Lenormandi Len na ehk Helena Maasik

Lenormandi kaartide süvakursused

Kontaktid:

Telefon: +372 55603896
E-mail: hmaasik1@gmail.com

Helena Maasik, teisenimega Lenormandi Len na on Lenormandi kaartidega aktiivselt tegelenud nüüdseks 15 aastat.

See, et Len na kaarte laob, on olnud ilmselt loomulik jätk peretraditsioonidele.

Oma kire sai ta kaardimaailma vastu vanaemalt ja emalt. Ta jälgis huviga kogu lapsepõlve ennustamisi nii aastavahetustel kui ka muul ajal. Ema õpetuste kohaselt sai selgeks tugeva baasi mustlaskaartidest. Teismelisena sai laotud kaarte kirega nii endale, kui sõpradele. Vanaema olles hetkel 96 aastane, laob endiselt kaarte ning on oma suhtumise ja teadmistega suureks eeskujuks.

Lenormandi kaartide maailma avastas Len na  2003ndal aastal, kui leidis poest esimese eestikeelse raamatukese ja lasi Venemaalt tuua ehtsad kaardid. Aastast aastasse on huvi ainult süvenenud.

Len na õppetee on väldanud pikki aastaid. Sinna sisse on kuulunud raamatud, netiavaruste blogid, Youtube ja hulgaliselt koolitusi. Huvi ja kirg on kasvanud nagu lumepall, mille tulemusel tekkis otsus, et on aeg teadmisi jagada ka laiemalt. Lõin õppelehe Facebookis, hiljuti valmisid ka eestikeelsed kaartide õppelehed.

Len na ütleb nii: “Tunnen, et olen tänaseks valmis jagama aastatega kogunenud teadmisi ka teiste kaardihuvilistega. Lenormand Oracle kaardipakk on seni osutunud mulle kõige parimaks sõbraks! Loodan, et suudan nakatada oma kirega ka teisi huvilisi ;)”.

Toimuvad kursused:

Lenormandi kaardid

Carl Jungi sünkronismi teooria kohaselt on  kõik universumis omavahel ühendatud ja välismaailm on meie sisemise maailma peegeldus. Meie kogu maailm on info pakendatud energia.

Inimesed pöörduvad kaartide poole, et teada saada, mis nendega tulevikus juhtub – Armastus? Jõukus? Õnn?