oma kirega ka teisi huvilisi ;)”.

Taevas ja Maa keskus
Põhja pst 21/1 Tallinn
info@taevasmaa.ee
infotelefon: +372 55903155
facebook: maajataevaheaolukeskus