Skip to main content

Heli Ayera Salf ja Kristallpealuud

14.märts, Tallinnas, Ristiku 10

Juhendab Heli Ayera Salf

Kristallpealuud on erutanud nimesi juba pikki sajandeid.

14. märtsil, neljapäeval, kell 18.00-20.00
Tallinnas, Ristiku 10

Teeme ühe toreda vestlusõhtu ja pealuude rännaku.
Heli tuleb meile külla ja võtab kaasa oma kuulsaimad pealuud “Vanaisa” ja “Hopi”.

Kokku on Helil pealuid üle 40, aga kõiki kaasa võtta ei jaksa.
Kohal on ka Teresa Mängeli pealuude kollektsioon – 28 pealuud, kus ka mitmed kuulsused sees ja pealuid, mis toodud laiast maailmast. Kõiki saab näha. Vestleme huvitavatel teemadel.
Tutvume maailma kuulsaimate pealuude ajalooga ja nende hoidjatega. Räägime ja näitame pilte maavälistest pealuudest jne.
Räägime ka sellest, mida kristallpealuud teevad ja mida nendega teha saab. Miks võiks üks selline kaaslane endalgi kodus olla. Kaasa saab ka pakikese materjali värviliste piltidega.

Registreerimise info

Palun registreeri ennast osalema, siis tean kui palju kooki küpsetada ja materjali varuda.
Osaluspanus 25.00 (sisaldab loengut, meditatsiooni, materjale ja külmad-soojad joogid + snäkk)
Saada oma osalemissoov: Info@taevasmaa.ee või teresa.mangel@gmail.com,
Infotelefon +372 5590 3155

Lisalugemist

Pealuusid kasutati tseremooniates ja rituaalides, et luua ühendus kõrgema teadvuse ja esivanemate ja lahkunute tarkuseteadvusega.
Väga palju on kristallpealuusid seostatud kirjanduses iidsete maiade kultuuriga ja seetõttu on ka tänapäeval kristallpealuudega seotud maiade hõimuvanemad.

Miks just inimkolp?
Mitmed kristallpealuude valmistajad ja meistrid on jaganud oma kogemusi, et niipea, kui kristallile raiutakse-lihvitakse sisse silmaavaused, nad tunnetasid energia nihet või muutust ja see aktiveeris mingi osa kristallide teadvusest. See omakorda andis edasi olulise info, et kristallpealuudel on teistsugune energia kui kristallil, millest seda valmistati. Kõik kristallpealuudega töötavad inimesed on ühel nõul, et kolba kuju loob unikaalse ja erineva energiasüsteemi, mis väljub kristalli enda energiasüsteemist.

Täna veel ei osata selgitada, mis see uus energiaväli on ja miks see tekib. Ja miks just kristallpealuu lülitab end energiavälja, mis on oma sageduselt oluliselt kõrgem? Kas see on võti info ja energiavälja, mis aitab meil mõista inimese tegelikku olemust?

Pealuu kuju on sümbol
Juba iidsed egiptlased teadsid, et sümbolid on kõrgema teadvuse keeleks, mis töötab läbi südame, mitte läbi aju. Needsamad egiptlased defineerisid ka erinevuse ajus toimiva teadvuse, mis tähendas toimivat ellujäämissüsteemina igapäevaelus ja tegeliku (kõrgema) teadvuse vahel, mis töötab läbi südame ja sümbolitena.

Nende traditsioonis oli pealuu vorm sümbol, mis räägib läbi meie südame ja ühendab meid meie kõrgema teadvusega.

Ja käesoleval ajal ühendavad paljud inimesed end südameenergiatega ja seetõttu on kasvanud ka huvi kristallpealuude vastu – läbi südame me alateadlikult või teadlikult mõistame selle sümboli tähtsust.

Ülejäänud materjali saate kursuselt kaasa.