Skip to main content

Süvaõppe kursuse programm

Siin pole midagi üleloomulikku – see kõik on ülimalt loomulik

Intuitiivse tunnetamise ja tajumise kursused

Soovin osaleda kursusel

Lisainfot sündmuse kohta: 55903155
Saada osalemissoov e-mailile: teresa.mangel@gmail.ee

Koolitaja sertifikaat antud koolituse läbiviimiseks

Tunnetamine ilma piiranguteta, eelarvamusteta ja ego sekkumiseta, ilma kibestumise ja vihkamiseta. Selge ja tasakaalus pilt sinust endast, sinu elust ja sellest kuidas maailm toimib…. seda teadmist on läbi aegade kutsutud “Selgeltnägemiseks”.

Tegelikult me ei õpi midagi uut, vaid äratame ellu meie sisemise väe ja teadmised. Tuletame meelde kuidas ennast armastada, usaldada ja enda sees olevat väge oma kvaliteetse elu saavutamiseks parimal moel kasutada.

Kõik kuue astme edukad läbijad saavad sertifitseeritud diplomi Moskva Rahvusvahelisest Selgeltnägemise ja Energiateraapia Akadeemiast.

Loe üldinfot ja kursuste toimumisaegasid SIIT.
Teresa täiendavate kursuste kohta loe lisainfot SIIT.

1. ASTE

Liigitused ja alajaotused. Saame teada, mis on tegelikult  selgeltnägemine ja kuidas see toimib. Millised on võimalused ja milliseid tööriistu saame kasutada.
Arenguteed. Neli teed selgeltnägemiseks, mida ja kuidas me saame endas arendada, millised on võimalused.
Täpsus ja vigade maandamine tunnetamisel. Vigade põhjused. Tutvume vigu põhjustavate probleemidega ja õpime oma tajusid võimalikult täpseks häälestama – mis seda teha võimaldab?
Meie elu kolm tahku ja vundament. Hinge, keha ja vaimu koostöö. Kuidas on need omavahel seotud ja mida me saame teha nende harmoniseerimiseks.
ZENER kaardid. Oma arengu kiirendamise meetod.
Energeetilised kanalid. Omandame energeetilise kaitse ja jõu. Tutvume universumist tervendava energia saamise võtetega ja omandame  põhilised energeetilised kanalid. Meditatsioon.
Meie aurad ja peenkehad. Saame teada, kuidas jaotuvad peenkehad meie ümber ja millised on nende funktsioonid, kuidas neid puhastada ja laadida, et saavutada parim tunnetus ja taju.
Inimeste koodid. Elustsenaariumid. Inimese kood – hing, keha ja vaim suhtes. Reinkarnatsioon. Harjutame koodide mõistmist. Meditatsioon.
Zers – Liikumine infospiraalis. Praktiline harjutus. Saame teda, mis on infospiraal ja kuidas see töötab. Manifesteerimise jõud.
Kaitseingliga suhtlemine. Sümboolikad. Kohtume ja tutvume oma kaitseingliga. Toome endale sümboleid ja loeme sõnumeid. Meditatsioon.

