Skip to main content

Sõpruskond Eestis

Информация о семинарах на русском языке

Наталия RUS

Energiapsühholoogia ja energiateraapia akadeemia mis tegutseb kokku koos Nataljaga juba 45 aastat.

N. A. Onufrieva nimeline Rahvusvaheline selgeltnägemise ja energiapsühholoogia akadeemia asustati Moskvas 1997. aastal.
Enne seda töötas Natalja koos Venemaa imemehega A. Gaidukiga, kelle loodud on kuulsa Vanga nimeline selgeltnägemise akadeemia. Nad töötavad sõpradena koostöös kuni tänase päevani ja seda kokku juba üle 45 aasta. Natalja akadeemia on riiklik haridusasutus Moskvas ja omab filiaale, kokku 21 riigis, kaasaarvatud Eestis. Väekas naine  korraldab õpinguid ja loenguid  üle terve maailma, kuid paraku hetkel toimub kogu tegevus  ainult arvutis.

Natalja on rahvuselt (passis) ukrainlanna ja pärineb mitu põlvkonda arstide ja selgeltnägijate suguvõsast. Natalja omab hulgaliselt rahvusvahelisi ja mainekaid auhindu oma elutööde eest. 

Natalja A. Onufrieva on rahvusvahelise enrgiapsühholoogia  akadeemia looja, president, erialalt kliiniline psühholoog, psühholoogia doktor. Ta on kõik õppeprogrammid koostanud ise. On paljude raamatute autor ja ajakirjade väljaandja. Natalja on naine nagu entsüklopeedia, temas peitub niipalju tarkusi, teadmisi ja jõudu, et ei teagi, kuidas see kõik küll tema sisse ära mahub.
Loe Natalja kohta rohkem SIIT

Akadeemia toimetamised Eestis.

Minu teekond akadeemiaga koostöötamisel algas täies mahus 2011 aastal.
Kolm aastat hiljem tegime koos loenguid  ja õpinguid ka Eestis, siis juba akadeemia ametliku esindaja riigina.
Eestis on Natalja käinud juba 10 aastat. Tavaliselt 2-3 korda aastas.
Meie sõpruskonnal  on siin ca 6000 klienti, ta on Eesti rahvani toonud juba üle 600 loengu ja hulgaliselt töötubasid.

Koostööna oleme osalenud Eestis festivalidel, korraldanud ise laagreid ja täiendõppeid edasijõudnutele. Kõige populaarsemaks osaks on välja kujunenud ühised väereisid üle terve maakera. Reisid on olnud oma loomult treeningud ja õpingud teaduslikult – realistliku suunaga, sisaldades ka raamatuid, õppematerjale, meditatsioone ja pühitsusi.  Väekaid õppereise tuleb kindlasti veel.
Juba olnud õppereisidega saad tutvuda SIIT

Olen väga uhke, et saan neid teadmisi Eestisse vahendada. Kõik Natalja poolt korraldatud loengud on rohkem nagu praktikumid- töötoad, kus lisaks teadmistele saab ka praktilisi näpunäiteid, vajalikke harjutusi ja vahetuid kogemusi. Kõik loengud sisaldavad ka meditatsioone vastavate energiatega, mis aitavad kergemini viia lahendusteni.
Sügavamõttelised ja põhjalikud loengud elust enesest. Reaalse teaduse ja lõputu vaimsuse piirimailt. Informatsioon ja teadmised, mida arvuti sügavustest ei leia. Natuke moodsat meditsiini, kaasaegset psühholoogiat, iidset maagiat ja esivanemate tarkust. Igal aastal ja ka aastaajal on oma aktuaalsed teemad, mis antud ajahetkel inimesi rohkem huvitavad.

Online loengud Eestis ja loengute salvestused, mis ootavad kuulajaid.

Antud keerulisel ajahetkel on meie tegevused ja toimetused kolinud üle arvutisse. Kaks korda nädalas toimuvad ONLINE loengud ja õpitoad kõikidele soovijatele, eesti keelse tõlkega. Lisaks on akadeemia poolt veel 3x nädalas lisaloenguid.

Kokku on antud hetkeks üle 600 loengu salvestuse ja neid tuleb juurde.

Eelnevate aastate loengute loetelud leiad SIIT
Online loengute (tõlkega) loetelud leiad SIIT
Ainult venekeelsed loengud(ilma tõlketa) leiad SIIT

TÄHELEPANU HOIATUS!!! 
Eestis on veel mitu inimest, kes nimetavad ennast akadeemia esindajateks. Paraku on eEestis esindusõigus vaid üks: Teresa Mängeli nimel ja teistel puuduvad igasugused õigused autoritööde levitamiseks.