Skip to main content

Reti Toriella

Väeesemed ja talismanid

Kontaktid:

Telefon: +372 55 938 969

Amulettide, väeesemete valmistamise töötuba Reti Toriella juhendamisel

Korraldame ühe vahva päeva, kus on võimalus valmistada endale või sõbrale omapärane väeese või amulett, mis kannab endas looduse, loomade ja lindude tarkusi ja teadmisi.

Alustame töötuba šamaanirännakuga, kus kohtume oma väelooma või linnuga. Seejärel saadud kogemustest inspireerituna valmistame väeehte nahast, luudest, kihvadest, sulgedest – kõigest elusast ning väestame need kõikide elementidega. Kohapeal on olemas kõik töövahendid ja looduslikud materjalid: nahad, suled, hambad. Kui sul on endal korjatud ja leitud ande, mida soovid kasutada, võta need kindlasti kaasa. Väga hästi sobivad väeesemetele kristallid. Võimalik kasutada peamisi eestimaa loomalisi ja linnulisi.

Töötuba viib läbi Reti Toriella, kes lähtub oma tegemistes looduse- ja loovuse energiast. Reti juhindub oma elusammude seadmisel indiaanirahvaste põhitõdedest ning jagab kogemusi ja teadmisi šamaanimaailma võimalustest. Kasutab värve ja kujundeid kui tervendavaid ja vabastavaid abilisi töös iseendaga ja oma kaaslastega.

Osaluspanus ühe väeeseme kohta 35 eurost (sisaldab kõike vajalikku ja soovitut eseme valmistamiseks). Kui soovid kasutada unikaalsemaid ja väärtuslikumaid materjale, siis lepime hinnas eraldi kokku.