2. ASTE

Inimeste tuvastamine ja  otsimine. Tutvume meetoditega, kuidas tuvastada, kas inimene on elus või lahkunud. Info saamine ühisväljast. Kaartide metoodika – inimeste, esemete ja varanduse otsimine.
Energeetiline kanal “PALSAM”. Omandame meetodi, mis võimaldab parandada nii eeter- kui ka füüsilise keha kahjustusi. Meditatsioon.
Alkoholismist ja ka teistest sõltuvustest vabastamise programm. Kodeerimised. Saame teada, kuidas kasutada alkoholist võõrutamise koodi. Koodide loomine, peale panemine ja maha võtmine. Koodifailide loomine.
Energeetiline kanal “FANTOOM”. Saame teada, kuidas kasutada fantoomkehasid. Harjutame fantoomkehaga suhtlemist. Meditatsioon.
Saatuse diagnostika. Vanga meetod. Tutvume Vanga põhilise meetodiga, kuidas ta suutis teha nii täpseid ettekuulutusi. Meditatsioon. Harmoniseerimise ja armastuse kanalid. Saame teada, kuidas kasutada energiaid, mis aitavad luua harmooniat ja tasakaalu ning leida armastust.
Aura ja selle töötlemine. Astraalse nägemise arendamise metoodika. Õpime nägema inimeste aurasid ning tuvastama seal olevaid programme ja probleeme. Kuidas turgutada ja puhastada. Peenkehade nihkumise põhjused. Klassikalised probleemid, nende korrastamine. Meditatsioon.
Negatiivsed programmid (needused, manamised, vampiirlus, zombid jne). Saame teada, millised on põhilised negatiivsed programmid ja kuidas need toimivad. Kuidas ennast paremini tunda, kui oled seltskonnas inimesega, kes väsitab.
Kursus – Energeetiline vampirism. (9 kanalit kaitseks ja taastamiseks). Uurime põhjalikumalt, kuidas ära tunda meie ümber ja keskel olevaid energiavampiire, kuidas ennast kaitsta ja taastada pärast rünnakuid. Omandame 9 võimalust enese kaitseks ja turgutamiseks.
Meridiaanid. Lühitutvustus. Tutvume, kuidas meie saame oma meetodeid kasutades meridiaanide ummistusi tuvastada ja neid puhastada.

3. ASTE

Pere- ja ärisuhete harmoniseerimine. (Lahutamise/lahtiühendamise võimalused). Vaatame, kuidas parimal moel suhteid harmoniseerida. Saame teada, kuidas mittevajalikke  või elu kurnavaid sidemeid katkestada ja lõpetada.
Energeetiline kanal “PÜHA VESI”. Saame teadmised, kuidas kasutada püha vee kanalit nii eeter- kui ka füüsilises kehas.  Ruumide ja esemete puhastamine.
Numbrilaua ennustamise (Vanga sihverplaadi) meetod. Omandame tehnika, kuidas näha ja korrastada meeldivaid ja ebameeldivaid olukordi aasta lõikes. Mõtestame, mida tähendab ennustamine ja kuidas seda teadlikult kasutada. Meditatsioon.
Fotoga distantsilt suhtlemise metoodika. Saame teada kõik selle kohta, kuidas fotodelt infot lugeda. Võimalikult täpse info saamine fotodelt. Ohud ja vigade vältimine. Meditatsioon.
Tajudega info saamise metoodika ekstreemsetes olukordades. Kaugsuhtlemise meetod. Saame teada, millised on parimad võimalused info saamiseks raskemates olukordades. Seansi organiseerimine telefoniga. Meditatsioon.
Tervendamine astraalpallidega. Omandame meetodi, kuidas ennast säästes edukalt tervendada ka raskemaid ja agressiivsemaid olukordi ja terviserikkeid. Omandame võimalused kasutada kanalit, mis kaitseb ja lahustab meile mittevajalikku energiat.
Gastriidi ja maohaavandi tervendamise meetodid. Omandame maohaavandite näitel kasutama energeetilisi kanaleid, leidma haiguste psühholoogilisi põhjuseid, neid tervendama ja korrastama.
Töö astraalmaailmaga. Astraalrännakute metoodikad. Tutvume astraalmaailmaga ja seal liikumise võimalustega. Omandame selleks kaitsemehhanisme ja teadmisi, et turvaliselt rännata.
Astraalsfääridesse minek koos kaitseingliga. Saame teada, millised võimalused on astraalrännakuteks ja kuidas liikuda astraalis ohutult ja tulemuslikult. Meditatsioon – astraalrännak.

