Skip to main content

Kui sina ei saa minna välismaailma avastama, siis too välismaailm endale koju

Kohtumiseni sinu kodus!

Juhendab Teresa Mängel

Maailm meie ümber on nii suur ja hoiab enda süles lõputuid tarkusi.
On kingitus neid teadmisi endas kanda.

Suurem osa meist hetkel on kodused ja rohkem on aega enda sisse vaadata! Meil on hea meel jagada sinuga kõiki teadmisi, mis meie keskuses pakkunud on.

**********

Kuidas osta loengut?

Saada teade oma ostusoovist: info@taevasmaa.ee, lisainfo telefonil 55903155
Saadame sulle arve, pärast arve tasumist saadame sulle lingi, saad omale materjali alla laadida, või ka otse kuulata. Link kehtib 2 kuud. Salvestusi on mugav kuulata nii arvutist kui ka kõrvaklappidega telefonist. Soovitame siiski kasutada kõrvaklappe, nii on heli puhtam ja segajaid vähem. Saad parema naudingu meditatsioonidest ja energiapühitsustest.

Hetkel saadaolevad salvestused.

Videoloengud vene keeles / hind 26.00
Loengute kestvus 1,5 – 2,5 tundi

Videoloeng: Meditatsioon. Mis see on ja kuidas korralikult mediteerida?
Kuidas kasutada visualiseerimist? Kuidas leida parim aeg mediteerimiseks? Analüüsime, kuidas astroloogilise ringi abil kindlaks määrata parimad mediteerimise tunnid. Kuidas õigesti ja tõhusalt mediteerida.

Videoloeng: Lihavõtte maagia. Lihavõttepühade rituaalid. Tervis ja küllus.
Lihavõtted. Kristuse ülestõusmise helge püha. Laupäeval enne lihavõtteid, loitsime tervist ja küllust lihavõtte munadele ning küpsetame spetsiaalset kooki. Analüüsime Kristuse ülestõusmise kasulikkust vaimsele arengule.

Videoloeng: Individuaalse tervisetalismani loomine.
Kuidas luua individuaalne talisman meie oma tervisele. Kuidas sünnipäeva järgi määrata selle aktiveerimise parim aeg. Mida ja kuidas tuleks talismanile kirjutada. Milliste jumaluste nimed on parimad  talismani võimsamaks kasutamiseks.

Videoloeng: Meediumid ja ülimtundlikkus. Kes on meediumid?
Millised informatsiooni saamise meetodeid kasutavad meediumid? Mis on ülitundlikkus ja kuidas selle olemasolu kindlaks teha? Automaatne kirjutamine ja kõne, vaimude fotod. Vaim –juhid Endori nõidade käest, kes kutsusid Samueli vaimu Põhja-Ameerika šamaanide juurde. Analüüsime kuulsaid mineviku meediume ja õpime, kuidas kindlaks määrata saadud teabe täpsust.

Videoloeng: Aarialaste  sakraalsed jõud, säilitamine ja täiendamine. Mis toimus?
Vene rahva sakraalsed jõud. Kuidas slaavi-aarialaste pärandit vene rahvas säilitas ja täiendas. Venemaa iidsed uskumused ja kokkupuude kristlusega. Aarialaste pühad sakraalsed teadmised, kui põhjamaa (venemaa) rahva tugevuse allikas.

Videoloeng: Inglite jumalik valgus. Mõistuse realiseerimine.
Kuidas mõistuse jumalik valgus realiseerub inglites. Kuidas need inglid erinevates elusituatsioonides käituvad. Millised inglite võimete omadused avalduvad loomses maailmas ja kuidas neist kasu saada.

Videoloeng: „Uraza Bayram”. Paastumise mõte ja kasulikkus.
Paastu lõpu tähistamine. Mis on selle pidustuse mõte ja tähendus? Miks usklikud terve kuu enne neid pidustusi paastuvad. Kuidas ja milles paastumine aitab, ning miks seejärel tähistatakse pidulikult selle lõppemist.

Videoloeng: Püha käsulaua õpetused.
Mida sisaldasid pühad käsulauad, mille Mooses sai Siinai mäelt. Kuidas ja miks  Mooses käsulauad üldse sai ja miks need originaalid purustati. Uurime õpetuste tähendust ja selle praktilist mõtet.

Videoloeng: Esivanemate laupäev, esivanemate mälestamine
Esivanemate mälestuspäev. Miks esivanemaid esivanemate laupäeval meeles peetakse. Keda kutsuti “esivanemateks” ja miks on tähtis neid just sellel päeval meeles pidada.

