Skip to main content

Tiia Lõoke

Psühhoteraapia, hingamistöö, hüpnoteraapia, rännakud, loovuse ja intuitsiooni arendamine

Kontakt

tel: +372 517 8313
e-post: tiia@teadlik-loomine.ee
www.tiialooke.ee

Minu teekond

Olen tegelenud aktiivselt nõustamise ja koolitamisega üle 30 aasta. Hariduselt olen psühholoog.
Mulle meeldib inimestega töö. Aastatega on kogunenud palju kogemusi ja ma valdan palju erinevaid abistamise meetodeid.

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli psühholoogia eriala 1986.aastal ja sellest ajast töötanud praktilise psühholoogia vallas nõustaja, psühhoterapeudi ja koolitajana.

Olen töötanud Mainoris juhtide valiku- ja arendusprogrammis ning loovustreeningute looja ja treenerina, Pirgu Arenduskeskuses ja Tallinna Pedagoogilises Instituudis meeskonna ja loovuse treenerina ning lektorina. Tallinna Kriisiabi keskuses kriisinõustajana ja vabatahtlike nõustajate väljaõppe juhendajana, kus täiendasin end paljudel stressi ja kriisipsühholoogia (A. Duregrov, jt.) ning lahutusjärgse toimetuleku (B.Fisheri metoodika) alastel koolitustel.

Olen lõpetanud 4-aastase gestalt psühhoteraapia õpinguprogrammi Taani Gestalt psühhoteraapia Rahvusvahelises Instituudis (Gestalt Institute of Scandinavia).

Hingamisterapeudiks õppisin Lena Kristina Tuulse 3 aastases väljaõppes ja Binnie A. Dansby väljaõppes (Source Process and Breathwork), ning Leonard Orri ritriitidel. Olen korraldanud Leonard Orri (rebirthingu looja) ja Lena Kristina Tuulse hingamistöö koolitusi Eestis.

Lisaks olen osalenud Ole Ry, Dan Brule, Colin P.Sissoni, Bo Wahlströmi, Rani Spetsi ja Sofia Sjöblomi jt. hingamistöö kursustel.

Isiklik areng

2008-st aastast olen osalenud paljudel isikliku arengu koolitustel, sh Anthony Robbinsi NLP-põhine koolitus, Brandon Bays’i Rännaku meetodi koolitustel, Bert Hellingeri pere- ja organisatsiooni konstellatsioonide kursused Marta Thorheimi ja Tiiu Viluga.
2008 Anni Sennovi juhendusel auramediaatorite väljaõpe.
2011 hakkasin korraldama Holotroopse hingamistöö koolitusi ja TRE meetodi instruktorite väljaõppe programmi Ole Ry ja Susanne Andresi juhendusel Taanist.
2011-2014 Teeta-tervendamise baas- ja edasijõudnute, manifesteerimise ja külluse ning traumadega töö koolitustel Suvi Bowellani juhendusel. 2018 teeta tervendamise instruktori koolitused Vianna Stibali juhendusel.
2014 Hüpnoteraapia baas- ja edasijõudnute kursus, aeg-regressioon ja eelmiste elude kursus Paul Aurandi ja Sofia Krameri juhendusel (The Michael Newtoni Institut, USA).
2015-st aastast Natalja A. Onufrieva koolitused.
2021-2024 Stan Grof Legacy Training Hispaanias.

Minu huvid

Mulle meeldib teha koostööd erinevate kolleegidega ja toetada inimeste vaimset kasvu. Mind huvitavad inimeste potentsiaalid, vaimsete võimete arendamine ja teadliku loomise protsess.

Hingamistöö on lihtne ja võimas meetod ning sobib kokku kõigega, mida väärtuslikuks pean, seepärast on hingamisteraapia saanud selleks nimetajaks, mis integreerib paljud väärtuslikud meetodid minu jaoks üheks terviklikuks.

2006 hakkasime koos mehega ehitama Algallika keskust Matsalu Rahvuspargis, mis on ideaalne koht nii enesearengu kui organisatsiooni arengu koolitusteks.

Olen loonud kolme aastase hingamisteraapia ja nõustamise väljaõppe – Teadliku Loomise ja Hingamistöö Akadeemia.

Elan õnnelikult koos oma mehega nii Tallinnas kui Algallikal, mul on kaks toredat täiskasvanud last.

Minu kursused ja sündmused: