Konstellatsioonid.
"Instinktide tasakaalustamine - intelligentsi saavutamine"

29.juulil,kell 11.00 Jänedal

Juhendavad Maire Taska ja Teresa Mängel

Konstellatsiooni abiga saab saavutada häid tulemusi äärmiselt paljudes valdkondades, tööalastest konfliktidest kuni täiendava meetodina tõsiste terviseprobleemide korral. Kõikides eluvaldkondades toimime me inimestega süsteemselt. Meiega on alateadlikul tasandil alati kaasas meie päritolupere, veel üks inimsüsteem. Neil põhjustel on kõigel, mis meie elus toimub, süsteemne tähendus; meie probleemid ja lahendused eksisteerivad kontekstides, mida saame konstellatsioonides ruumilise pildina vaadelda ja muuta.

Loe konstellatsioonide kohta rohkem SIIT

Tähelepanu! Uus programm “Instinktide tasakaalustamine – intelligentsi saavutamine” on eraldi väljatöötatud mitmeosaline programm Maire Taska ja Teresa Mängeli koostöös. 

29. juulil, kell 10.00 Jänedal

Mis on instinkt?
Instinkt ehk vaist on organismi kindlapiiriline käitumismuster. Instinktid tulevad meile sünniga kaasa, ehk päranduvad ja organism ei saa seda õppimise teel omandada.

Instinkt on programm, kus teatud olukorras sa käitud automaatselt, vastavalt sellele, mida sinu programm nõuab. Saab selgitada ka nii, et see on  pärilikult tingitud tegude  kogum, mis on omane antud inimesele (liigi esindajale) teatud tingimustes.

Instinkti mõistete algeid võib leida ka Aristotelese õpetuses hingest, mis eeldas  “looma hinge” olemasolu. Loomadel ja inimestel on üks hing ja me kanname ühtemoodi instinktide programmi.  Küll aga on inimesele ka jumalikpool, ehk intelligents ja mõistus läbi sõna, mida loomadel pole. See meid loomadest eristabki. Ja mõistust paraku sünniga kaasa ei anta, intelligentsi mõju suureneb ainult arendamise teel.

Huvitav tähelepanek: Instinktid määravad automaatselt meie elu, kuid me ei saa neid muuta. Intelligents on õpitav ja me saame seda arendada. Kuid selle arenemisvõime annavad meile instinktid.

Sünniga kaasa antud instinkte ei saa me muuta, küll aga saame neid kogemuste kaasabil suunata ja kontrollida, kasutades oma mõistust – intelligentsi.
Kui me teame kuidas inimese instinktid töötavad, oleme me võitmatud ja suudame korda saata imesid.

Ootame teid eluliselt tähtsale sündmusele!

Algusega kell 11.30.
Alustame lühikese selgitava loenguga, ca 30 minutit.
Mis need instinktid on, kuidas nad meie sees töötavad ja kuidas meie igapäeva elu määravad.
Kuidas me teadlikult, kasutades oma intelligentsi saame instinkte tasakaalustada ja sellega oma elu kardinaalselt paremuse poole muuta.

Registreerimise info:

Saada oma osalemissoov e- postile: info@taevasmaa.ee
Osaluspanus asendajale 40 eurot.
Töö Maire või Helena juures juures 150 eurot (saab teha maksimaalselt 4 tööd)
Kuna tööde arv on piiratud, siis palume saata teade töö soovi kohta meilile: info@taevasmaa.ee.
Lisainfot sündmuse kohta: 55903155
Töö garanteerib ettemaks 50 eurot.
JUSARA OÜ, SEB IBAN EE811010220207984223 (selgitusse märgi kursuse ja osaleja nimi).
Kursusele (ilma etteteatamata ) mitteilmumisel ettemaksu ei tagastata