Skip to main content

Vaenlaste ja vägivallaringi purustamise sakrament ehk TSANTSA püha sakrament

Juhendab Parapsühholoogia PhD Teresa Mängel

Soovin osaleda kursusel

Lisainfot sündmuse kohta: 55903155
Saada osalemissoov e-mailile: teresa.mangel@gmail.ee

TSANTSA – püha sakrament vaenu ja vägivalla lepitamiseks, vaenlase neutraliseerimiseks, rahu sõlmimiseks. Ületamatuna näivate probleemide lahendamiseks.

Kas Sinu elu häirib mõni kiuslik kolleeg või ülemus, vaenutsev naaber, konfliktne pereliige, endine sõber või hoopis kättemaksuhimuline eks? Või näib keegi sinu lähiringkonnast manipulaatori või energiavampiirina?  Või arvad sa et sinu elu on  keegi kurja silma või needva sõnaga hävitavaks muutnud. Nüüd saab Tsantsat Õppida ka Tallinnas.

Kursusest lähemalt

Tsantsa on eksootiline ja ka ülimalt efektiivne ning koheselt toimima hakkav maagiline rituaal, millega kaasneb palju teadmisi ja arusaamasid elust enesest läbi pika ajaloo. Tsntsa on ka võimas ravitsev energia: Ta tsentreerib kogu inimese organismi hüvangusse, ning toimib samuti kosutavalt sotsiaalsele elule.

Seda on kasutatud läbi põlvkondade ja on kasutusel ka tänapäeval üle maailma paljudes kultuurides. Rituaal on pärit Hyperborelaste iidsete preestrite tsunftist ja oli seotud maagilise ülimenergiaga ehk siis kõrgeima taseme jõudude meisterlikkusega..

Iidsest Hüperborea keelest tõlkides tähendab see sõna TSANTSA-  „rahu tegemine“, ning tõepoolest sunnib see praktika ükskõik milliseid vaenutsevaid inimesi saama sõpradeks.

Selle rituaali eesmärk oli sõdivate poolte lepitamine ja vaenlase neutraliseerimine. See neutraliseerib ka nõidu ja kurjasid jõudusid  ning takistab vaenlastel tekitada kahjustusi. Ta on äärmiselt tõhus meetod sest, tekitab kasutaja ümber ruumi ehk energeetilise välja mida ei saa kahjustada.

Tänu sellele meetodile on võimatu inimest rünnata energiliselt, verbaalselt, emotsionaalselt, vaimselt. Kurjus ei oma enam võimu materiaalsel tasapinnal.

Samuti aitab see meetod tuvastada teie enargiavampiirid, neutraliseerib manipulaatoreid ja kaitseb teid „kiskjate eest”, kes soovivad varastada teie edu.

Mille arvel siis Tsantsa nii efektiivselt töötab? Iga vaen – see on kõigepealt emotsionaalne liiasus, alles seejärel mentaalne või siis mingi muu (füsioloogiline, bioloogiline, sotsiaalne). See on moonutus.

Tsantsa energia silub sellised moonutused ning ei võimalda läbi automaatsete toimingute jälle kalduda tasakaalutusse. Tänu Tsantsale hakkab inimene oma positsiooni ümber vaatama. Oluliselt kahaneb vaen, kusjuures väga kiiresti. Ning, mis pole väheoluline, laabuvad vastastikused suhted, kuna see sama energia on suur rahusobitaja.

Kursus sisaldab :
-Rituaali selgitust ja läbiviimise õpetust (kaasa põhjalik õppematerjal)
-Põhjalikku selgitust tema päritolust ja ülemaailmse populaarsuse põhjustest
-Kuidas Tsantsaga ravida:
-Tsantsa energia pühitsust ja Tsantsa energia kivi (punene kivi)
-Põhjalik juhis rituaali läbiviimiseks

Lisalugemist

Lühidalt Tsantsa ajalugu. (kursusel osalejad saavad kaasa täispika materjali)

Tsantsa — see on võimsa energiaga rituaal, mis on tulnud inimkonnale Hüperborealastelt ja mis on omandanud indiaanlaste käes uskumatult eksootilise koloriidi.

Iidsest Hüperborea keelest tõlkides tähendab see sõna „rahu tegemine“, ning tõepoolest sunnib see praktika ükskõik milliseid vihavaenlasi, kes on üksteisega vaenujalal, saama sõpradeks. Nõidadel, aga kaob ohvritele suunatud jõud. Rahu tekib ka sinu organismis ja tasakaal tervises.

Tsantsa ajalugu iidsetest aegadest kuni tänapäevani.

Kui jääkate hakkas Hüperborealasi nende põlisaladelt välja suruma, algas suur ümberasumine lõunapoolsematesse maadesse üle kogu maakera.

