Tiina Tiitus

Kolmeosaline loeng Kuidas elada armastuses ja külluses

Juhendab Tiina Tiitus

Tiina kirjeldab seda nii: Usun, et me kõik võiksime elada armastuses ja külluses.
Loengutel räägib Tiina, miks see paljude jaoks nii veel pole.

Loengu kolmas osa Elu mõte”

Loengu kolmandas osas keskendub Tiina oma kogemustele ja arusaamadele, milleks hing kehastub, mis on tema eesmärgid ja ülesanded ning millises ühenduses tänapäeva inimene oma hingeteega on.

Lisaks jagab ta kogemusi kokkupuudetest mitmete olenditega erinevatest sagedustest ja tasanditest, kes meiega koos eksisteerivad ning loomulikult ka sellest, kuidas kõik seostub armastusega.

Osalema saavad tulla ka need, kes esimestel loengutel ei osalenud.

Loengu esimene osa Tagurpidi maailm”

Juttu tuleb tagurpidi maailmast ja oma elu loomisest selliseks nagu me tegelikult tahaksime. Räägime kodeeringutest, mille sisse satume oma elu esimestest hetketest. Saame teada, kuidas neid märgata ja mida nendega peale hakata.

Mis mõttes on praegu kõik tagurpidi? Millised omadused on meesenergial ja naisenergial? Milline on õnnelik suhe?

Loengu teine osa Armastuse varjatud saladused”

Tiina kirjeldab seda nii: Loeng on järg jutule, millest rääkisime sarja esimesel õhtul, kus teemaks oli “Elu tagurpidi maailmas”. Kuulama saavat tulla ka need, kes esimesel loengul ei osalenud.

Teisel loengul keskendume sellele, kuidas mõjutab tagurpidi maailm meie lähisuhet ja armuelu.

Osaluspanus ühel loengul 25 eurot

REGISTREERI END SOOVITUD LOENGULE JÄRGNEVAL LEHEL!

Tiina Tiitus

Tiina nimetab ennast isikliku arengu nõustajaks ja nägijaks. Tiina Tiitus lõpetas ERKI (praegune Eesti Kunstiakadeemia) moekunsti eriala cum laude. Ta on end täiendanud ka Stockholmi Tarbekunsti Kõrgemas koolis ning teinud sisekujundusi. Töötas Tallinna Kaubamajas loomingulise juhina ja särgivabrikus Sangar stilistina. Ta oli ka omanimelise „Tiina Tiituse” moestuudio omanik.

Aastast 2007 on Tiina tegelenud aktiivselt esoteeriliste teemadega. Lugenud temaatilist kirjandust, käinud loengutel ning õppinud ka Elektromagnetvälja Tasakaalustamise Tehnikat (EMF). Alates aastast 2010 annab ta personaalseid konsultatsioone ja loenguid, millest tuntuim teema on “Õnnelik suhe”. Suur roll Tiina vaimsele teele sattumisel on kohtumisel abikaasa Martin Laubrega, kellega tal on pojad Lukas ja Jakob.

Tiina on aastatega inspireerinud ja aidanud sihi leida tuhandetel inimestel. Ta suhtleb ka nähtamatu maailmaga ja loengult saad sinagi kaasa oma isiklikud sõnumid.

https://www.tiinatiitus.com

Hallo, Kosmos! saade Tiina Tiitusega

Taevas ja Maa keskus
Põhja pst 21/1 Tallinn
info@taevasmaa.ee
infotelefon: +372 55903155
facebook: taevas ja maa keksus

www.taevasmaa.ee