Skip to main content

Monika Palm

Teadlikkuse ja muutuste vahendaja, tervendaja ja hingamisterapeut

Monika Palm

Kontaktid:

Telefon: +372 5282331
E-mail: info@tasakaalukeskus.ee
Web: www.tasakaalukeskus.ee

Monika kirg on kõik, mis on seotud nähtamatu maailmaga ja ta on sellele kogu hingest spetsialiseerunud.

Monikal on  Tartus Tasakaalukeskus, mis tegutseb edukalt juba üle 5 aasta. Tutvu Monika tegevusaladega tema kodulehel  www.tasakaalukeskus.eeFacebook

Monika on teinud regressioone individuaalkohtumistel ja grupitööna alates 2011. aastast. Eelmiste elude kohta hakkas Monika huvi tundma juba enne õpingute alustamist. Nüüd aitab ta inimestel terapeudina ise enda elude kohta teadmisi saada. Monikale on andnud vaimne maailma ja eelmiste elude teadmised selgust praeguse elu sündmustesse, valikutesse ja suhetesse. Need teadmised on aidanud tal avardada pilti iseendast, toonud sisemist rahu ja aidanud kaasa edasiste valikute tegemisel.

Oma vaimse arengu teekonnal on olnud Monikal palju õpetajaid, nii siin reaalsuses kui väljaspoolt. Tugev kontakt oma vaimenergia ja vaimse maailmaga, võimaldab olla teadlik, et eelmise elu tervendamine on üks tema ülesannetest ja viisidest, kuidas aidata inimestel saada paremini oma olemusest teadlikuks, puhastuda rakutasandil ja vabaneda mineviku negatiivsetest sidemetest. Monika on sertifitseeritud eelmise elu tervendaja. Ta järgib oma südametuld kõigis töödes ning igapäevastes tegemistes.

Artiklid Monika Palmiga:

Telegram: Alternatiivsed ravimeetodid: mis on vabastav hingamine? Loe SIIT
GoodNews: Vabastav hingamine äratab uuele elule Loe SIIT
GoodNews: Kristalltemplis saab hingamine uue tähenduse Loe SIIT
GoodNews: Mis on vabastav hingamine ja milleks see hea on? Loe SIIT
GoodNews: Vabastav hingamine on lõdvestav kehateraapia meetod, mis sobib kõigile vanusegruppidele Loe SIIT
GoodNews: Vabastav hingamine aitab endasse vaadates lahendusi leida Loe SIIT

Toimuvad kursused:

Vabastav hingamine

Meie maailm on küllastunud kurjuse, kadeduse, agressiivsuse ja intriigide energiatest, see on hiiglaslik liikumapanev jõud, mis on võimeline hävitama inimteadvust.