Skip to main content

Vabanemine foobiatest, hirmust ja sõltuvusmustritest

16.04.2020 kell 18.00 – 20.00

Juhendab Teresa Mängel

Foobiad ja hirmusõltuvused

Soovin osaleda kursusel

16.04.2020 kell 18.00 – 20.00

Registreeru

Foobiad ja hirmusõltuvused.

Räägime foobiatest ja sõltuvustest, mis neil on ühist?
Erinevad foobiad,  sõltuvusmustrid ja hirmusõltuvused, ükskõiksusest elu suhtes, 21 sajandi arvutikatkust.  Alkoholism, suitsetamine, narkomaania.

Käesoleval ajal kannatab kolm neljandikku maakera inimkonnast nende tõbede- foobiate ja sõltuvuste käes. Selliste “tõbiste” hulk aga paraku kasvab tuleviks väga tõusvas joones.

Hirmuenergiad on ülimalt kurnavad ja suure energiakuluga.

Kui hirm ületab mõistuse piirid, siis meie aju teeb kavala lükke, ta lülitab selle hirmu välja, et keha saaks natukenegi elujõudu. Küll aga on see kerge petekas. Inimene mõtleb, et ta sai sellest üle, aga tegelikult seestpoolt endiselt on suur energiakadu ja jõud kaob. Toimub sisemine põlemine. Sellisel kujul on keha ja mõistus omadega vastuolus ja inimese vastupidavus hakkab katkema. Tekivad paanikahood, ärevus, stress, hirmud ja kaob eluisu. Inimene ei kontrolli oma keha.Ta ei saa aru mis toimub ja käitumismustreid ega tagajärgi on siinkohal raske ette ennustada.

Mida me kursusel kuuleme ja õpime?

Mida me kursusel kuuleme ja õpime?
Kuidas selline olukord tekib ja kuidas toimib?
Mida see teeb meie kehale, hingele, organismile, meelele jne.
Kuidas nendest tunnetest vabaned,  peatada ja üle saada?
Käesolev kursus õpetab kuidas kergemalt ja efektiivsemalt kõikide nende “tõvedega” hakkama saada.  Kursus sisaldab meditatsiooni : Isetoimetav energia UFIZ. Tähtede ja numbrite valgus. Meditatsiooni kestvus  30 – 35 minutit.

Pühitsetud energia annab jõu ja oskused sellega toime tulla. Kursusel saate kaasa selgitavaid materjale sõltuvuse ja foobiate kohta.

Lisalugemist:

Mis on sõltuvus?
Sõltuvusel on palju erinevaid nimetusi ja olekuid. Sõltuvus on olukord, kus mingit laadi elamused ja sündmused etendavad inimese elus ebanormaalselt olulist või tähtsat osa. Neid olukordi korratakse ja korratakse jätkuvalt.

Sõltuvus on ka sõltuvusaine ülemäärase tarvitamisega seotud psüühiliste ja kehaliste nähtude kompleks. Sa vajad seda taas ja taas ja kui ei saa, siis hakkab su füüsiline keha tõrkuma.
Puhas emotsionaalne sõltuvus on ülemäärane kiindumus.
Sotsiaalne sõltuvus on võimetus end iseseisvalt ülal pidada või iseseisvalt igapäevaeluga toime tulla. Sul on hirm, et sa ei tule üksi toime, ei saa hakkama, pole väärt parimat.

Mis on foobia?
Foobia ehk haiguslik kartus on ärevustunne, mis tekib mingi kindla nähtuse või elusolendi ees, mida tajutakse tegelikust ohtlikumana kui see on. Selliseid objekte või olukordi hakatakse vältima või talutakse neid väga suure ebamugavustundega.

Suurenenud ärevus väljendub kehaliste sümptomitena: südamekloppimine, hingeldamine või hingetus, higistamine, külma- või kuumahood, jalgade, käte ja/või keha värisemine, tasakaalutuse ja/või nõrkustunne, iiveldus, pearinglus, kohin kõrvades, värvilised täpid silme ees või muud nägemishäired, suukuivus, urineerimistung jne.

Registreerimise info:

Osaluspanus 65 eurot
Lisainfot sündmuse kohta: 55903155
Saada osalemissoov e-posti aadressile: info@taevasmaa.ee või teresa.mangel@gmail.com.
Lisa oma kontaktid, et saaksime sinuga vajadusel ühendust võtta ning täiendavat infot ja juhiseid saata.
Kui sinu meilile kinnitust broneeringu kohta ei tule, siis kindlasti helista.

TÄHELEPANU! Grupid on väikesed, koha garanteerib ettemaks 25 eurot.
JUSARA OÜ, SEB IBAN EE811010220207984223 (selgitusse märgi kursuse ja osaleja nimi).
Kursusele (ilma etteteatamata ) mitteilmumisel ettemaksu ei tagastata