Skip to main content

Laager – retriit
„Looduse vägi läbi Hundi olemuse”.

Šamaan Anu Pahka (Anubis)

Loe Anu kohta SIIT

Kontaktid:

Telefon: +372 56928209
E-mail: anubisenoiakatel@gmail.com

Laager – retriit „Looduse vägi läbi Hundi olemuse”.

Looduse vägi ja looduse vaimud on üks osa samanismist, mis on ürgsemaid jõude meie universumis. Ka meie abistavad väeloomad on samuti osa universumist. Ei tohi unustada, et ka meie oleme osa universumist ja kõik koos oleme suur kõiksus.

Mis me laagris teeme :
Samastume emakase loodusega, taimede ja puudega, avastame loodusvaimusid. Tunnetame looduse väge läbi anda ja oma väelooma olemuse. Õpime tundma oma väelooma ja vaatame stiihiaid läbi võimsa ja vaba hundi silmade. Tunnetame vaba looma olemust ja jõudu ning vabastame enda piirangud ja blokeeringud. Viime läbi riituse tänuks esivanematele. Loome oma luguloitsu. Kehastume väeloomaks.
Viime läbi maa, õhu, tule ja vee stiihiate praktilisi harjutusi. Valmistame endale hundi väestatud väeehte ning laagri ajal õpime seda tunnetama ja kasutama.
Laagris elamine:
Iga üks ööbib omas telgis üksinda. Tunnetame nii üksindust ja kui ka sõbra toetust.
Sööme kerget taimetoitu. Peseme ennast looduslikus veekogus.Teeme sauna või higitelgi rituaali.
Pärast laagrit:
Oleme valmis julgelt tunnustama ennast kui väekat ja teadlikku isiksust, kelle kõrval on võimas abimees – väeloom. Me mõistame paremini ümbritsevaid lähedasi ja maailma ning oskame paremini kohaneda uues elukeskkonnas.
Kes on oodatud laagrisse:
Laagrisse on oodatud kõik mehed ja naised, kes on huvitatud enese väe ja vaimu kasvamisest läbi looduse ja vaba hundi silmade.
Laagri tasu:
Kolme laagripäeva tasu 185 eurot sisaldab: laagri programmi, toitlustamist, lõkkematerjali, väeehete valmistamise varustus ja materjale (luud ja nahad).

Täiendav ja põhjalik informatsioon registreerunutele.
Saada oma osalemissoov ja kontaktid: anubisenoiakatel@gmail.com ja ma võtan ise sinuga ühendust.
Laagris on kohtade arv piiratud.
Ettemaks 50 eurot garanteerib koha laagris.