Maire Sirkel

Ruunimaagia loengud
Lisainfo ja regristreerimine 

Maire huvitub kohalike taimede ja loodusenergiate tervistavast mõjust, kasutades neid oma igapäevatöös. Taibates, et kui võimsad jõud peituvad meie esivanemates ja maas, hakkas ta uurima ruune ja skandinaavia kosmoloogiat.
Olles süvenenud ida tarkustesse ja lääne psühholoogiasse on ta jõudnud esivanemate ning maa väe juurde.

Lõpetasin  Tartu 8. Keskkooli eesti keele ja kirjanduse klassi, töötasin TRÜ raamatukogus ja Tartu linnaraamatukogus. Tegutsesin  nii koolitajana kui ka ärialal.

Minu tee algas UFO lähikontaktiga aastal 1989, Võsul. Sellele järgnes palju paranormaalseid kogemusi ja täielikud muutused kõigis eluvaldkondades. Kuigi, minu esimene spontaanne kehaväline kogemus oli 9 aastaselt.

VAATA VIDEOT SIIT

Maire õpingud
1990 Transententaalne meditatsioon Mary Murphy (Inglismaa)
1999 Tartu Meditsiinikooli massazi eriala diplom Reet Aadamsoo. Avasin oma kabineti.

Reiki maailm
1999 -2004 Reiki I, II, III aste + ühe aastane meister-õpetaja õpe  (Traditional Usui Reiki Ryoho Aime Andra (USA). Karuna reiki I ja II aste   Aime Andra (USA), olen  vastu võtnud reiki kliente ja koolitanud.
1999-2001 Traditsiooniline Hiina meditsiin, Nei Jing koolis.

2000- 2015 Vabastav hingamine. Leena Kristiina Tuulse, Bo Walstrom ( Rootsi ), Frank Cardell ( Kanada), Ole  Ry ja Susann Andres( Taani), aastane koolitus Binny A Dansby ( Inglismaa ), meetodi looja Leonard Orr ( USA ), tegutsen hingamisõpetajana, grupitöö, eraseansid,  seminarid, loengud.
Tegin grupitööd Tartu Vanglas narko- ja alkoholiprobleemidega kinnipeetavatega vabastava hingamise meetodil. Suidsiidsus vähenes, mis oli minu töö eesmärk.

Sünd on ime
Kuna hingamistöö oluliseks  fookuseks on sünd –  selle toetamine ja tervendamine, siis olen  pidanud tähtsaks osalemisi Eesti Ämmaemandate Ühingu doula`de* ehk sünnitoetajate koolitustel 2006. aastal. Olen toetanud sünde ja tutvustanud meetodit  ämmaemandetele.

Toitumine
2006 -2008 Annely Sootsi Tervisekooli. Toitumisravi ja nõustamine.  Delta 6 Desaturase meetod. MTÜ Selior Eesti toitumisnõustja ja  konsulteerisin toiduainete varjatud talumatuse teste.

2009  Maagilise Maatriks,  Arvo Soomets, Heli Tennosaar.
2014 Access The Bars,  Kreet Rosin
2015 TRE,   Ole  Ry ja Susann Andres( Taani)

Lääne budistlik Vennaskond
2010 – jätkuvalt – budistlik meditatsioon. Lääne budistlik Vennaskond, Tartu Budakoda. Olen pühitsetud Tiibeti budist, Trikung Kagyu, Laama Drupon Sangyas Rinpoche.

Ruunid ja rituaalmaagia

Jätkuvalt külastan Odessa druiidi ordu pea peapreestrinna Nadiva Bezpalova loenguid Tallinnas, et täiendada oma ruunimaagia alaseid teadmisi. 2014 Alustasin ruunidesse süvenemist , tutuvudes põhjalikult paljude ruunimaagide kirjutistega antud teemal. Nimetaksin Freya Aswynni ( šotimaal elav hollandlanna) ja Jörgen I. Erikssoni (Rootsi). Jörgen I. Erikssoni utharki põhine kosmoloogiline lähenemine on mind maagina kõige enam inspireerinud ja valgustanud, kuna sobitub hästi minu isiklikku maailmatunnetusse ja suhestumisse maagiaga. Minu vaatenurgast tuleks maagiat kasutada viimases hädas, kuna see tähendab muutust urdri võrgus. Sekkumine ei mõjuta mitte ainult konkreetset inimest, vaid kogu kõiksust. Seega on see suur vastutus. Maagilise sekkumise mõte on luua harmooniat, tuua valgust maa peale, mitte oma ego teenida.

 

Taevas ja Maa keskus
Põhja pst 21/1 Tallinn
info@taevasmaa.ee
infotelefon: +372 55903155
facebook: maajataevaheaolukeskus