Intuitiivse tajumise ja tunnetamise kursus.
Energiapsühholoogia, energiateraapia.

Juhendab Parapsühholoogia PhD Teresa Mängel

Soovin osaleda kursusel

Lisainfot sündmuse kohta: 55903155
Saada osalemissoov e-mailile: info@taevasmaa.ee

Uued 2020.a. talvegrupid alustavad:
A grupp, 23. jaanuaril, Neljapäeval (tööpäevadel/ nädala sees)
B grupp, 25. jaanuaril, Laupäeval (puhkepäevadel L või P)

Mida me kursusel õpime? Kas selgeltnägijateks ja võluriteks?
Armsad inimesed, ma avaldan teile ühe saladuse, te kõik olete juba selgeltnägijad, võlurid ja maagid. Me kõik oleme loomult loojad ja edukad inimesed. Aga paljud meist ei tea seda veel.

Kursus äratab teadmised, mis meil on juba olemas, mis on meie sees ja mis ongi meie päris enda inimeseks olemise õigus. Tegelikult me ei õpi midagi uut, vaid äratame ellu meie sisemise väe ja teadmised.Tuletame meelde, kuidas ennast armastada, usaldada ja enda sees olevat väge oma kvaliteetse elu saavutamiseks parimal moel kasutada.

Intuitiivne tunnetamine on võimalus saada infot iseenda hüvanguks ja hakata elama päris oma elu.

Me elame ajastul, kus inimesed ei taha enam endistviisi elada ja paljud on hakanud otsima rahulolutunnet ehk siis vastuseid  küsimustele. See kõik on meie sisemaailm. Me ei näe seda, aga see puudutab meid sügavalt.

Kursusest lähemalt

Kõik kuue astme edukad läbijad saavad sertifitseeritud diplomi Moskva Rahvusvahelisest Selgeltnägemise ja Energiapsühholoogia Akadeemiast. Diplomid annab kätte akadeemia president Natalja Onufrieva Eesti külastuste ajal.

KURSUSTE PÄEVAD – kõik kursused algavad kell 10.00 ning lõpevad orienteeruvalt kell 17.00.
Üks kursus kestab 1 päev, hommikust 10.00 – 17.00. (Võib ka kauem minna, oleneb grupist)

Kodus jääb palju kodutööd ja harjutamist. Soovitan ka kirjandust ja lisaharjutusi. Paremate tulemuste saavutamiseks on vajalik teha tööd iseendaga ja oma elukvaliteedi tõstmisega. Järgnevate kursuste kuupäevad tulevad õpilastega kokkuleppel. Iga kursuse vahe umbes 3-5 nädalat, olenevalt grupi soovist ja võimekusest.
Praktikapäevad vastavalt grupiga kokkuleppel.
Osaluspanus õhtuti 15.00, täispäev 25.00. Vajalik eelregistreerimine, et teada huviliste arvu, saada oma osalemissoov: info@taevasmaa.ee

Kursuste maksumus: Alustama peab alati I astme kursusega. Järgmise astme kursusele pääsevad ainult eelmise astme kursuse läbinud õpilased.
Antud hinnad on: privaatõpe  2-5 inimest grupis  / rühmaõpe kui on üle 6 inimese grupis.

I aste II aste III aste IV aste V aste VI aste
255/220 275/240 295/260 450/410 550/510 800

Loe kursuse sisu kohta põhjalikumat informatsiooni SIIT

Registreerumine, tasumise kord ja soodustused:

Kursustele registreerumiseks saada kiri aadressile teresa.mangel@gmail.com kus on kirjas grupp ja aste, millisel kursusel soovid osaleda, samuti osaleja nimi, meiliaadress ja telefoninumber.
Lisaks palume ära märkida, kas soovid tasuda sularahas või ülekandega.
Ettemaks on 70 eurot iga kursuse kohta ning kursuse arve vastavalt selle võrra väiksem.
JUSARA OÜ  a/a EE811010220207984223

Kursusetasu peab olema laekunud vähemalt 2 päeva enne kursuse algust. Kui ei ole võimalust, siis helista, teeme eraldi kokkuleppe.

