Skip to main content

Edasijõudnute grupi kursus

Hetkel ei toimu

Päästja, agressor ja ohver

Sügavamõttelised ja põhjalikud loengud elust enesest. Reaalse teaduse ja lõputu vaimsuse piirimailt. Informatsioon ja teadmised, mida arvuti sügavustest ei leia.
Kursustega kaasnevad meditatsioonid, pühitsused, harjutused,  õppematerjalid ja soovi korral tunnistused.

Esivanemate annete äratamine.
Juba ammustest aegadest alates on olemas meisterlikkuse saladused, aga ka erilised oskused – nn talendid. Traditsiooniliselt pärandati oskused isalt pojale, moodustades perekonna dünastia. Selle näiteks oli sepad, kes teadsid salajast võlusõna, millega nad suutsid metalli taltsutada ja meistriteoseid luua.
Erinevates riikides esivanemate austamine toimus erineval kujul:
Hiinas hoidsid esivanemate vaimud perekonda ja andsid järeltulijatele edasi kogunenud teadmisi ja oskusi. Samuti Kristluse-eelses Euroopas kummardati ja mäletati esivanemaid, kuigi oli olemas ka uskumus, mille järgi esivanemad jälgivad Paradiisis viibides oma järeltulijaid.
Kuidas saada esivanemate andeid, nende poolt kogutud teadmisi ja oskusi, õppida salajast võlusõna oma ande avamiseks ja millegi imelise loomiseks. Kuidas  ühendada ennast  esivanemate meisterlikkusega – õpid sellel kursusel.

Püha Graal on püha reliikvia
Püha Graal on püha reliikvia, see on karikas, millest Jeesus Kristus viimasel õhtusöögil jõi ja millesse Arimathea Joosep kogus verd ristil risti löödud Päästja haavadest.
Mis on püha Graali energia?
Püha Graal on jumaliku loomise allikas.
Sellest „tassist jooja” omandab hea tervise ja nooruslikkuse, energia puhastab  pattudest, saab jumalikke teadmisi ja armu.
Sellel kursusel saate teada, kuidas saavutada Püha Graali energiad.

Kuidas muutuda nähtamatuks.
Nähtamatus oli kogu aeg inimese jaoks soovitav omadus. Vana-Kreekas kasutasid kangelased surnute maailma külastamiseks nähtamatust. Vene rahvalugudes välditi aga nähtamatusega ohtusid ja mured. Isegi kaasaegses kultuuris on olemas pilt keebist, mis annab nähtamatuse.
Muistsetel slaavlastel oli kaks neitsi saatuseõde: Dolya ja Nedolya.  Nedolyal oli hägune pilk ja ta saatis inimesele leina, muresid, ebaõnne ja vaeva.
Meie kohalik legend aga räägib, et murede ja ebaõnne vältimiseks peab olema kurja saatuseõe jaoks nähtamatu.  Nii ei saa ta saata meile muresid, ebaõnne ja vaeva.
Sellel kursusel õpite, kuidas saada nähtamatuks kõigi probleemide, ebaõnne, leina ja negatiivse karma suhtes, õppime, kuidas reisida hirmuta teistesse ruumidesse, paralleelruumidesse.