SALVATOR

Artefakt SALVATOR

Salvator on uus viis inimese aju loominguliste (kognitiivsete) võimete ja teadlikkuse arendamiseks ning inimkeha peenhäälestamiseks. Selleks kasutatakse spetsiaalset tehnoloogiat, mida rakendatakse sümboolse teabe ja vaimse tegevuse tajumise strateegiate kaudu.

Salvator on teaduse, kunsti ja filosoofilise mõtte sümbioos, teie individuaalse reaalsuse optimeerimise artefakt.

Salvatori kasutusala:
– Teostab kesknärvisüsteemi positiivset reguleerimist keele põhiomaduste, kui loodusliku eseme kaudu, mis on meie ajusse evolutsiooniga sisse-ehitatud.
– Moodustab teadvuses kujutisi, mis stimuleerivad keha mälu ja optimeerivad inimese keskkonna ja noosfääri mälu arusaamist.
– Suunab inimest tohutule kogemusele erinevate energiavahetusviisidega keskkonnas ja võitlusele miljardite elusolendite entroopiaga, mis eelnes inimesele biosfääri evolutsioonilises arengus.

Uueks vahendiks entroopia ja evolutsiooni pidevaks võitluseks, mis on sündinud inimese teadvuse evolutsioonist on SALVATOR – esimene samm sisemise harmoonia, tasakaalu ja täiuslikkuse poole.

Hind orienteeruvalt 160.00-180.00

**************

*Noosfäär ehk mõistusesfäär on Vladimir Vernadski järgi inimmõistuse poolt kujundatud ja keemiliselt ümberkorraldatud sfäär planeedi Maa ümber.

*Entroopia on termodünaamikas ja statistilises mehaanikas kasutatav ekstensiivne suurus, mis kirjeldab vaadeldava süsteemi erinevate võimalike juhuslike ümberpaigutuste arvu. Tihti öeldakse, et entroopia mõõdab “korratust”. Protsessidele, milles entroopia kasvab, vastavad pöördumatud muutused süsteemis, mis vähendavad süsteemi võimet teha tööd, sest osa energiast on pöördumatult muundunud soojuseks.

Tagasi avalehele saad SIIT