Skip to main content

Papuse praktiline maagia ja Kabbala

Online loengu 6 osaline salvestus

 Natalja A. Onufrieva Nimelise Rahvusvahelise Selgeltnägemise ja Energiapsühholoogia Akadeemia loengud, kursused ja tasuta seminarid.

Online loengu 6 osaline salvestus

Vaata siit

“Papuse praktiline maagia” 6 osaline loengute sari, on salvestus klubilistest videoloengutest. Loengud on vene keeles eesti keelse tõlkega. Programmiga kaasneb mahukas materjal, sümbolid, joonised, skeemid ja selgitused. Meditatsioonid ja võimsad energiapühitsused.

Loengut viivad läbi:
Natalja Onufrieva, Rahvusvahelise Selgeltnägemise ja Energiapsühholoogia Akadeemia president ja asutaja. Erialalt kliiniline psühholoog ja psühholoogia doktor. Loe  SIIT.
Abiks oma teadmistega on akadeemia manager Klavdi – kes on elav entsüklopeedia.
Loengut tõlgib Teresa Mängel, kes on parapsühholoogia akadeemik.  Loe SIIT

Kuidas osta: 
Saada teade oma ostusoovist: info@taevasmaa.ee
Saadame sulle arve, pärast arve tasumist saadame sulle lingi, saad omale materjali alla laadida.
Materjale on mugav kuulata nii arvutist kui ka kõrvaklappidega telefonist.
ONLINE salvestused “Papuse praktiline maagia” 6 osa.
Hind 26.00 / loeng. Kokku 6 loengut 156.00

Märksõnad, mida me kursustel teada saame.

 • Mida mõtles praktilise maagia  all üks 19. sajandi lõpu suurimaid müstikud ja maage Papus?
 • Millised universumi saladused olid avaldatud tema raamatutes?
 • Kuidas mõjutada ümbritsevat reaalsust kasutades saadud teadmisi, mõistust ja tahet?
 • Mis on maagia olemus? (seadused, valemid, reeglid, töövahendid ja juhised)
 • Te saate  teadmisi, mis on edasi antud  templirüütlite pika vereliini pühitsetud pärijatelt.
 • Te saate teada Maagia ja Kabbala olemusest, numbritest ja ennustamistest.
 • Jumalate, inglite ja deemonite nimed, nende mõjuvõim, kuidas kasutada
 • Kuidas negatiivseid jõude ümber pöörata ja kasutada enda kasuks.
 • Analüüsime üksikasjalikult pentaaklite loomust, nende jõudu ja kasutamist
 • Saame teada, mis on demonistlik monarhia? Kuidas allutada ja välja ajada deemoneid nende nime kasutades?
 • 72 deemoni nime ja sümbolit. Analüüsime üksikasjalikult deemonite väljatõrjumise loitsusid ja arutame  ka nende loitsude loomise võimalusi.
  Küsi lisainfot telefonil: 55903155

Kes oli Papus!

PAPUS – Gérard Analect Vincent Encausse ( 1865 – 1916 ), tuntud pseudonüümi Papus all, oli oluline prantsuse okultist, esoteerik, teosoof, rosicrucianus (Roosikristlane) ja martinist (esoteerilise kristluse vorm). Hüüdnimi Papus kirjeldab „esimese tunni vaimu”,  Papus viitab ka arstiteaduse vaimule.

Noorena veetis Gérard palju aega sealses rahvusraamatukogus, kus ta uuris Kabbalat, Tarot, maagiat, alkeemiat. Papus oli oma ameti järgi keemik, hiljem Pariisi Ülikoolis meditsiini doktor.
Papus oli ka Prantsuse Teosoofilise Seltsi kaasasutaja. Ta asutas mitmeid esoteerika kogukondi, andis välja igakuiselt okultistlikke ajakirju ja sai „Ordre Kabbalistique de la Rose-Croix” liikmeks. Hiljem määrati ta ka ühingu presidendiks ja Martinismi ordu suurmeistriks.
Papus viibis tihti tsaar Nikolai II kutsel Peterburis. Ta kutsuti sinna küll peamiselt arstina, aga ka esoteerika õpetamiseks. Ta  nõustas olulistes valitsuse otsustes ja hoiatas neid Rasputini mõju eest.
Aastal 1907 asutas Papus gnostilise katoliku kiriku. Esimese maailmasõja ajal oli  ta Prantsuse armee sõjaväehaiglas, kus ta nakatus tuberkuloosi ja suri.

Sõnaselgitusi

Rosicrucianism / Rosicrucianus (Roosikristlane) on vaimne ja kultuuriline liikumine, mis tekkis Euroopas 17. sajandi alguses, mille eesmärk oli teada anda maailmale seni tundmatu esoteerilise korra olemasolust ja muuta selle teadmiste otsimine paljudele atraktiivseks.
Liikumise salapärane õpetus on “üles ehitatud iidse mineviku esoteerilistele tõdedele”, mis “keskmise inimese eest varjatud, annavad ülevaate loodusest, füüsilisest universumist ja vaimsest valdkonnast”. Manifestides ühendatakse selgelt kabala, Hermetismi, alkeemia ja kristliku müstika viited.

**********
Martinism on kristliku müstika ja esoteerilise kristluse vorm, mis on seotud esimese inimese langemisega, tema materiaalse privaatsuse seisundiga jumalikust allikast ja naasmise protsessiga, mida nimetatakse taasintegreerumiseks ehk valgustamiseks. Müstilise traditsioonina edastati see kõigepealt vabamüürlaste kõrgharidussüsteemi kaudu, mille asutasid umbes 1740. aastal Prantsusmaal Martinez de Pasquall.
Mõiste martinism kehtib nii selle konkreetse õpetuse kui ka 1886.aastal Augustin Chaboseau ja Gérard Encausse (teise nimega Papus ) asutatud ümberkorraldatud “Martinistide Ordu” õpetuste kohta.