Skip to main content

Vithoba

Hetkel ei toimu

Sügavamõttelised ja põhjalikud loengud elust enesest. Reaalse teaduse ja lõputu vaimsuse piirimailt. Informatsioon ja teadmised, mida arvuti sügavustest ei leia.
Kursustega kaasnevad meditatsioonid, pühitsused, harjutused,  õppematerjalid ja soovi korral tunnistused.

Kursus on vene keeles, eestikeelse professionaalse tõlkega.

Vithoba on sugupuu jumalus, põhiline ja ainuke omalaadne sugupuu jõud, mis antakse edasi pärilikkuse teel.

Meie esivanemate lojaalsus sellele jõule oli võrreldamatu. Muidugi ei olnud selline pühendumine iseenesest mõistetav – sugupuu edukus või ka kadumine sõltus just Vithobast.

Selle mõju efektiivsus sõltus aeg-ajalt perekonna kosseisust. Abielluvad naised ja tütred toovad alati sisse oma sugupuu jõu meeste majapidamisse. Kuid alati ei tooda sellise jõuga kaasa sõbralikke jumalaid, domineerima jääb ikkagi mehe sugupuu jõud.

Juhtub ka seda, et kaks võimsat sugupuu jõudu kokku saades kaklevad omavahel ja nende jõudude omanikele jäävad alles ainult varemed või hävitab üks jõud teise, ning kaotanud Vithoba sugupuu jõud hääbub.

Olles oma abikaasast lahutanud, ei vabane naine Vithoba kahest teineteist hävitavast jõust, mis perekonnale kahju tekitavad.

Kuid alati ei esine Vithoba kahe jõu vahelist lepitamatut lahingut. Esineb olukori, kus need kaks jõudu on suutelised elama harmoonilises suhtes nii, et mehe ja naise suhe õitseb, nauditakse edu ja heaolu ning mehe ja naise järglased on edukad ja terved.

Sündmuse sisu ja kava:

Käesolev seminar käsitleb võimalusi, et viia õpilased kurssi neis esinevate sugupuu jõududega.
Kui on teineteisega igipõlises võitluses olevad sugupuu jõud, mis toovad endaga kaasa vaid haigusi ja hädasi, siis on oluline see võitlus peatada.

Kui sugupuu jõud on omavahelises harmoonias, siis on oluline teada, kuidas nende jõudude efektiivsust oma lähedaste jaoks tõsta ja ka enda jaoks isiklikult.

Me ootame teid sellele olulisele seminarile!