Skip to main content

Konstellatsioonid
"Teie kõrgeausus Sex"

Juhendavad Maire Taska ja Helena Taska

Konstellatsiooni abiga saab saavutada häid tulemusi paljudes valdkondades, tööalastest konfliktidest kuni täiendava meetodina tõsiste terviseprobleemide korral. Kõikides eluvaldkondades toimime me inimestega süsteemselt. Meiega on alateadlikul tasandil alati kaasas meie päritolupere, ehk veel inimsüsteeme. Neil põhjustel on kõigel, mis meie elus toimub, süsteemne tähendus; meie probleemid ja lahendused eksisteerivad kontekstides, mida saame konstellatsioonides ruumilise pildina vaadelda ja muuta.

Loe konstellatsioonide kohta rohkem SIIT

12. märtsil, Teisipäeval, algusega kell 16.00
Tallinnas, Ristiku 10 

Helena ja Maire toovad teieni täielikult uue programmi, lähenemise ja vaatenurga, kuidas lahendada olulisi elulisi aspekte läbi varjatud seksauaalinstinktide vajaduste. 

Ükskõik mida te arvate seksist – see ei ole inimese elus lihtsalt suvaline meelte vajadus. Seks mängib inimese elu oluliste vajaduste rahuldamises olulist rolli. Muidugi ei ole seks nii tähtis kui õhk ja toit, kuid muus plaanis on tegemist täpselt sama tähtsa elu osaga.

Lähedus on vahel ohtlik ja me kardame seda või tõukame eemale. Lähedus on samas ka kaunis. Selleks, et teda lubada, on vaja julgust. Hirm ja endised kogemused, sealhulgas ka kiindumushäire lapsepõlves takistavad seda. Me räägime süsteemsest vaatenurgast, mis on selle põhjuseks, miks me ei saa lähedust endale lubada, miks me ei luba endale naudinguid, ja kõigest sellest, mis on selle taga ning mis tähendust omab selle läbitöötamine Sinu elus.

Ootame teid kuulama!
Alustame lühikese selgitava loenguga, mis kestab ca 60 minutit.
Peale seda jätkame konstellatsioonipäevaga. 

Lisalugemist

Seksuaalne rahuldus ei ole ainult intiimsuhe, vaid selle alla kuulub veel väga palju olulisi momente, mis on kõik ühes komplektis meid igapäevase elustandardiga. Kõikide nende vajaduse rahuldamata jätmisel kogunevad inimeses ärevus, pinge, depressioon ja tunne, et elus puudub mõte. Terve organism tegelikult kannatab.

Saksuaalinstinkti ja seksuaalsuse alla liigituvad ka meie välimus, ilumeel enda kodu ja pere suhtes, meeldivused, sümpaatia ja empaatia.
See energia jääb paljudel elus saamata ning selle tulemuseks on tunne, et elust on kadunud sära. Probleemid kuhjuvad nende erinevate maskide taha ja inimene ei saa enam ise ka aru, mis on valesti.
Üritades tõestada, et hirme ja vajadusi pole, kaldub teadvus illusioone uskuma. Nii algab koletislik enesepettus.
Inimene jääb omaenda teadvuse petlike trikkide taha lõksu ning ei suuda näha ega lahendada tegelikku probleemi ja tekkinud kriisi.
Seksuaalsuhete arutamine on olnud pikka aega tabu, s.o. keelatud, seepärast on paljudel meist erinevad ebatervislikud arusaamad seksuaalelust, mis on muundunud murelikeks pettekujutelmadeks.

Registreerimise info

Saada oma osalemissoov e-postile: info@taevasmaa.ee
Osalemine ainult loengus 40 €
Osalemine asendajana koos loenguga 50 €
Osalemine ainult asendajana 20 €
Loeng koos tööga 240 €
Töö ilma loenguta 200 €

Töö kindlustab 50€ ulatuses ettemaks, mis ei kuulu tagastamisele tööst loobumise või mitteilmumise korral!
Lisainfot sündmuse kohta: +372 5590 3155
JUSARA OÜ, SEB IBAN EE811010220207984223 (selgitusse märgi kursuse ja osaleja nimi).
Kursusele (ilma etteteatamata) mitteilmumisel ettemaksu ei tagastata