4. ASTE

Energeetiline kanal “PÜHA TULI”. Omandame energeetilise tule kanali ja õpime seda kasutama. Objektide puhastamine.
Energeetiline kanal “АSTRAALKIRURGIA”. (Laialt tunnustatud Vanga meetod). Loome oma sisemaailma nn „kabineti“, mille abil saame korrigeerida ja tervendada raskemaid ja keerulisemaid situatsioone ja probleeme enda ja teiste inimeste elus. Jõulisemad ja efektiivsemad meetodid ja vahendid energiate tunnetamiseks ja juhtimiseks. Sügavam meditatsioon.
Astraalolendid ja nende erinevad liigid. Saame teada, millised on erinevad astraalsed programmid ja kuidas neid ära tunda, kuidas neid eristada, mõista ja nendega toime tulla.
Songa tervendamine. Saame teada, mis põhjusel kulgevad teatud haigused. Mõtestame lahti sügavamad põhjused ja tee, kuidas nendest vabaneda. Lisanduvad energeetilised tervendavad kanalid, mida saab kasutada ka teiste murede parandamiseks ja tervendamiseks.
Liigeshaiguste tervendamise meetodid. Õpime haigust tundma, nägema selle põhjuseid ja neid tervendama. Lisanduvad energeetilised tervendavad kanalid ja erinevad töömeetodid, mis võimaldavad näha suuremat pilti.
Maagilised esemed (kristallkuul, vaas, peeglid). Saame teada, miks on teatud vahendid kasutusel iidsetest aegadest ja neid tuntakse kui legendaarseid maagilisi tööriistu. Nendega ennustamise ja info saamise iseärasused ja võimalused. Nende omandamine, puhastamine ja ohutu kasutamine.
Hemorroidide tervendamise meetodid. Saame teada selle haiguse iseärasused, mis on selle haiguse kandja mured ja probleemid, mis on selle haiguse põhjustanud. Lisanduvad energeetilised tervendavad kanalid. Tervendamine ja olukorra lahendamise võimalused.
Rinnapõletike tervendamise meetodid. Saame teada, millised on selle haiguse juurpõhjused, kuidas neid ära tunda ja lahendada. Erinevate põletikuliste protsesside lahustamise, tervendamise ja lahendamise võimalused.
Karma ja selle puhastamine. Mis on karma, selle eksisteerimise, lahendamise ja puhastamise võimalused. Saame rohkem teda oma isikliku karma kohta, õpime seda tunnetama ja sellega seonduvaid muresid lahendama. Tajume sünni ja surma hetke. Meditatsioon.
Diabeedi tervendamise meetodid. Saame teada, millised on selle haiguse juurpõhjused, kuidas neid ära tunda ja lahendada. Lisanduvad energeetilised tervendavad kanalid. Saame teada, kuidas töötada raskemate põhjustega ja kahestunud energeetiliste vormidega.
Viljatuse tervendamise meetodid. Saame teada, kuidas teatud elusündmused ja situatsioonid mõjutavad meie tervist ja tulevikku. Miks on laste saamine vahest raskendatud ja võimatu. Mis on viljatuse juurpõhjused. Kuidas antud muret ja olukorda on võimalik lahendada ja tervendada.
Energeetiline kanal „SURNUD VESI“. Omandame energeetilise kanali ja võimalused seda kasutada. Mida see kanal endast kujutab ja miks ta on nii legendaarne.
Edu ja õnne kanali pühitsemine. Omandame kanali, mis võimaldab meil mõista, kuhu taha on kinni jäänud meie soovide täitumised, kuidas meil on võimalik saavutada edu oma elus lihtsamate vahenditega. Meditatsioon.

5. ASTE

Halvatuse tervendamise meetodid. Saame teada, miks ja kuidas erinevad halvatused mõjutavad meie elu. Harjutame nägema selle põhjuseid ja neid lahendama. Saame teada, kuidas kasutada tervendavaid meetodeid pea ja aju probleemide lahendamiseks. Lisanduvad laiaulatuslikud kanalid ja meetodid tervendamiseks ja probleemide lahendamiseks.
Põskkoopa, otsmikukoopa ja kõrvapõletiku tervendamise meetodid. Saame teda, miks meid tabavad haigused, mis segavad meie elukvaliteeti. Kuidas ära tunda neid tekitanud põhjused. Saame teada, kuidas teatud haigused töötavad ja arenevad koos. Lisanduvad laiaulatuslikud kanalid ja meetodid tervendavamiseks ja lahendamiseks.