Soodustused

10% soodustust saavad osalejad, kes tasuvad ettemaksuna 3 astme kursuse maksumuse hiljemalt 1 nädal  enne I astme kursuse algust. Palume sellest soovist kohe registreerumisel teada anda.
15% soodustust saavad osalejad, kes tasuvad ettemaksuna 6 astme kursuse maksumuse  hiljemalt 1 nädal  enne I astme kursuse algust. Palume sellest soovist kohe registreerumisel teada anda.

Kordajatele

Kõik õpilased, kes on varem meie kursustel osalenud ja soovivad oma teadmisi üle korrata, on samuti teretulnud. Kordajatele on ühepäevase kursuse maksumus  50 eurot.

Teresa täiendavad kursused:

TSANTSA – püha sakrament vaenu ja vägivalla lepitamiseks, vaenlase neutraliseerimiseks, rahu sõlmimiseks.

Kas Sinu elu häirib mõni kiuslik kolleeg või ülemus, vaenutsev naaber, konfliktne pereliige, endine sõber või hoopis kättemaksuhimuline eks? Või näib keegi sinu lähiringkonnast manipulaatori või energiavampiirina?

TSANTSA – Iidses  Hüperborea kultuuris tähendas see sõna: rahu tegema, rahu sobitama. Veel tänagi on sellel rituaalil vägi, mis lepitab vaenupooli ja lahendab ületamatutena näivaid konflikte.

Kursus „Naiste Maagiline Veetluse” 3 astet

Edukate ja kuulaste naiste nipid, kuidas kasutada võimu-  ja jõu energiaid. Kuidas saavutasid edu Marilyn Monroe, Elizabeth Taylor, Moadonna jpt.  Miks just nemad said kogu maailma jäägitu tähelepanu?

Miks elab üksinduses ilus, haritud, korralik ja elurõõmus naine? Miks mehed temast nagu postist mööda vaatavad?

Meie salapärane “kolmas Silm” e. Käbinäärme äratamine 1-5 osa

UUDISPROGRAMM! Esmakordselt Eestis laiemale publikule.
Meie salapärane “Kolmas Silm”, ehk käbinääre. Mis see on ja kuidas temaga töötada.
5 osaline koolitus sisaldab õppematerjale, harjutusi, meditatsioone ja energiakanalite pühitsusi.

See programm on koostatud Rahvusvahelise Intuitiivteaduste ja Energiateraapia Akadeemia  professori ja presidendi poolt, tema õpilaste palvel. Nad on veendunud, et meie käbinääre vajab puhastamist ja täiendavat aktiveerimist, et infovälja informatsiooniga kergem töötada oleks. Et oleks kergem tajuda, tunnetada ja omada heaolu tunnet.

Külluse kahepoolse talismani loomine oma kätega „Rahamuna” uuendatud kursus

Rahatalismani kahepoolne kasutamine. Külluse tulekuvõimalused  ja lõksude eemaldamine.

Räägime venemaa oligarhide saladustest mida finantsmaailm tahab ja mida ei taha, rahamaailma erinevad tasemed, mis on vahetusenergia, selle liikumisest ning vajalikkusest. Mis on raha egregor ja kuidas see töötab?

Kursus  Kuhu kaob meie eluenergia ehk „Energeetiline vampirism”

Tulemas täiendatud ja sügavam kursus.

 Varsti tulemas

 

  • ”Kuidas ohutult kogeda astraalrännakuid”. Kehast väljumised. Kursus ja töötuba.
  • Iidsete energiad. Loomapeadega pühakud. Miks on meie usundites paljudel ikoonidel loomapeadega olevus, miks isegi kirikud neid kummardasid?
  • Maagiline sümbolis. Kõik maagilistest sümbolitest kuni väeeheteni välja. kuidas luua enda jaoks oma pulsisagedusel. Kuidas valida, puhastada ja väestada.
  • Poltergeistid, siirdhinged, vaimud, deemonid ja olemused. Mis need on kuidas tekivad, kuidas mõjuvad meie psüühikale ja kehale. Kuidas toime tulla ka rasketes olukordades.