Käbinäärme äratamine

29.01.2020 kell 18.00 – 21.00

Juhendab Parapsühholoogia PhD Teresa Mängel

Soovin osaleda kursusel

29.01.2020 kell 18.00 – 21.00

Registreeru

UUDISPROGRAMM! Esmakordselt Eestis laiemale publikule.
Meie salapärane “Kolmas Silm”, ehk käbinääre. Mis see on ja kuidas temaga töötada.
5 osaline koolitus sisaldab õppematerjale, harjutusi, meditatsioone ja energiakanalite pühitsusi.

I osa 10.jaanuaril kell 18.00 – 21.00, 3h/45.00 (kordus)
II osa 22.jaanuar kell 18.00 – 20.00, 2h /45.00 (kordus)
III ja IV osa koos 29. jaanuaril, kell 18.00 – 21.00, 3h/ 60.00
V osa 4. veebruaril kell 18.00 – 19.30, 1,5h/45.00

Kõik kes on juba läbinud esimese või teise osa, või mõne teise osa Natalja loengul, saavad tulla kordama. Osaluspanus 15.00. Natalja saabub Eestisse veebruaris ja kõik 5 osa lõpetajad saavad Nataljalt soovikorral käbinäärme aktiivse töö täiendava süva- aktiveerimise, värvide korrigeerimise ja kinnitamise.  Kursus mõeldud ainult 5 osa läbinutele. Kursuse lõpetajatele järgneb sertifikaat ja diplom Moskva Rahvusvahelise Akadeemia poolt.

Loe Telegrami artiklit käbinäärme kohta SIIT
Loe Good News Artiklit käbinäärme harjutustest SIIT

See programm on koostatud Rahvusvahelise Intuitiivteaduste ja Energiateraapia Akadeemia  professori ja presidendi poolt, tema õpilaste palvel. Nad on veendunud, et meie käbinääre vajab puhastamist ja täiendavat aktiveerimist, et infovälja informatsiooniga kergem töötada oleks. Et oleks kergem tajuda, tunnetada ja omada heaolu tunnet.

Väga tihti kuuleb sellist arutelu – minu “kolmas silm” on kinni läinud/pandud, see vajab uuesti avamist/aktiveerimist, puhastamist ja läbituulutamist jne.  Mis see siis tegelikult on, kuidas ta töötab, kuidas temaga töötada, kuidas seda aktiveerida ja aktiivsena hoida? Selle tegevuse kohta sobib rohkem väljend – treening, see on meistriklassi saavutamise tee.

Neile, kes on õppinud intuitiivteadust:
Saate oma küsimustele vastuseid.  Saate oma tegevusi korrigeerida, kui teete miskit valesti või toimetate vales alas, saate selle kohta infot.  Vajadusel saate teha täiendavaid harjutusi ja diagnostikat, mis tugevdavad ja võimendavad teie õpitut.

Uustulnukatele:
Saab olema huvitav alustada vähesest. Teie  jaoks on see nagu sissejuhatav kursus uude maailma. Saate infot, kuidas töötada oma infoväljaga ja kuidas seda usaldada ja tajuda. Kuidas alustada puhtalt lehelt.

See kursus ei asenda intuitiivsete tunnete ja energiate õppimist, vaid täiendab seda.

I osa: Käbinäärme äratamine, puhastamine ja diagnostika.  Mis, miks ja kuidas Meditatsioon ja harjutused läbi vee elementide.

Käbikeha reguleerib organismi ööpäevarütmikat ja sünteesib serotoniini ja melatoniini. Meie „Kolmas silm” töötab koguaeg, ka öösel. . Kõige aktiivsem käbinäärme aeg on 2-4 vahel öösel.

Täna me õpime energiaid (ehk anname oma kehale informatsiooni), kus meil  on ülesanne üle kanda käbinäärme aktiivaeg ärkveloleku seisundisse. Meie keha on meie teadvusvibratsiooni pikendus ja väljendus: Kuidas kasutada “jämedamat teadvust” ja “peenemat teadvust”.

Informatsiooni eristamine, sümboolikate nägemine, nägemuste ja ettekuulutuste mõistmine.

Kui me aktiveerime oma käbinääret ja puhastame seda, siis meil on vaja mõista palju erinevaid nüansse.

I osas räägitakse käbinäärmest kui reaalsest organist, mis see on ja tema tegutsemine.  Miks käbin ääre on just öösel kõige aktiivsem? Milline tähendus on sellel organil läbi ajaloo. Miks Egiptuse kultuur kummardas “Kolmandat Silma”.

Teeme läbi aktiveerimise, puhastamise ja diagnostika meditatsiooni ning  pühitsused. Kaasa õppematerjal.

II Osa “Kolmas silm” ja üleloomulikud võimed. “Pöördsoola energia”
Selle kursuse raames uurime, kuidas meie intuitsioon ja “Kolmas silm” on üleloomulike võimetega seotud.

See on jätk eelmisele kursusele, kuid võivad osaleda ka need kes esimesl osal ei käinud.

