Triin Tobberi astroloogiline sünnikaart

Astroloog Triin Tobber on astroloogiaga tegelenud alates 1995. aastast ja astroloogilisi konsultatsioone teinud üle kümne aasta

Astroloogia algajatele 
Loe sündmuse kohta rohkem informatsiooni siit

Kiindumus kui arengu takistaja
Juhendavad Triin Tobber ja Pille Teearu
Lisainfo ja registreerimine

Õpinguid alustas ta Suurbritannia koolis Mayo School of Astrology (2002-2003) ja jätkas Austraalia koolis Canopus Academy of Astrology (2004-2009), mille lõpetas kiituse ja astroloogia õpetaja kvalifikatsiooniga.

2012. aastal ilmus tema kirjutatud raamat “Sünnikaardi saladused”.

Pedagoogilist haridust on Triin omandanud nii Eestis kui Suurbritannias ja töötanud inglise keele õpetajana alates 1991. aastast.
Triin on tõlkinud mitmeid spirituaalse sisuga raamatuid ja filme.

Soovitame kõigile koostada  astroloogiline sünnikaart. Sünnikaart peegeldab taevakehade asukohta sinu sünnihetkel ja annab aimu sünnipärastest eeldustest ja kalduvustest. Neid teades on palju lihtsam oma valikuid teha – sa juba tead, mis tuleb kergemini kätte ja mille puhul tuleb rohkem pingutada. Sünnikaardist on võimalik välja lugeda: missugused iseloomuomadused sulle kõige rohkem kasu toovad kui erinev on sinu sisemine mina loodud imidžist, missugused on sinu vajadused ja hirmud suhetes missuguseid partnereid sa ligi tõmbad,  missugune peaks olema sulle rahuldust pakkuv töö ja töökeskkond, mis on sinu jaoks kõige potentsiaalsemad rahaallikad, mis tegurid kõige enam sinu tervist ohustavad jne. jne.

Triin teeb ka elugraafikut, mis annab aimu elumustrist ja hetkeperioodi väljakutsetest.  Elugraafik ei väljenda kõike, mis sinu elus juhtub, aga aitab lahti mõtestada minevikku ja piiluda veidi tulevikku. Kergem on märgata sündmuste omavahelisi seoseid ning tõusu- ja mõõnaperioode oma elus, hakata aru saama oma elumustrist.

Lisainfo ja registreerimine: triin.tobber@gmail.com

Taevas ja Maa keskus
Põhja pst 21/1 Tallinn
info@taevasmaa.ee
infotelefon: +372 55903155
facebook: taevas ja maa keksus

www.taevasmaa.ee