Videoloeng: Padova Püha Antonius imeteod. Munk lapsega.
Kuidas ta kaladele jutlustas ja muula püha armulaua juurde viis. Kuidas kujunes traditsioon heategevuseks leiba annetada lapse kaalust lähtuvalt.

Videoloeng: Neitsi Maarja süütu süda. Kurbusest vabanemine.
Miks katoliiklased tähistavad Neitsi Maarja süütu südame püha.  Mis on nende pühituste  mõte ja kuidas kasutada süütu südame energiat. Kuidas süütu südame energia abiga „seitsmest kurbusest” üle saada?

Videoloeng: Maagilised jõukuse rituaalid tatraga. Külluse mitmekordistamine ja uued asjad.
Elisei – tatrakülvaja päeval (pühak Eliise – mees) külvati alati tatart ja viidi läbi ka uuendamise tseremooniaid. Mida on vaja teha rikkuse omandamiseks ja saadud jõukuse mitmekordistamiseks. Kuidas kaitsta end ebaõnnestumiste eest ja õppida vastu võtma uusi asju ilma sisemise vastupanuta.

Videoloeng: „Gauri Vrat” – India riitus, mis aitab teil abielluda. Parvati austamine.
Sel päeval viiakse läbi Parvati Puja (kummardamise ja austamise rituaal). Selleks peate eelnevalt ette valmistama niidi 16 sõlmega ja riisipudru puuviljadega. Austamise rituaal võimaldab tüdrukutel leida hea abikaasa ning abielunaistele on see õnnistuseks pikaks ja õnnelikuks abieluks. Kuidas luua õnnelik pereelu, leida tervist ja jõukust.

Videoloeng: Maagilised rituaalid nõgesega. Kuri silm ja tervis.
Venemaal Peetri päeva eelõhtul viidi alati läbi nõgestega rituaale. Kuidas kaitsta end kurja silma, needuste  ja kahjustuste eest, kuidas tugevdada ja  parandada oma tervist. Analüüsime, millised omadused on nõgesel on ja kuidas neid teadmisi kasutada maagias enda kasuks.

Videoloeng: Kuude  pidustused. Tervis ja heaolu.
Mida tähendavad poolkuu erinevad vormid, kuidas muinasajal tõlgendati kuu liikumist üle taeva. Need ja paljud teised küsimused on meie videokonverentsil. Analüüsime, kuidas kasutada teadmisi kuufaaside ja kuu päevade kohta. Kuidas oma tervist ja heaolu tugevdada.

Videoloeng: „NagaPantsami”. Madude püha. Noorus ja edukus.
Kuidas ja miks kummardatakse madusid Indias ja Nepalis. Mida maod tegelikult sümboliseerivad ja mida maod meile kingivad. Kuidas madude abiga saavutada pikaealisus, kaitse kurjuse eest ja edukus oma isiklikus elus.

Videoloeng: Saatana kividega surnuks viskamine. Araabia „Dzamarat” Rituaal. Negatiivsusest vabanemine.
Mis on selle tähendus, miks on see rituaal nii oluline neile, kes järgivad enesearengu rada, ja mida see sooritamise järel annab. Analüüsime, kuidas selle rituaali abil vabaneda negatiivsetest illusioonidest ja negatiivsusest.

Videoloeng:  Palvete Rosaarium. Püha Dominici ilmutused. Evangeeliumi saladused vaimseks arenguks. (kestvus 2,5 tundi).
Palvete rosaarium, Seraphim Sarovsky kirjaleht. Analüüsime, mis on palvete rosaarium, kuidas Püha Dominic sai jumaliku ilmutuse. Millised on evangeeliumi saladused ja kuidas nendele mõtlemine on abiks vaimsele arengule. Mis on kirjalehe tähendus, miks seda Venemaal traditsiooniliselt kasutatakse.

Videokoloeng: Pärja rituaal. Stepanovi “päikese virvenduse” pärg.
Stepan päeval (Stepan- heinaküün) Venemaal punuti alati Stepanovi pärja alati, ta on ka Mille eest see pärg kaitseb, kuidas see on punutud ja kuidas seda kasutatakse. Mis on pärja maagia sellel päeval.

Videokoloeng:  Mattias „Lehmede imeja madu”. Pannkookide rituaal. Eriline päev needuste eemaldamiseks. (Kestvus 2h 41min)
See on eriline päev, kui maod klammerduvad lehma udara külge ja imevad piima. Ja just sellel päeval viiakse läbi väga eriline rituaal needuste ja kurja silma vastu. Kuidas valmistada pühitsetud pannkooke ja pliine ning saada kaitse needuste eest terveks aastaks.