Shakuntali

Siberi šamaani, sakraaltehnikate meistri Shakuntali seminarid, meistriklass ja tervendavad seansid naistele

Šamanistlik naiste väering
Lisainfo ja registreerimine

Terve naine – terve suguvõsa
Lisainfo ja registreerimine

Gjud – tervendav seanss stressist vabanemiseks
Lisainfo ja registreerimine

Shakuntali on öelnud, et sellised inimesed nagu tema olid vanasti paiksed, elasid omaette, olid kooskõlas loodusega ja õnnelikud. Tänapäeval, nähes, kuidas inimesed on loodusest eraldunud ja segaduses ning asjad maailmas üha enam kreeni lähevad, liigub šamaan mööda maailma inimesi aidates, õpetades neid mõistma maailma olemust ja ülesehitust, et inimesed ärkaksid tõelisele teadmisele ning päästaks maailma hukatusest. (Šakuntali Altai)

Indigolapsena sündinud ehe Siberi šamaan Šakuntali asus juba 12-aastasena Altai mägedes Suure Valge Šamaani, vaimse õpetaja Osho mantlipärija Bhagavan Kalki juures vaimseid tarkusi omandama. Kui Šakuntali täiskasvanuks sai, saatis õpetaja ta India templisse, kus ta viie aasta jooksul õppis õpetajate-preestritaride käe all ülima naiselikkuse saavutamise tehnikaid, suhete kunsti ja Ayurveda ravimassaaži. Indiast naasnud, hindas õpetaja ta piisavalt küpseks, et saata ta maailma teadmisi jagama. See on tema missioon, mida ta on täitnud üle 30 aasta. Õpetaja Kalki loengutel, meditatsioonidel ja ritriitidel täiendab ta regulaarselt oma teadmisi ja oskusi siiamaani.

Shakuntali näeb inimeste aurasid ja saatust. Ta on võimeline pilguga distantsilt esemeid liigutama, kõndima klaasikildudel ning … üllatus-üllatus… isegi vee peal. Ravimisel kasutab ta käsi, heli ja meetodit Gjud. Viimane on väga tõhus ning selle valdajaid on kogu maailmas vaid üksikuid. Lisaks on ta ka sakraaltehnikate meister, professionaalne psühholoog ning ennekõike üdini naiselik naine, kes õpetab õrnemat sugu avama oma naiselikku olemust ja juhtima naiselikku jõudu.

Šakuntali teab, et iga naine on kuld! Kuid selleks, et see kuld hiilgaks, on vaja avada tema individuaalsus, võimed ja sisemine rõõm. Väike samm vaid – tulla seminarile ja järgida õpetusi! Teeme selle maailma õnnelikumaks paigaks!

Shakuntali on pühendunud heategevusele ning toetab lastekodulapsi üle kogu maailma.

Shakuntali individuaalvastuvõtud (tervis, isiklikud ja äriküsimused) (registreerumine ja info tel. 55574497; 5164917)

Taevas ja Maa keskus
Põhja pst 21/1 Tallinn
info@taevasmaa.ee
infotelefon: +372 55903155
facebook: maajataevaheaolukeskus