Lille Lindmäe

Teemaõhtu – Maailma suurima meditatsioonipüramiidi ehitamine Indias
Lisainfo ja registreerimine

Küsimused Lillele
Lisainfo ja registreerimine

Teemaõhtu – Teekond uude ajastusse
Lisainfo ja registreerimine

Lille Lindmäe

Lille Lindmäe talenti iseloomustab lause: on asju, mida silmad ei näe ja mille mõistmiseni teadus pole veel jõudnud.

Lille on ülitajur, diplomeeritud rahvaravija, bioväljade tikkija, valguskandja, energiatöötaja, võlur, pragmaatik. Lille on NÄHTUS.

Eriline tundlikkus võimaldab sellel sensitiivsel naisel tajuda kõike, mis pole terve inimeses või looduses. Lille näeb värvimuutusi bioväljas ning seetõttu oskab ta kindlaks määrata haiged kohad auras – olgu need siis inimestel, loomadel või maakeral, ühesõnaga kõigel elaval. Ta näeb inimese aurast haigusilminguid enne, kui need nähtuvad füüsilises kehas. Lillele on antud  võime teha korrektuure haigele organile auras – seda tegevust nimetabki ta biovälja tikkimiseks. Lille puhul on tegemist ülivõimsa vaimolendiga, kes võib endale lubada haigete tervendamist ilma, et tema enese väli sellest kahjustuks.

Vähesed teavad fakti, et Lille on üks seitsmest inimesest maailmas, kes oskab luua, korrastada ja parandada planeet Maa energeetilisi jõuliine (ley-liine). Need oskused tulenevad spetsiaalsest informatsioonist, mis asub tema bioväljas ning kosmilisest abijõust, millega Lille on pidevas ühenduses.

Haruldased faktid Lille kohta:

  • Lille aju EEG mõõtmised näitavad, et ärkvel (või: päevateadvusel) olles toimivad tema ajulained tavatult – tema mõlemal ajupoolkeral töötavad võimsalt korraga kõik ajulained – alfa, beeta, teeta ja delta. Sealjuures eriti kõrge on delta laine, mis hakkab tööle inimestel tavaliselt süvaunes või koomas olles. Just delta laine tõttu on Lille ajulainetel võimalik vastu võtta teadvuste infot universumi tasanditelt.
  • Kirliani meetodil tehtud piltidel on tema bioväljast leitud tähtede ja tähtkujude kaart, mis näitab hinge teekonda universumis
  • Lille peopesad kiirgavad valgust.

Lille on müstiline naine, kes oma tegevusega loob väärtusliku silla akadeemilise arstiteaduse ja alternatiivmeditsiini vahel.

Lille Lindmäe on nimi, mis toob loengusaalid täis nii siin-kui sealpool Läänemerd.

Tema mõtteid ja saavutusi saadab rahvusvaheline uudishimu ja tunnustus juba paarkümmend aastat. Ligi 20 aastat peab ta loenguid neljas keeles erinevatel mandritel, olles hinnatud esineja kohalikel ja rahvusvahelistel konverentsidel.

Ta on kirjutanud raamatud:
“Iidse teadmisega õnnistatud”, 2003
“Tähed on bioväljas ja taevas”, 2006
“Loome kuldset ajastut”, 2017

Enda kohta ütleb Lille nii:

  • Minu ülesandeks on energiatöö. See on OLEMINE, mitte tegemine. Olen, kõnnin ja kiirgan ning bioväljas olev informatsioon teeb, mida vajatakse.
  • Ma ei tegeleks vaimse maailmaga, kui mu jalad poleks tugevalt maas.
  • Igal hommikul ärgates on mul rõõm hinges – maailm tervitab mind taas ja taas kogu oma täiuses.

Taevas ja Maa keskus
Põhja pst 21/1 Tallinn
info@taevasmaa.ee
infotelefon: +372 55903155
facebook: maajataevaheaolukeskus