Skip to main content

N. A. Onufrieva nimeline Rahvusvaheline selgeltnägemise ja energiapsühholoogia akadeemia
sõpruskond Eestis

N. A. Onufrieva nimeline Rahvusvaheline selgeltnägemise ja energiapsühholoogia akadeemia sõpruskond
Eestis alates 2014 aastast.

Информация о семинарах на русском языке

Наталия RUS

N. A. Onufrieva nimeline Rahvusvaheline selgeltnägemise ja energiapsühholoogia akadeemia.
Asutatud 1997. aastal
Kontaktid:

Telefon: +7 (495) 506-60-30
Web: darija.ru
info@darija.ru

Kõik Natalja loengud

Natalja on Eestit külastanud juba 11 korda. Oma elu jooksul kogutud teadmisi, uurimustöid, maailma ajalugu ja vaimset elulaadi on ta valmis jagama, rääkides pikki tunde, söömata -joomata. Ta on soe ja pehme inimene.
Meeldiva naeratuse ja avatud südamega.
Vaata tema kõiki Eestis toimunud loenguid SIIT.

N. A. Onufrieva nimeline Rahvusvaheline selgeltnägemise ja energiapsühholoogia akadeemia asustati Moskvas 1997. aastal. Enne seda töötas Natalja koos  imemehega A. Gaidukiga, kellel on hetkel Vanga nimeline  akadeemia. Nad töötavad sõpradena koostöös kuni tänase päevani ja seda kokku juba üle 45 aasta.

Matalja tegutseb küll Moskvas, sõidab üle terve maailma, rahvuselt on ta Ukrainlanna. Antud hetkel on tegutsemine piiratud ja kogu tegevus toimub ainult arvutis. 

Minu teekond akadeemiaga koostöötamisel algas täies mahus 2011 aastal. Kolm aastat hiljem tegime koos loenguid ja siis juba ametlik akadeemia esindusõigus Eestis, alates aastast 2014.

Natalja A. Onufrieva on rahvusvahelise enrgiapsühholoogia  akadeemia looja, president, erialalt kliiniline psühholoog, psühholoogia doktor. Ta on kõik õppeprogrammid koostanud ise. On paljude raamatute autor ja ajakirjade väljaandja. Natalja on naine nagu entsüklopeedia, temas peitub niipalju tarkusi, teadmisi ja jõudu, et ei teagi, kuidas see kõik küll tema sisse ära mahub.

Eestis on Natalja käinud juba 10 aastat ja 2-3 korda aastas, tal on siin ca 7000 klienti, ta on Eesti rahvani toonud juba üle 400 loengu ja teinud kümneid töötubasid.

Koostööna oleme osalenud Eestis korraldatavatel festivalidel, korraldanud ise laagreid ja täiendõppeid edasijõudnutele.

Koostöös eesti sõpruskonnaga oleme käinud ka paljudel väereisidel üle maailma.
Reisid on olnud väga harivad, natuke teaduslikud. Kõik reisid on lisaks sisaldanud ka õppeprogramme, meditatsioone ja pühitsusi.  Väekaid õppereise tuleb kindlasti veel.
Juba olnud õppereisidega saad tutvuda SIIT

Olen väga uhke, et saan neid teadmisi Eestisse vahendada. Mul on väga hea meel, et oleme saanud Eesti inimesteni tuua hulgaliselt ülimalt põnevaid, harivaid loenguid ja  ja meeli ergutavaid töötubasid.

Loengud on rohkem nagu praktikumid- töötoad, kus lisaks teadmistele saab ka praktilisi näpunäiteid, vajalikke harjutusi ja vahetuid kogemusi. Kõik loengud sisaldavad ka meditatsioone vastavate energiatega, mis aitavad kergemini viia lahendusteni. Sügavamõttelised ja põhjalikud loengud elust enesest. Reaalse teaduse ja lõputu vaimsuse piirimailt. Informatsioon ja teadmised, mida arvuti sügavustest ei leia.

Natuke moodsat meditsiini, kaasaegset psühholoogiat, iidset maagiat ja esivanemate tarkust. Igal aastal ja ka aastaajal on oma aktuaalsed teemad, mis antud ajahetkel inimesi rohkem huvitavad.

Loe Natalja kohta rohkem SIIT

ONLINE LOENGUD
Antud keerulisel ajahetkel on meie tegevused ja toimetused kolinud üle arvutisse. Kaks korda nädalas toimuvad ONLINE loengud ja õpitoad kõikidele soovijatele, eesti keelse tõlkega.

Eelnevate aastate loengute loetelud leiad SIIT
Online loengute (tõlkega) loetelud leiad SIIT
Ainult venekeelsed loengud(ilma tõlketa) leiad SIIT

TÄHELEPANU!!! Loengud on vene keeles, eesti keelse professionaalse tõlkega.
Paljud loenguid sisaldavad eestikeelseid materjale.
Kõik loengud sisaldavad meditatsioone,  energeetilisi pühitsusi ja/või harjutusi
Kursused on sügavamõttelised ja tugeva energiatööga.

Hetkel on mugav kuulata loenguid läbi telefoni, kõrvaklappidega, samal ajal jalutades või koduseid toimetusi tehes.

TÄHELEPANU!  Kõik loengud on antud hetkel online loengud – ehk siis internetis ja teil on võimalus kõikide loengutega liituda. TÄHELEPANU! Kõiki loenguid on võimalus salvestusena ka osta… JA TAGANTJÄRGI KUULATA.
Vaata kõiki juhiseid SIIT

Olete väga oodatud meie seltskonda.