Lühikursus “Sisetunde lugemine”

“Sisetunde lugemine” Kiirkursused

Süvaõppe lühendatud ja kiirendatud versioon, mõeldud ainult edasijõudnutele või neile, kes soovivad ainult ülevaadet oma võimalustest ja sisemaailmast.

Kursuse läbiviija Teresa Mängel. Loe rohkem SIIT.
Teresa Mängel on lõpetanud Moskva Rahvusvahelise Selgeltnägemise ja Energiateraapia Akadeemia, kus ta on saanud doktori kraadi. Tal on koolitamiseks spetsiaalsed täiendväljaõpped ja pühitsused Akadeemia õppejõudude poolt.

Tegelikult me ei õpi midagi uut, vaid äratame ellu meie sisemise väe ja teadmised. Tuletame meelde kuidas ennast armastada, usaldada ja enda sees olevat väge oma kvaliteetse elu saavutamiseks parimal moel kasutada.

Üks aste kestab ühe päeva. Alustame kell 10.00 – 16.00. Vahest võib ka kauem minna.

Kui antud kuupäevad ei sobi, siis saab neid alati nihutada, liituda teiste gruppidega ja vajadusel teen tunde eraviisiliselt ja aitan järgi.Uuel aasta uue hooga edasi!!!

Kursuste maksumus: Alustama peab alati I astme kursusega. Järgmise astme kursusele pääsevad ainult eelmise astme kursuse läbinud õpilased. Antud hinnad on grupile. 1. aste 140.00, 2 aste 160.00, 3 aste 180.00

Registreerumine,tasumise kord ja soodustused
Kursustele registreerumiseks saada kiri aadressile  info@taevasjamaa.ee, kus on kirjas grupp ja aste, millisel kursusel soovid osaleda, samuti osaleja nimi, meiliaadress ja telefoni number. Lisaks palume ära märkida, kas soovid tasuda sularahas või ülekandega. Seejärel saadame Sulle ettemaksuarve ja kursusearve. Ettemaks on 50€ iga kursuse kohta ja kursuse arve siis vastavalt selle võrra väiksem.
JUSARA OÜ  a/a EE811010220207984223

Kursusetasu peab olema laekunud vähemalt 2 päeva enne kursuse algust.

Soodustused
10% soodustust
saavad osalejad, kes tasuvad ettemaksuna 3 astme kursuse maksumuse korraga. Palume sellest soovist kohe registreerumisel teada anda.

Lühikursuste teemad
1. Aste 10.00 -17.00 / 140 eurot

Tajumise ja tunnetamise erinevad võimalused.
Neli enesearengu teed.
Eksimiste põhjused tunnetamistes. Õpime vigadest, lihvime täpsust.
Kolm tahku, hing, keha, vaim. Emotsioonide kontrollimine.
Peenkehade asetus ja funktsioonid. Meie peenkehade “MUNA”süsteem.

Erinevad meetodid informatsiooni saamiseks.
Zeneri kaardid. Harjutus käbinäärme aktiveerimiseks.
Täiendavad harjutused ja meditatsioonid nägemiseks ja tunnetamiseks. Oma Ruumi loomine – mererand. Meditatsiooni meetod – oma rahukoht, oma keskendumise koht. Kolm harjutust oma tajumiste ja tunnetuste tugevdamiseks. Pildi loomine.
Kanal „Looja“, Energeetiline töökanal.
Liikumine infospiraalis „ZERS“. Energiakeskuste “elustamine”
Kaitseingel ja temaga suhtlemise võimalused.
Energiakihtide harmoniseerimise harjutused. Kanal „EETER“. Meditatsioon vikerkaarevärvidega. Energiakeskuste puhastamine, korrastamine.

Kaasa saame materjale, millega kodus harjutada.

2. Aste 10.00 -17.00 / 160 eurot

Kolmikkanal SOL. Mõistmine, arusaamine, soojus, harmoniseerimine Kollane energia ei lase egol domineerida, sulatab tõkked ja eelarvamused. Sol meditatsioon.
Aurakehad, nende “elu” meie ümber. Aura õige asetus
Peenkehade nihkumise põhjused. Energiate kogunemine ja jaotumine. Miks tekivad rasked haigused. Kuidas neid mõista. Mis toimub meie peenkehadega.

Negatiivsed ja laastavad energiaprogrammid (needus, nõidus, manamine, ketus, kuri silm, loitsimine jne.) Kuidas ära tund, mis need on. Zombistamine. Vampirism.
Кursus „Energeetiline vampirism” Energiavampiir – see on inimene, kes võtab vägivaldselt teise inimese energiat, vastuolus kõigi vastastikuse energia vahetuse seadustega. 9 võimalust ja abivahendit nende äratundmiseks, enese kaitsemiseks ja korrastamiseks.
Füsionoomia.
Mida tähendavad sünnimärgid?

3. Aste 10.00 -17.00 / 180 eurot

Tulemas

Taevas ja Maa keskus
Põhja pst 21/1 Tallinn
info@taevasmaa.ee
infotelefon: +372 55903155
facebook: taevas ja maa keksus

www.taevasmaa.ee