Tutvudes iidsete Ameerika elanike kohalike hõimudega, puutusid nad kokku nende hõimude pideva omavahelise arveteklaarimisega ja nende lõputute sõdadega. Vaen ja sõjad kurnasid ja hävitasid kohalikku elanikkonda ja kandsid seda täieliku hävingu suunas. Sel ajal, sellises keskkonnas hakkasid rahuarmastavad Hüperborealased levitama Tsantsat vaenutsevate suguharude vahel. Rituaalne meetod lõpetas oivaliselt ja kiiresti sõja ja juhatas inimesi elama rahumeelselt, leides kompromissid läbirääkimiste teel. Kohalikud suguharud jäid elama

Tsantsat praktiseeritakse Ameerikas tänase päevani.

Viikingid. Silmapilguks, ajaloo mõõdupuu järgi, heitsid Põhja Ameerikasse pilgu Viikingid, tutvudes Tsantsaga ja seejärel võtsid endaga kaasa omadele maadele.

Aga pärast Ameerika avastamist Kolumbuse poolt algas suuremahuline euroopa rahvast ümberasumine Ameerika maadele. Ameerikasse tormas inimvool, kaugeltki mitte käesoleva tsivilisatsiooni parimaid esindajaid. Ümberasujatele oli kohalikest ükskõik ning kogu huvi oli suunatud sellele kuidas rohkem kokku riisuda. Algas tapmine ja kohaliku elanikkonna massiline hävitamine. Siin oli Tsantsast jälle abi.

Tsntsa energia kujunemisest Euroopa maadele ja selle kasutusvõimalustest räägime rohkem kursusel.

Tsantsa meetod RAVIMISEKS
Kui miski töötab valesti ja purustab terve ja õnneliku elu telge, on meie täna õpitav energia võimeline kõrvaldama nii elulised ebakõlad, kui ka häälestama siseorganite tööd.

Ta avaldab end kui stabiilselt kvaliteetne ressurss, mis ideaalselt tunnetab iga väärtuse tasakaalutelge selles ruumis kõigil aegadel. Seetõttu kasutatakse teda organismi jaoks kui ravivat, aga samuti kui kõike negatiivset või kurja neutraliseerivat ning kõikvõimalikke konflikte harmoniseerivat. Tsantsa tsentreerib kogu inimese organismi hüvangusse, ning toimib samuti kosutavalt sotsiaalsele elule.

Nii nagu Tsantsa on tsentreeriv energia, tekitab see tasakaalu telje meie organismis ja hea (õilsa) tasakaalu sotsiumis ning teeb ta seda tasakaalustades loomalikku alget inimlikuga.  Energia väljub pea kohal ja jalgade all tsentreerides inimese instinktid tema jumaliku teadvusega.

Meetod, millest me praegu räägime, tuli esile kauges minevikus, on tuntud, ning omal moel avaldub erinevates kultuurides ka täna.

See on meetod, mis reaalselt toimis nii Tiibetis, kui ka budismimaade kultuuris, oraaklite-šamaanide praktikates.

Mille arvel siis Tsantsa nii efektiivselt töötab?
Iga vaen – see on kõigepealt emotsionaalne liiasus, alles seejärel mentaalne või siis mingi muu (füsioloogiline, bioloogiline, sotsiaalne). See on moonutus.

Tsantsa energia silub sellised moonutused ning ei võimalda läbi automaatsete toimingute jälle kalduda tasakaalutusse. Tänu Tsantsale hakkab inimene oma positsiooni ümber vaatama. Oluliselt kahaneb vaen, kusjuures väga kiiresti. Ning, mis pole väheoluline, laabuvad vastastikused suhted, kuna see sama energia on suur rahusobitaja.

Elus satuvad ette erinevad situatsioonid, kus meie või meie lähedased puutuvad kokku vaenuga. Näiteks võib töö juures keegi tunda meie suhtes ebasõbralikkust, tekitades vaenu, või keegi sugulastest – vennad, õed, vanemad lihtsalt ei saa läbi jne.

Registreerumine info:

Osaluspanus 45 eurot
Lisainfot sündmuse kohta: 55903155

Saada osalemissoov e-posti aadressile: info@taevasmaa.ee või teresa.mangel@gmail.com.
Lisa oma kontaktid, et saaksime sinuga vajadusel ühendust võtta ning täiendavat infot ja juhiseid saata.
Kui sinu meilile kinnitust broneeringu kohta ei tule, siis kindlasti helista.

NB! Vajalik eelregistreerimine ettevalmistamiseks, sest kursus sisaldab palju printmaterjale ja kivi, mida vaja eelnevalt varuda.

TÄHELEPANU! Kursusel osalejate arv on piiratud(materjalide tõttu), koha garanteerib ettemaks 10 eurot.
JUSARA OÜ, SEB IBAN EE811010220207984223 (selgitusse märgi kursuse ja osaleja nimi).
Kursusele (ilma etteteatamata ) mitteilmumisel ettemaksu ei tagastata.