Skip to main content

Avaloni Jumalanna ehk Keldi nõia õpetused

2023- 2024 Tallinnas, Pärnus ja Põlvamaal - Verioral

Juhendab Heli Ayera Salf

Üks eriline teekond iseendani …

UUED KURSUSED  ALGAVAD NOVEMBRIS.
Vaata kuupäevasid SIIT

TULE ÕPPIMA KOOSTÖÖD LOODUSEGA JA SELLE HARMOONIAGA ENDA SEES JA ENDA ÜMBER.

Avaloni õpetused on iidsed Keldi tarkade  teadmised, mis on olnud sadu aastaid varjatud. Need on looduse Maa-Ema ja Universumi teadmised. Õpetust võivad omandada nii naised kui ka mehed.

Mina, Heli Ayera, pühitsetud Avaloni Preestrinna, toon need salateadmised Sinuni. Nüüd on ka Sinul võimalus omandada osad teadmised ühe aastaringi jooksul.

See saab olema Sinu  jaoks eriline aastaring on täis nii uusi teadmisi, põnevaid meditatsioone ja õpetusi kui ka vahel sügavalt enesesse vaatamist.

Avaloni teadmised on ainulaadsed ja neid jagatakse nendele, kes on selleks valmis – elada samas rütmis loodusega. Avaloni õpetused sisaldavad sadade aastate vanuseid loodusjõududega tervenduse traditsioone ja kombestikku, mida on põlvest põlve edasi kantud. 

Tegemist on moodul-õppega, kus kaheksa korda aastas saadakse kokku ja kogutakse iga korraga uus pagas teadmisi. Alustame novembris,  kui on kõige pimedam aeg ning kursus lõpeb järgmise aasta sügise pööripäeva paiku. Avaloni spiraal on justkui iseendaga koos looduse rütmis kulgemine.

Kui sa tunned, et oled valmis Avaloni õpetusi omandama, siis palun saada mulle endast väike kirjeldus koos pildiga 
mailile pistrik99@gmail.com, peale seda kui on uue õppeaasta registreerimine avatud.  
Armastusega
Heli Ayera
Avaloni Preestrinna, Keldi maanõid