Skip to main content

Tiibeti surnute raamat

Hetkel ei toimu

Sügavamõttelised ja põhjalikud loengud elust enesest. Reaalse teaduse ja lõputu vaimsuse piirimailt. Informatsioon ja teadmised, mida arvuti sügavustest ei leia.
Kursustega kaasnevad meditatsioonid, pühitsused, harjutused,  õppematerjalid ja soovi korral tunnistused.

Kursus on vene keeles, eestikeelse professionaalse tõlkega.

Üks tiibeti tarkuse uurijate suurimaid leide on vankumatute vaimude leidmine, mille kaudu on võimalik seletada inimeste vananemist ja võimalusi selle vältimiseks, et hoida head tervist ja mõtteselgust.

Tänapäevane teadus väidab, et inimeses on ressurss elada vähemalt 150 aastat. Siiski kasutab inimkond sellest ressursist vaevu pool. Miks nii on?

Muidugi on võimalik kõiges süüdistada keskkonda ja kõike muud. Kuid materiaalsete põhjuste nimetamine ei ole kaugeltki nii oluline kui energeetiliste ja vaimsete põhjuste leidmine.

Inimese keha ja tervise hävitamine üleloomulikul tasandil ei ole võrreldav sellega, kuidas inimene end materiaalsel tasandil hävitab.

Surnute raamat on inimmõtlemise suur saavutus, mis on kirja pandud ainult elavate huvisid silmas pidades.
See õpetab kuidas elada väga kaua, õnnelikult ja tervelt. Raamat annab vastuse selle kohta, mis tegelikult meie keha vananema paneb ning millised võimalused on vananemise vastu võitlemiseks.

Kõik see teave on detailselt kirjapandud, kättesaadav ning meie pühendume selles seminaris selle teabe õppimisele. Ootame teid! Ärge jääge ilma unikaalsest pärlist!