Skip to main content

Konstellatsioonid Tarot kaartide sümboolikaga

TÄIESTI UUS LÄHENEMISNURK – VAU EFEKTIGA!

Helena Taska

Kontaktid:

Helena Taska kontaktid:
Telefon: +372 5667 6996
www.konstellatsioonid.com

13. veebruaril, teisipäeval, algusega kell 16.00
Juhendab Helena Taska

Helena esitleb meile esimest korda täiesti uut ja samas ka väga huvitavat lähenemisnurka Tarot konstellatsoonidele.
Täiesti uus lähenemisnurk – Ole esimene!
Taro-konstellatsioonis on alati olemas väga tugev vau-efekt! Ja nüüd tuleb lisaks!
See on konstellatsioonimeetod, kus osalejad saavad osa võimsatest energiatest ja õpivad neid ka oma elus kasutama.

Osalemise informatsioon.
Kohvi, tee ja näksilaud osalejatele

Osalemistasu asendajana 45€. Asendajaid ootame palju-palju. Kõik asendajad saavad osaleda kõikides Tarot Energiates.
Töö 200€.  Õhtu jooksul jõuab teha 3 tööd.
Asendajana saavad osaleda kõik soovijad, piiranguid ei ole. Ootame palju asendajaid, sest Tarot süsteemis on palju elemente ja väljale läheb korraga palju inimesi.
ASUKOHT:
Tallinn, Ristiku 10.
Vaata täpsemaid juhiseid ja parkimise infot. SIIT 

PALUN REGISTREERI OMA OSALUS.
Palun anna meile teada, kui oled tulemas, siis oskame Sinuga arvestada, teata ka seda, kas tuled asendajaks või soovid ka tööd. Saada oma osalemissoov: info@taevasmaa.ee
Kui on küsimusi, siis helista +372 5590 3155.

Kui Sul on vaja tegeleda hetkel oma elus kõige aktuaalsema teemaga/probleemiga, siis Taro-kaartide sümboolikal põhinevate konstellatsioonitööde kaudu  on võimalik seda teha kõige tulemuslikumalt.

MIKS Tarot konstellasioonid?
Inimene saab vastuse oma küsimusele, mis on see sügavaim pidur, mis takistab edasiminekut. See on võimalus näha oma elus hetkel toimuvat uue nurga alt, avastada huvitavat ja uut enda kohta ja saada parim tulemuslik lahendus.
Töö Taro kaartidega on sügavam ja erineb tavakonstellatsioonist. See on konstellatsioon ilma küsitluse või teemata, ilma taotluseta, kuna tõmmatud kaart ise annab inimesele selle teema, millega tööd teha.
Tarot kaartides peituv Kabala süsteem ja inimese Sefirot elupuu energiate kombinatsioon on üks võimsamaid, mida saab kasutada elutee korrastamisel. Töötades kaartide süsteemidega, käivitub ka ülimalt tugev energia, mis on seotud stiihiate ja erinevate planeetidega.
Ülimalt kasuliku ja ka unustamatu kogemuse saavad asendajad, kes viibivad Tarot energiates.
Kursusele tulles ei ole vaja mingeid eelteadmisi Taro-kaartidest. Sellele kursusele võib tulla ka siis, kui justkui pole midagi küsida, kuna konstellatsioonitöö ja sisemine pilt lähtuvad tõmmatud Taro-kaardist ja sellega seostuvatest assotsiatsioonidest.

Kuidas Tarot konsteallatsioon toimub?
Taro 22 suure arkaani kaarti on seotud inimese erinevate arenguetappidega ja on sügavalt arhetüüpsed, see on nagu meie elutee tsüklid, see on meie sisemine areng. Iga kaart mida inimene tõmbab, toob välja antud ajahetke arenguetapi ja sügavad takistused, mis ei lase elus edasi liikuda.

Inimene tõmbab ühe arkaanikaardi, aga meie ei lahka seda tavalisel moel, nagu taroennustusel või meditatsioonis. Taro-konstellatsioonis paigutatakse tõmmatud kaardi elemendid platsile, kasutades asendajaid. Nende hulka lisatakse ka kliendi esindaja. See, kuidas klient esindajad paigutab, räägib väga palju, sest igal tarokaardil on palju märke. Seal on erinevad elemendid – tuli, vesi, maa – seal on olemas planeedid, kujundid, tegelased jne. Iga väike element räägib millestki. Väljale paigutatud elementidest loeb konstellöör välja selle takistuse, mis ei lase inimesel edasi liikuda.
Konstellatsiooni lõpus paigutuvad kaardid uuel moel ja energia, mis vallandub, see on väga tugev. Asendaja jaoks tähendab selles energias olek võimalust mitte ainult kogeda, vaid ka ise seda oma elus kunagi kasutada.

KELLE HIRME SA KANNAD?
Süsteemsest vaatevinklist vaadates kannavad inimesed lisaks enda hirmudele ka võõraid hirme.
Kui keegi esivanematest elas üle tugeva surmahirmu, jäädes samal ajal šokiseisundisse, siis kogetud tunded liiguvad süsteemis järgnevatele põlvedele edasi. See tähendab, et järeltulijad kannavad sama hirmu edasi.
Võttes ära võõra hirmu, jääb järele ainult inimese enda loomulik surmahirm, mis on ellujäämisinstinkti teenistuses ja teenib inimese heaolu.