Skip to main content

Naine kui väärtuslik pärl oma mehe jaoks

KURSUST SAAB OSTA 7 OSALISE SALVESTUSTE KOMPLEKTINA

Juhendab Teresa Mängel

Soovin osaleda kursusel

KURSUST SAAB OSTA 7 OSALISE SALVESTUSTE KOMPLEKTINA

Registreeru

Koolitaja sertifikaat antud koolituse läbiviimiseks

Naiseks olemise õigused. Naiselikkuse tõelised väärtused.
Naiste Maagilise Veetluse  6 osalise kursuse /4 osa

Vaata kogu kursuste kava SIIT

Naine kui väärtuslik pärl. Hinnatud ja ihaldatud naine.
Kursus mõeldud naistele, kes soovivad endas äratada ürgse väe ning olla väärtuslik ja ihaldatav naine oma partnerile. Neile, kes soovivad leida partnerit ja abielluda, kes on abielus, aga soovivad suhet taas ellu äratada või tugevdada. Ka nendele naistele, kes on kaua suhtes, kuid pole ikka veel abiellunud.
Kursusel aktiveerime ka esivanemate jõu ja sugupuu õnnelike ja edukate energia. Kursus sisaldab meditatsiooni, kestvusega 50 minutit.  Meditatsioon avab 8 kosmoenergeetilist energiakanalit. Meditatsiooni soovitame kuulata esimesel kuul 1x nädalas, seejärel 2 korda kuus. Rituaale võib sooritada 1x kuus.

Loengut saab osta 7 osalise salvestuste komplektina. Komplekt sisaldab: 
1. NMV 4 osa, Koolituse õppematerjal koos piltidega  10lk. (PDF.doc)
2. NMV 4 osa, “Naiste Maagiline Veetlus 4 aste”, Kursus 45 min.(audiosalvestus)
3. NMV 4 osa, Rituaali süvameditatsioon 50 min.(audiosalvestus)
4. NMV 4 osa, Statistika lühitutvustus: mida mehed tahavad 15 min.(audiosalvestus)
5. NMV 4 osa, Rituaal: “Abielusidemete tugevdamine”. 1lk. (PDF.doc)
6. NMV 4 osa, Rituaal: “Kuidas vältida abielulahutust”. 1lk (PDF.doc)
7. NMV 4 osa, Kerge vaevaga naiseks. 4lk  (PDF.doc)
Komplekti maksumus kokku: 75.00

Kuidas osta: 
Saada teade oma ostusoovist: info@taevasmaa.ee
Saadame sulle arve, pärast arve tasumist saadame sulle lingi, saad omale materjali alla laadida.
Materjale on mugav kuulata nii arvutist kui ka kõrvaklappidega telefonist.
Meditatsiooni ajal kasuta punast küünalt.

**********

Mida sisaldab endas kursus ja meditatsioon?

Tõeline ema
Ema sünnitab lapsed ja kasvatab nad üles. Lapsed on uued inimesed, kes jätkavad elu, seda endaga ajas edasi kandes. Seepärast on ema globaalses mõttes materiaalse maailma looja. On see väärtus? Vaieldamatult!

Tõeline naine
Naine armastab meest, kinkides talle midagi, mida mehel ei ole ega saa kunagi olema – õrnuse. Seepärast on naise tõeline roll olla– mehe armastaja. Õrnuseta ei saa armastada või teisiti öeldes – õrnuseta armastus ei ole armastus, vaid kõigest selle illusioon. Kas õrn armastus on meeste jaoks väärtus? Kahtlemata!

Tõeline preestrinna
Kui mees hakkab selgust kaotama ja ta elurada kipub kahtluste udus jalge alt kaduma, otsib ta juhtivat naist, kelle juures taasavastada nägemise and. Naine on mehe tugi ja abiline teekonnal. Naise naiselik intuitsioon on usaldusväärne saatja tuleviku hämarates arengutes. Kas naine, kes vabastab keha valust, mõistuse kahtlustest ja hinge hirmudest, on väärtuslik? On ja kuidas veel!

Tõeline muusa
Muusa inspireerib vana umbset mugavustsooni maha jätma ja suunduma hirmu tundmata rännakule oma hinge avarustesse. Muusa toob muutusi, kusjuures selliseid, mis toovad rõõmu ja uhkust enese üle. Kas see naine on väärtuslik, kes tiivustab sind ja võimaldab sul oma piirangutest kõrgemale tõusta? Jah, uskumatult väärtuslik!

Tõelise ja väärtusliku naise jaokas on iga mees valmis tegema kangelastegusid. Iga naine on oma olemuselt looja, armastaja, juhtija ja inspireerija. Ta peab lihtsalt pöörduma tagasi oma tõelise olemuse juurde, et tajuda, tunnistada ja näidata oma väärtust.
Enesehaletsus – häbi – ärevus – süü on emotsioonid, mis ei luba meil olla täisväärtuslik naine. Vabaneme nendest tunnetest.
Kes on Amatsoonid, Geišad ja miljonäride naised, millist rolli nad kannavad? Miks on just nemad olnud läbi ajaloo kõige ihaldatavamad naised.

Rituaalil kasuta punases klaasanumas olevat küünalt.