Polüskleroosi tervendamise meetodid.
Psoriaasi tervendamise meetodid.
Punataudi (roosi) tervendamise meetodid.
Kõikide nende haiguste kaudu saame palju näiteid ja infot, miks need haigused tekivad, mis on nende juurpõhjused ja kuidas me saame neid situatsioone ja olukordi leevendada ja lahendada, et haigus ei segaks meie elu. Erinevate raskemate haiguste tervendavate energiate kasutusalad on väga laialdased, kuid nende tundmaõppimine ja mõistmine toimuvad läbi näidishaiguste.
Päriliku programmi mahavõtmine (peatamine). Omandame teadmised pärilikest liinidest ja neist tulenevatest mustritest ja harjumustest, mis segavad elada ja tekitavad meile muresid. saame teada, kuidas neid tuvastada, neilt infot lugeda ja sulgeda. Võimalikud töövahendid kõrgemas Egregoris liikumiseks. Egregori meditatsioon.
Alumine astraal – lahkunud hingedega suhtlemine. Maalt lahkunud hingedega suhtlemine. Info edasiandmise skeem peenest plaanist füüsilisse. saame teada, kuidas surnute maailmaga suhelda austuses ja lugupidamises ning seal ohutult liikuda. Lahkunud pereliikmega või lähedasega suhtlemine. Liikumine alumises astraalmaailmas. Egregori meditatsioon.
Psühhomeetria. Objektilt info lugemise metoodika. Saame teada võimalused ja omandame meetodid, kuidas objektidelt infot lugeda ja mida see tähendab. Legendaarsed infolugejad – Vanga, kes luges infot suhkrutükilt.

6. ASTE

Kuuenda astme materjalide sisu selgitused pärast kolmandat arenguastet.

Meistrimärgi saamine. “Saalomoni täht”. Võimalikult täpse selgeltnägemise ja tunnetamise omandamine.
Kloonitud deemonlikud olendid/programmid. Deemonlike kanalite sulgemine.
Bronhiidi ja tuberkuloosi (kopsuhaiguste) tervendamise meetodid.
Маagilised haigused.
Onkoloogiliste protsesside mõistmine ja tervendamine. Saame teada kuidas aidata inimesi, kes kannatavad halvaloomuliste kasvajate käes. Kuidas tõsta nende elukvaliteeti ja vabaneda haigust tekitanud laastavatest põhjustest.
Äri ja ettevõtluse korrastamine (tervendamine) ja arendamine. Saame infot, kuidas turgutada äritegevust ja finantside liikumist meie elus.
Meditatsiooni läbiviimine suurtes gruppides. Kuidas (kriisiolukordades) osutada abi suuremale hulgale abivajajatele.

Selgeltnägemise kanalite kasutamine massiauditooriumites. Eriefektid ja nende erinevad liigid. Individuaalsete ja grupiviisiliste astraalreiside läbiviimine. Prantsuse ja saksa meetodid info saamiseks. Selgeltnägemise, tunnetamise ja tajumise kanalite kasutamise metoodika.
Vestluse läbiviimise metoodika. Kuidas esimese kuni kolmanda astme arengutaseme infotunde läbi viia.

7.-9. ASTE kokkuleppel – kursuse sisu tutvutus ainult 6 astme lõpetajatele.

Kõik astmed sisaldavad hulgaliselt laialtkasutatavaid energeetilisi kanaleid, pühitsusi, harjutusi ja täiendavat kodus harjutamist.

Arengutöö toimub pisikestes 2-3 inimeselistes gruppides. Kõik päevad on kokkuleppel vastavalt võimalustele, arengule ja soovile.  Eraldi saame teha rühmaarengu näiteks  töökollektiivile, perekonnale, sõprusrühmale jne (vasavalt individuaalsele vajadusele)