Sille Reinumäe

Sille Reinumäe lõpetas 1995 aastal Tallinna Meditsiinikooli ämmaemanda erialal.

2014 aastal lõpetas Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tasemeõppe ämmaemanda erialal ja omandas rakendusliku kõrghariduse.

Tal on üle 20 aasta haiglas töötamise kogemust nii ämmaemandana kui ka õena.

Esimesed kokkupuuted vaimse maailmaga olid tal juba lapsena. Olles väga avatud ja tundlik laps, tunnetas ja nägi ta vahel asju, mida teised ei näinud. Ta ei saanud aru, miks vanemad, alati kui neile midagi sellest rääkida, ütlesid, et ta kujutab seda endale lihtsalt ette. Siis see maailm sulgus tema jaoks mingiks ajaks. Uued kontaktid salapärase, nähtamatu maailmaga sai ta uuesti teismelisena. See hirmutas teda. Süviti hakkas see teda huvitama alles umbes 15 aastat tagasi. Siis tahtis ta sellest rohkem teada saada ja hakkas oma küsimustele vastuseid otsima. Luges vastavat kirjandust, lausa neelas raamatuid, kõik oli nii põnev. Järjest ilmusid ta ellu inimesed kes jagasid tema huvi. Tutvusringkond suurenes ja tekkisid võimalused käia erinevates töötubades, loengutes, seminaridel, kursustel ja koolides. Ta hakkas avastama iseennast ja maailma enda ümber.

Töötades aastaid meditsiinisüsteemis hakkas ta mingil hetkel aru saama, et paraku ainult teaduspõhine meditsiin meid terveks saada ei aita. Haigused ja probleemid ei kao kuhugi, kui ei viitsita ega taheta mõelda põhjustele. Tavamedistiinis aga tegeletakse ainult tagajärgedega. Inimene on siiski tervik, kes koosneb kehast, meelest ja vaimust ning on terve siis, kui on tasakaalus. Ta usub, et inimene on võimeline isetervenema, kui selleks luua vajalikud tingimused.

Ta aitab inimestel luua selle tasakaalu läbi erinevate teraapiate. Oma teraapiates ta kasutab kõiki oma teadmisi ja kombineerib erinevaid tehnikaid.

Ta on õppinud Gross Massaažikoolis klassikalist ja spordimassaaži ning M.I Massaažikoolis Hiina punktmassaaži. Alar Krautmani Terviseakadeemias õppis Vana-eesti massaaži ehk soonetasumist, kõhuteraapiat, hirudoteraapiat ja apiteraapiat.

Tavameditsiinis töötades hakkas ta mingil hetkel ennast tundma nagu aborigeen, kes on tulnud paksust metsast oma nõia rohtudega. Tema mõttemaailm oli aastatega nii palju muutunud, et tekkis konflikt tema välis ja sisemaailmade vahel.

Human Design süsteemi järgi on ta Manifesteeriv Generaator. Seega, peab ta saama teha tööd, mis talle meeldib ja sära silmadesse toob, ainult siis saavutab ta oma päris-ise signatuuri-rahulduse. Nüüd on ta selle keskme endas leidnud.

Tema vaimse arengu olulisemateks punktideks on:

 • Intuitiivse tajumise ja tunnetamise süvakursuse 3 astet – Teresa Mängel
 • Intuitiivteaduste kool – Ingvar Luhaäär
 • Teadliku muutuse kunst – Ingvar Villido
 • Sisemise Tarkuse kool – Kaia-Liisa Reinut + kristalliteraapia 3. aste
 • Maagilise loomise õpituba – Liina Kaumann
 • Maagline matrix – Heli Tennosaar
 • Reiki – Kreet Rosin
 • Access Conciousness e. ligipääs teadlikkusele
 • Human Design. Kiirtee autentse Endani – Anti Kreem
 • Sünnitervenduse seminar – Tõnu Talimaa
 • Tarot kaardid – Ravi Ramlov ( Ivar Volmar)
 • Unenäo tervenduse seminar (Riina Grethiel)
 • Nõiaväe avamine eneses (Maria-Katariina Kuusing)

Teraapiad, millega Sille tegeleb:

 1. Kristalliteraapia

Oled lamavas asendis (riided seljas), lõõgastunud olekus, võid ka magama jääda ning vastavalt Sinu vajadusele, küsimusele, probleemile panen kristallid Sinu kehale või keha ümber. Olenevalt seansi teemast võin kombineerida erinevaid teraapiatehnikaid.

Kestus 1 – 1,5 tundi. Soovitatav teha kuurina 5 – 7 korda.

 1. Vana-eesti massaaž e. soonetasumine

Nagu enamus külmema piirkonna loodusrahvaste ravisid, tehakse ka vana-eesti massaaži läbi kergete, õhukeste riiete ja matil. Riietest on sobilikud nt retuusid, T-särk või kerge dress. Riided peaks olema pehmed, võimalikult väheste lukkude/nööpide jms, mis muljudes naha vastas ebamugavad võiks olla.

Soovituslik massaaži kestus: 60-120 min sõltuvalt sellest, milline on Sinu soov ja seisukord.

 1. Kõhuteraapia e. vistseraalne (siseelundite) massaaž

Enne protseduuri peaks viimasest söögist olema möödas vähamalt 3 tundi.

Seansi pikkus 30 min.

 1. Kaaniteraapia e. hirudoteraapia

Enne protseduurile tulekut

 • Peaks olema viimasest toidukorrast möödas 2-3 tundi.
 • Kaaniravi seansile eelneva kahe ööpäeva jooksul ei ole soovitav kasutada parfüüme ja teisi tugevaid lõhnavaid aineid (deodorandid, lõhnaseebid, salvid, kreemid jne.) ega tarvitada alkoholi.

Kaaniravi seansi pikkus on 1 – 1,5 tundi. Kaaniravi on soovitatav teha kuurina 7 – 10 seanssi. Nädalas tuleks teha vähemalt 1 seanss.

Lisainfo ja registreerimine seanssidele:

Facebook – Gaia Teraapiatuba
E-mail: gaia.teraapiad@gmail.com
Mobiiltelefon: +372 5552 6204

Taevas ja Maa keskus
Põhja pst 21/1 Tallinn
info@taevasmaa.ee
infotelefon: +372 55903155
facebook: maajataevaheaolukeskus