Skip to main content

Veet Mano(USA)

Seljaprobleemid, allasurutud emotsioonid, vastuvõtud

Kontaktid:

2012. aastal salvestatud saate 13. Venemaa „Selgeltnägijate tuleproovi” finalist Veet Mano (vanemate poolt ristitud Glen’iks), sündis 24. märtsil, 1956. aastal USA-s

Mediteerimist alustas ta juba 16. aastaselt. Pärast Michigani Ülikooli ökoloogia õpingute lõpetamist suundus ta, olles tol ajal 21. aastane, Osho juurde Punesse, Indiasse.

Pärast kümneaastast mediteerimisperioodi Punes, andis Osho (Rajaneesh 1931 – 1990) talle uue nime – Veet Mano, mis tähendab „beyond mind” – teispool mõtlemist

Osholt sai ta ka hindude tiitli – Swami. See tähendab meistrit, pühendunut, kelle sisemine olemus on hakanud väljapoole kiirgama; kes on jätnud kõrvale argised ja piiravad tavapüüdlused ning on täielikult pühendunud kõrgeima vaimsuse saavutamisele, teenides teisi sellel teel ja aidates maailma.

Mano enda sõnade järgi õpetas Osho teda ka maailma – inimesi, olukordi, minevikku jne teistmoodi tajuma ehk nn „lugema”. Kes on temaga lähemalt kokku puutunud, need teavad, kuivõrd selgelt, sügavalt ning kaugele Mano „ära näeb”.

Mano oli Osho lähedaseks sõbraks kuni Osho surmani 19. jaanuaril 1990. aaastal

Tänapäeval on Veet Mano tunnustatud meditatiivsete praktikate alal ja seotud mitmete projektidega Rahvusvahelises Meditatsioonikeskuses Punes (Indias), kuhu igal aastal koguneb tuhandeid inimesi üle maailma, kes otsivad endas hingelist tasakaalu.

Mano seminaridel on peamine rõhuasetus energiate avamisel, erinevate emotsioonide vabastamisel, keha blokeeringute kõrvaldamisel ja Osho meditatsioonidel. Osalejad on hakanud tundma muutust oma energiavoos ja keha tervenemist.

Suurt tähelepanu pöörab Mano ka inimestevahelistele suhetele. Tema seminare iseloomustavateks lisamärksõnadeks on spontaansus ja intensiivsus.

Veet Mano omab mitmeid litsentse massöörina ning on palju aastaid tegelenud inimestega, kellel on selja ja kaela probleemid

Pärast „Selgeltnägijate tuleproovis” anoreksiat põdenud naise abistamist, on tema poole pöördunud mitmed söömishäiretega inimesed ning tulemused on positiivsed.

Mano kodu on Michiganis, kuid tema praegune elu möödub ühest kohast teise rännates. Ta viib läbi seminare, laagreid ning tervendab inimesi nii Tais, Türgis, Iisraelis, Argentiinas, Ukrainas, Venemaal ja mujal maailmas. Alates 2013. aasta maikuust ka Eestis.

Teenused ja individuaalseansid:

  • AUM meditatsioon
  • Tervendamise tehnikad
  • Seljagrupp „Selja- ja kaelavaludest vabaks”
  • „Energiaseminar”
  • Loeng  „Armastuse saladustest”
  • Töötuba „Suhted ja kooseksisteerimine”
  • „Emotsionaalne vabadus”

Meedia:

Mano elust ja tegevustest võite kuulata järgnevast R2 saatest Hallo Kosmos
GoodNews: 
Fotod lennujaamast! Veet Mano juhendab täna Tao keskuses AUM-meditatsiooni Loe SIIT
GoodNews: 
Taevas ja Maa keskuses toimub Veet Mano juhendamisel praktiline töötuba „Emotsionaalne vabadus” Loe SIIT
Elu24: 
Paparatso! Veet Mano jõudis täna Eestisse Loe SIITTelegram: Ravitseja Veet Mano korraldab neljapäeval põneva energiaseminari Loe SIIT
GoodNews: FOTOD LENNUJAAMAST! Veet Mano jõudis täna Eestisse Loe SIIT
Elu24: Veet Mano korraldab Tallinnas tervendava energia õhtu Loe SIIT
Elu24: Video! Veet Mano aitab avastada sügavaima tunde saladusi Loe SIIT
Õhtuleht: VIDEO | Veet Mano: eestlased sulguvad sageli iseendasse, kui nende elus pole armastust ja õnne Loe SIIT
GoodNews: Veet Mano: Inimestel on tohutu armastamise võime Loe SIIT
GoodNews: Veet Mano jagab kolmel juuliõhtul abistavat väge Loe SIIT