Skip to main content

Kabbala, numeroloogia, ennustused ja elupuu.

Videoloengute salvestused I ja II osa

 Natalja A. Onufrieva Nimelise Rahvusvahelise Selgeltnägemise ja Energiapsühholoogia Akadeemia loengud, kursused ja tasuta seminarid.

Videoloengute salvestused I ja II osa

Vaata siit

Kabala alustalad /e.tegelikkus, Kabbalaga ennustamine, Kabbala numeroloogia ja kuulus “Sefirot” puu.

I osa:  Kabbala maagia alustalad,”Sefirot Elupuu”, 2h/26.00
II osa: Kabbala numeroloogia, ennustused. Lisana toodi juurde valpurgiöö müstika.  2h/26.00
Mõlemad loengud sisaldavad materjale.

Kuidas osta: 
Saada teade oma ostusoovist: info@taevasmaa.ee
Saadame sulle arve, pärast arve tasumist saadame sulle lingi, saad omale materjali alla laadida.
Loengut on mugav kuulata  kõrvaklappidega.

Loeng sisaldab videosalvestust möödunud konverentsist. Sisaldab materjale ja tabeleid nii vene keeles kui ka Eesti keeles. Loeng on vene keeles Eesti keelse tõlkega. Loeng on klubilise iseloomuga ehk siis küsimusi, vastuseid ja ka nalja sekka.

Kabala / Kabbala, harvemini ka kabalistika
on 12. sajandil välja kujunenud juudi müstilis-religioosne süsteem, müstikavool, mis pretendeerib inimese ja kogu universumiolemuse mõistmisele.

Kabbala tähendab Heebrea keeles ‘saadud’, viidates sellele, et tegemist on pärimusega kaugest minevikust, ehk siis iidsete pärandist. Juudi müstika seisnes algselt üksnes kogemustepõhiseks õpetuses. Kabbala õpetab tõlgendamise meetodeid nende varjatud tähenduste väljaselgitamiseks ja rakendamiseks.
Enamik Kabbala vorme õpetab, et iidsetes teadmistes on igal kirjatähel, sõnal ja numbril varjatud tähendus.
Kabbala toob välja üldise Seaduse, annab üldise valemi kogu maailmakõiksuse mõistmiseks.
Kabbala – see on õpetus maailma tekkest, sealhulgas selle algusest ja lõpust, formeerimise protsessist ja korraldusest, liikumisest tervikuna ja igast selle detailist eraldi.

Milleks me vajame Kabbalat?
Kabbala aitab meil lihtsalt mõista seda, et oma eksisteerimise protsessis oleme me elanud  mitmeid elusid. Oleme laskunud siia maailma, et taas sündida ja lahkuda – kuni me saame isiksuseks, kes talitab õigesti, tunnistades täielikult maailma kõiksuse kõrgeimaid seadusi.
Peale selle, kui me  oleme avastanud enda jaoks kogu universumi ja tõuseme selle tulemusena oma kõige täiuslikumasse  seisundisse – pidevasse rahulolutundesse – siis ei  tule me enam tagasi sellesse maailma. Selles seisnebki meie olemise eesmärk.

Preagusel kriisajastul ja rasketel aegadel jäävad ellu vaid need, kes teavad kuidas maailmasüsteem tegelikult töötab, kes oskavad oma peaga mõelda ja vastutada. Kellel on jõudu elada.

Kabbala Sefirot elupuu

„Sefirot”  Elupuu on diagramm, mida kasutatakse õige ja kvaliteetse elu elamiseks, oma eesmärkide täiuslikuks saavutamiseks.  See koosneb kümnest sõlmest, mis sümboliseerivad erinevaid arhetüüpe ja 22 teekonnast, kuidas neid läbida.
Sefirot ainsuses tähendab sõna-sõnalt “loendamist”, kuidas jõuda eesmärkideni valutult ja elujõuliselt.

Antud süsteemi on kasutanaud kõik usundid ja kultuurid läbi aegade. Usutakse et elupuu täielik tundmine viib sind valgustumiseni.