Skip to main content

Intuitiivse tajumise ja tunnetamise kursus.
Energiapsühholoogia, energiateraapia.

Juhendab Parapsühholoogia Akadeemik Teresa Mängel

Soovin osaleda kursusel

Lisainfot sündmuse kohta: 55903155
Saada osalemissoov e-mailile: info@taevasmaa.ee

Kui oled huvitatud õppim, võta ühendust. Hetkel toimub õppimine individuaalselt või 2 inimesega.

Mida me kursusel õpime? Kas selgeltnägijateks ja võluriteks?
Armsad inimesed, ma avaldan teile ühe saladuse, te kõik olete juba selgeltnägijad, võlurid ja maagid. Me kõik oleme loomult loojad ja edukad inimesed. Aga paljud meist ei tea seda veel.

Kursus äratab teadmised, mis meil on juba olemas, mis on meie sees ja mis ongi meie päris enda inimeseks olemise õigus. Tegelikult me ei õpi midagi uut, vaid äratame ellu meie sisemise väe ja teadmised.Tuletame meelde, kuidas ennast armastada, usaldada ja enda sees olevat väge oma kvaliteetse elu saavutamiseks parimal moel kasutada.

Intuitiivne tunnetamine on võimalus saada infot iseenda hüvanguks ja hakata elama päris oma elu.

Me elame ajastul, kus inimesed ei taha enam endistviisi elada ja paljud on hakanud otsima rahulolutunnet ehk siis vastuseid  küsimustele. See kõik on meie sisemaailm. Me ei näe seda, aga see puudutab meid sügavalt.

Kursusest lähemalt

Kõik kuue astme edukad läbijad saavad sertifitseeritud diplomi Moskva Rahvusvahelisest Selgeltnägemise ja Energiapsühholoogia Akadeemiast. Diplomid annab kätte akadeemia president Natalja Onufrieva Eesti külastuste ajal.

KURSUSTE PÄEVAD – kõik kursused algavad kell 10.00 ning lõpevad orienteeruvalt kell 17.00.
Üks kursus kestab 1 päev, hommikust 10.00 – 17.00. (Võib ka kauem minna, oleneb grupist)

Kodus jääb palju kodutööd ja harjutamist. Soovitan ka kirjandust ja lisaharjutusi. Paremate tulemuste saavutamiseks on vajalik teha tööd iseendaga ja oma elukvaliteedi tõstmisega. Järgnevate kursuste kuupäevad tulevad õpilastega kokkuleppel. Iga kursuse vahe umbes 3-5 nädalat, olenevalt grupi soovist ja võimekusest.
Praktikapäevad vastavalt grupiga kokkuleppel.
Osaluspanus õhtuti 15.00, täispäev 25.00. Vajalik eelregistreerimine, et teada huviliste arvu, saada oma osalemissoov: info@taevasmaa.ee

Kursuste maksumus: Alustama peab alati I astme kursusega. Järgmise astme kursusele pääsevad ainult eelmise astme kursuse läbinud õpilased.
Antud hinnad on: privaatõpe  2-5 inimest grupis  / rühmaõpe kui on üle 6 inimese grupis.
Antud hetkel ainult väikesed grupid 2-4 inimest.

I aste II aste III aste IV aste V aste VI aste
255/220 275/240 295/260 450/410 550/510 800

Loe kursuse sisu kohta põhjalikumat informatsiooni SIIT

Registreerumine, tasumise kord ja soodustused:

Kursustele registreerumiseks saada kiri aadressile teresa.mangel@gmail.com kus on kirjas grupp ja aste, millisel kursusel soovid osaleda, samuti osaleja nimi, meiliaadress ja telefoninumber.
Lisaks palume ära märkida, kas soovid tasuda sularahas või ülekandega.
Ettemaks on 70 eurot iga kursuse kohta ning kursuse arve vastavalt selle võrra väiksem.
JUSARA OÜ  a/a EE811010220207984223

Kursusetasu peab olema laekunud vähemalt 2 päeva enne kursuse algust. Kui ei ole võimalust, siis helista, teeme eraldi kokkuleppe.

Soodustused

10% soodustust saavad osalejad, kes tasuvad ettemaksuna 3 astme kursuse maksumuse hiljemalt 1 nädal  enne I astme kursuse algust. Palume sellest soovist kohe registreerumisel teada anda.
15% soodustust saavad osalejad, kes tasuvad ettemaksuna 6 astme kursuse maksumuse  hiljemalt 1 nädal  enne I astme kursuse algust. Palume sellest soovist kohe registreerumisel teada anda.

Kordajatele

Kõik õpilased, kes on varem meie kursustel osalenud ja soovivad oma teadmisi üle korrata, on samuti teretulnud. Kordajatele on ühepäevase kursuse maksumus  50 eurot.