Deva Lokita (Brenda Randroo)

DEVA LOKITA (Brenda Randroo) on Osho Rahvusvahelise Meditatsiooni Keskuse sertifitseeritud terapeut ja meditatsioonijuht.

Eraseansid ja -vastuvõtud
Lisainfo ja registreerimine

Enesehüpnoos
Lisainfo ja registreerimine

„Tuletades meelde unustatud keele rääkides oma Keha-Mõistusega”
Lisainfo ja registreerimine

brenda-randroo

Deva Lokita (Brenda Randroo) on väljaõppe saanud Osho Rahvusvahelises Meditatsioonikeskuses Indias. Ta juhendab Osho meditatiivseid teraapiaid: „Müstiline Roos”, „Tuletades Meelde Unustatud Keele Rääkides oma Keha-Mõistusega”, „No-Mind” ning erinevaid Osho meditatsioone ning kursuseid. Samuti on ta läbinud „Enesehüpnoos sügavaks meditatsooniks” treeningmooduli.

Deva Lokita juhendab kursusi nii Eestis kui Indias.

2015 aastal juhendas ta Osho meditatsiooni rahvusvahelisel Tantrafestivalil.

„Olen olnud meditatsiooni teel nüüdseks 4 aastat ja mu elu on suurepärane! Loomulikult on ikka minu elus raskeid momente, pingelisi hetki, kohustused jne, aga olen ise muutunud ja need ei tekita mulle enam stressi. Suhtun keerulistesse hetkedesse teisiti ja need on pigem muutunud huvitavateks väljakutseteks”, räägib Deva Lokita.

Igal aastal vähemalt korra viibib ning töötab Deva Lokita Osho Rahvusvahelises Meditatsioonikeskuses Indias, et minna edasi enda meditatsioonis ning juhendada ja aidata teisi inimesi vaimsel teel. Vaimne tee omab talle väga suurt tähendust! Seepärast otsustas Deva Lokita rajada Eestisse Osho Meditatsioonikeskuse, mis on rahvusvahelise keskuse haru. Keskus on loodud inimestele, kellel pole võimalik Indiasse minna, sest ka Eestis on inimesi, kes soovivad Osho meditatsioone ning teraapiaid kogeda.

Deva Lokita on Osho Meditatsiooni Keskuse üks juhtidest Eestis ning juhendab regulaarselt Osho meditatsioone ja kursuseid erinevates keskustes.

Osho Meditatsiooni Keskus Eesti

Artiklid Deva Lokitaga

GoodNews: MIDAGI HINGELE JA KEHALE! Deva Lokita tuleb meelde unustatud keelt oma kehamõistusega rääkimiseks Loe SIIT
GoodNews: Brenda Randroo: keegi pole meid õpetanud meid vaatama enda sisse, leidma ja tõestama midagi enda sees Loe SIIT

Taevas ja Maa keskus
Põhja pst 21/1 Tallinn
info@taevasmaa.ee
infotelefon: +372 55903155
facebook: maajataevaheaolukeskus