Pärast oma “Kolmanda silma” puhastamist on tarvis selle põhiaspekti mõista. See tähendab arusaamist sellest, kuidas inimene on alguse saanud. Kuidas avada oma sisemine jõud ja usaldus ning näha nähtamatut. See kõik toetab ideaalse intuitsiooni arengut.

“Pöördsoola energia”  meditatsiooni mõte on minna elu loodud reeglitest kaugemale. Kui õpite seda tegema, hakkab teie kolmas silm õigesti tööle.

Töö kujunditega. Jõudude allikas, mis teist geniaalse selgeltnägija teeb, on avatud. Jätkake harjutamist, informatsioon voolab teile ise kätte.

III osa  Kuidas eraldada illusiooni reaalsusest? Vaed ja eksimused intuitiivses tunnetamises.

Kuidas kasutada illusiooni, kui võimsamat heaolu ja õitsengu ressurssi oma sise-ja välismaailma kasuks?
Kuidas näha seda, mida näha ei saa.

Vaatame energiaid ja praktikaid natuke kaasaegsemate meistrite vaatenurgast ja eraldame suure tähelepanu uutele kaasaegsetele meetoditele. Kui vaadata meie sisemaailma natuke tähelepanelikumalt, siis ei ole raske märgata, et see on täidetud illusoorsete nägemustega. Meie tänapäeva elus liiguvad meie mõtted ja mõtisklused väga suurel hulgal just miraažide ja illusioonide toel.

Sellise kursuse omandamine on kasulik mitte ainult intuitiivsete tunnete  õppimiseks ja täiustamiseks, aga ka äärmiselt vajalik meie igapäevases elus.

Kui inimene oma igapäevases keskkonnas ei mõista väga hästi, kus on illusioon ja kus on reaalsus, siis ta lihtsalt raiskab oma kasulikku ressurssi ja edukust. Kogu meie maailma eksisteerimise jooksul võimsad tsivilisatsioonid, nagu Lemuurlased, Atlandid, Hüporborealased ja nendele järgnenud võimsad maagid suhtusid  väga vastutustundlikult  illusiooni  uurimistesse ja õpingutesse ning  õppisid tundma selle positiivseid ja negatiivseid omadusi (tendentse).

Iidsete tsivilisatsiooni tarkade poolt on loodud tervete seeriate kaupa ülivõimsaid tehnikaid ja praktikaid, mis on jäätud kui hindamatu kingitus järeltulijatele.

Tänu praktikatele saame me mitte ainult suurepärase  tajumise, vaid ka üsna totaalselt muuta enda ümber ja enda sees olemasolevat reaalsust.

Antud kurusel me arutamegi põhjalikult läbi praktiseerivate tervendajate  kõik vead ja eksimused, kes mingil põhjusel ei ole arvestanud illusioone, nii selgeltnägemises kui ka igapäevases elus.
Õpime eraldama terasid sõkaldest, illusiooni reaalsusest ja kasutama võimsat illusiooni energiat oma elu heaoluks ja inimkonna hüvanguks.

IV osa  “Jäneseurg” Alateadvuse sügavaimad sopid. Meeleseisundid.

“Urust” välja saamine, astmete kaupa. Egiptuse templid. Kas maa oli lapik või ümmargune… vaatenurga küsimus.

„Älis imedemaal”- Märtsijänes, kübarsepp- endast väljas,/enda sees, naeratav kass, kaklevad kaksikud. Matemaatiline muinasjutt. meie alateadvusest.  Lewis Carrolli loogika ja sõnamängud, filosoofilised näited jne.

Kuidas maailm seda näeb.

V osa  ” Kolmanda silma mehaanilisus ja digitaalsus. Numbrid”

Kuidas õieti kasutada kolmanda silma ressursse?
Kolmas silm – see on elus organism. Ta muudab pidevat oma võimalusi ning kahjuks mitte alati paremuse suunas. Kuidas võtta need muutused kontrolli alla ning suunata selgeltnägemise arendamisse? Peamine saladus kätkeb kolmanda silma häälestustes. Isegi Stradivariuse viiul vajab häälestamist, muidu hakkab see kõlama nagu laste balalaika.

Tuletage meelde, milline vahe on mehaanilisel ja digitaalsel fotoaparaadil. Erinevus on hiiglasuur. Töödeldava info maht ja mälu on piiritud. Kvaliteet väga hea. Nii ka selgeltnägemises. Meie aju – see on digitaalne süsteem. Niisiis lubage endale primitiivselt mehaaniliselt üle minna digitaalsele!

Registreerumise info:

Palun kirjutage mulle ka meil, kas tulete mõnda osa kordama, jätkate sealt kus pooleli jäi või olete alustaja.
Lisainfot sündmuse kohta: 55903155

Saada osalemissoov e-posti aadressile: info@taevasmaa.ee või teresa.mangel@gmail.com.
Lisa oma kontaktid, et saaksime sinuga vajadusel ühendust võtta ning täiendavat infot ja juhiseid saata.

TÄHELEPANU! Grupid on väikesed,  koha garanteerib ettemaks 15 eurot.
JUSARA OÜ, SEB IBAN EE811010220207984223 (selgitusse märgi kursuse ja osaleja nimi).
Kursusele (ilma etteteatamata ) mitteilmumisel ettemaksu ei tagastata.