Skip to main content

Meie sõprade südantsoojendavad lood

Mulle õudsalt meeldivad seiklused ja reisimine! Olen osalenud mitmel väereisil TaevasMaa keskusega koos ja pole pidanud pettuma. Iga reis on olnud erinev ja alati olen midagi uut õppinud, kuigi pean ennast juba vanaks reisiselliks ja merekaruks. Täiega väge täis olen alati pärast käiku kuskile. Talvemasenduse vastu aitab eriti hästi. Soovitan soojalt!

Jürka, täna siin homme seal, vanus 64

Iidsed lood, antiikaeg ja ajalugu on selline asi, mis ei aegu. Selle pärast olen olnud juba üle 25 aasta ajalooõpetaja erinevates keskkoolides nii Tallinnas kui mujal. TaevasMaa keskuses olen aga õpilase rollis, sest mu uudishimu vanade aegade vastu ei rauge eal! Siit saan alati teada midagi sellist, millest mul aimugi polnud. Usaldus info korrektsuse osas on mul tekkinud seetõttu, et teatavasti on TaevasMaa osa rahvusvahelisest organisatsioonist. See juba tähendab midagi!

Eda, 61a, Kadriorg, Tallinn, Eesti

Minu spirituaalne ärkamine algas 6 aastat tagasi ja ei ole veel lõppenud. See on olnud niivõrd ootamatu, imeline aga ka intensiivne ja üllatav teekond. Kunagi ei ole liiga vara ennast avada! TaevasMaa keskuse üritustel tunnen alati, et olen nagu oma sugulastega koos, keda mul pole kunagi olnud.

Mees Metsast 20A

Mul oli olnud pikalt kurvameelsus, ükski ravim ega psühholoog ei suutnud mind aidata. Tundsin, et midagi on mu elus puudu, kuid ei saanud aru, et mis on valesti. Aitäh TaevasMaa keskusele, mis sattus täpselt õigel ajal minu teele ja näitas mulle, kuidas ISEENNAST leida!

Kats, 31, Tartu

Tundsin aastaid, et olen väsinud. Töö, kodu, töö, kodu jne iga päev üks ja sama. Sõbranna ütles, et temal enam igavust elus pole, sest ta käib TaevasMaa koolitustel. Minu arust oli see nii jabur ja lausa ajuvaba jutt, mis ta mulle oma õpingutest rääkis. Ükskord olin nõus kaasa minema. Täitsa lõpp, sellest ajast olen ise ka õpilane! Soovitan kõigile! Tulge oma rutiinist välja ja tehke midagi, mida te muidu mitte kunagi ei teeks. Andke elule võimalus!

39 Beautiful Red Rose

“The only mistake in life is the lesson not learned.” ~ Albert Einstein… Teadlased on targad, aga südamest aitasid mul oma vigadest õppida ikkagi TaevasMaa keskuse teadjad, kelle kursustel õppisin väga vanu iidseid tarkusi. Suhtest ja armastusest tean nüüd vääääga palju rohkem kui enne. Proovige ka. Kindlasti meeldib.

Tatjana Š

Inimesed liiga palju teevad tööd, et osta asju. Ma ütlen teile: viimane aeg on leida omale mingi hingeline asi, mis rõõmustab sind. Ja kui sa ise oled rõõmus, siis teised ka naeratavad sulle. Mul oli tekkinud 2 aastaga 20000euri võlga. Ostsin lihtsalt süüa ja riideid ja igast tehnika jama kokku. TaevasMaa keskuses õpetati mulle, kuidas rahaga õigesti ümber käia. Sain võlga palju makstud ja nüüd õpetan armsatele sõbrannadelegi, kuidas oma raske vaevaga teenitud raha mitte kulutada vaid kasutada!

Alex 41 Viimsi

Tavaliselt ma ei avalda arvamust. Mulle meeldib omaette olla ja ma ei ole väga seltskondlik. TaevasMaa keskuse kohta on mul öelda küll. See on selline väga omapärane koht, kus ma tunnen, et olen küll paljude inimestega koos, aga samas täitsa omaette. Ma ei julge öeldagi, kui palju ma olen TaevasMaa loenguid kuulanud kõrvaklappidega üksi jalutades. Ühtsuse ja tähtsuse tunne tekib. See on hea ja rahulik tunne. Ärevust pole, ennast tõestama ei pea. Olen tänulik selle võimaluse eest!

52 n

Mina tahan väga tänada keskuse suurt meeskonda. Kui mul olid rasked ajad ja olin elust loobumas, siis kogu meeskond mind toetas ja aitas. Ülimalt suured tänud, kui vaid oleks teiesuguseid rohkem.

43a, kahe lapse ema Keilast

Tere, mina käin teie keskuses loenguid kuulamas ja külastan ka sündmusi. Mulle meeldib, sest kõik on lihtne, sõbralik ja kergesti arusaadav ka minusuguse pensionäri jaoks. Veedaksin teie juures veel rohkem aega aga kodus olevad lemmikloomad tahavad ka oma aja saada. Kõike kaunist ja jätku teie toimetustes.

72 a Marta, Nõmmelt

Olen läbi elanud kohutava trauma. 2017aastal said autoavariis korraga surma minu tütar ja minu ema, kes oli roolis. Süüdistasin aastaid selles iseennast. Lootsin leida kedagi, kes aitaks mind läbi leina ja juhendaks, kuidas edasi elada. Olin päris sügavas mustas augus. Leidsin infot TaevasMaa keskuse kodulehelt 2023a alguses. Hakkasin kuulama audioloenguid ja tänaseks olen endale andestanud. Ma ei uskunud, et mõne kuuga on võimalik oma mõttemustrid nii õigeks saada.

Anna. Saaremaa 36