Skip to main content

Avaloni Jumalanna ehk Keldi nõia õpetused

2021 - 2022 Tallinnas, Pärnus ja Verioral

Juhendab Heli Ayera Salf

Üks eriline teekond iseendani …

Avaloni õpetused on iidsed Keldi tarkade  teadmised, mis on olnud sadu aastaid varjatud. Need on looduse Maa-Ema ja Universumi teadmised, mida on Keldi targad nõiad ja maagid kasutanud juba ammustel aegadel. Õpetust võivad omandada nii naised kui ka mehed.

Mina, Heli Ayera, pühitsetud Avaloni Preestrinna, toon need salateadmised Sinuni. Nüüd on ka Sinul võimalus omandada osad teadmised ühe aastaringi jooksul.

See saab olema Sinu muutuse aasta, uutele energiatele vastu minemise aeg ning endaga sügavalt suhtlemise aeg. Peatselt algav Sinu jaoks eriline aastaring on täis nii uusi teadmisi, põnevaid meditatsioone ja õpetusi kui ka vahel sügavalt enesesse vaatamist.

Tegemist on moodul-õppega, kus kaheksa korda aastas saadakse kokku ja kogutakse iga korraga uus pagas teadmisi.

Avaloni teadmised on ainulaadsed ja neid jagatakse nendele, kes on selleks valmis. Keldi Preestrid ja Preestrinnad on olnud tuhandeid aastaid hinnatud kui teadmanaised ja -mehed, kellel on oskus näha nähtamatut, olla samas rütmis loodusega. Avaloni õpetused sisaldavad sadade aastate vanuseid loodusjõududega tervenduse traditsioone ja kombestikku, mida on põlvest põlve edasi kantud.

Alustame oktoobris või novembri alguses, kui on kõige pimedam aeg ning kursus lõpeb järgmise aasta sügise pööripäeva paiku.
Avaloni spiraal on justkui iseendaga koos looduse rütmis kulgemine.

Avaloni spiraal järgib kõike nelja pööripäeva ja nelja vahepüha. Nii nagu on meil kaheksa ilmakaart, on ka maanõidadel kaheksa püha. Igal suunal on oma energia, väeloom, taim, värv ja olemine. See aastaring on kui vundamendi ladumine, et mõista erinevaid looduse stiihiaid ja vägesid, mida saab siis tuua ka oma igapäeva ellu.

 Kui sa tunned, et oled valmis Avaloni õpetusi omandama, siis palun saada mulle endast väike kirjeldus koos pildiga 
mailile pistrik99@gmail.com, peale seda kui on uue õppeaasta registreerimine avatud.  
Armastusega
Heli Ayera
Avaloni Preestrinna, Keldi maanõid