Naine kui väärtuslik pärl oma mehe jaoks

04.03.2020 kell 18.00 – 19.30 Holistika instituudis

Juhendab Parapsühholoogia PhD Teresa Mängel

Soovin osaleda kursusel

04.03.2020 kell 18.00 – 19.30 Holistika instituudis

Registreeru

Naiseks olemise õigused. Naiselikkuse tõelised väärtused.
Naiste Maagilise Veetluse  5osalise kursuse /4 osa
Vaata kogu kursuste kava SIIT

Kursus mõeldud naistele, kes soovivad endas äratada ürgse väe ning olla väärtuslik ja ihaldatav naine oma partnerile. Neile, kes soovivad leida partnerit ja abielluda, kes on abielus, aga soovivad suhet taas ellu äratada või tugevdada. Ka nendele naistele, kes on kaua suhtes, kuid pole ikka veel abiellunud.

Kursus sisaldab meditatsiooni, kestvusega 50-55 minutit.  Meditatsioon avab 8 kosmoenergeetilist energiakanalit, mis vastavad tõelise ema, tõelise naise, tõelise preestrinna ja tõelise muusa energiatele.  Lisaks esivanemate jõud ja õnnistus isiklikule õnnelikule elule.

Tõeline ema
Ema sünnitab lapsed ja kasvatab nad üles. Lapsed on uued inimesed, kes jätkavad elu, seda endaga ajas edasi kandes. Seepärast on ema globaalses mõttes materiaalse maailma looja. On see väärtus? Vaieldamatult!

Tõeline naine
Naine armastab meest, kinkides talle midagi, mida mehel ei ole ega saa kunagi olema – õrnuse. Seepärast on naise tõeline roll olla– mehe armastaja. Õrnuseta ei saa armastada või teisiti öeldes – õrnuseta armastus ei ole armastus, vaid kõigest selle illusioon. Kas õrn armastus on meeste jaoks väärtus? Kahtlemata!

Tõeline preestrinna
Kui mees hakkab selgust kaotama ja ta elurada kipub kahtluste udus jalge alt kaduma, otsib ta juhtivat naist, kelle juures taasavastada nägemise and. Naine on mehe tugi ja abiline teekonnal. Naise naiselik intuitsioon on usaldusväärne saatja tuleviku hämarates arengutes. Kas naine, kes vabastab keha valust, mõistuse kahtlustest ja hinge hirmudest, on väärtuslik? On ja kuidas veel!

Tõeline muusa
Muusa inspireerib vana umbset mugavustsooni maha jätma ja suunduma hirmu tundmata rännakule oma hinge avarustesse. Muusa toob muutusi, kusjuures selliseid, mis toovad rõõmu ja uhkust enese üle. Kas see naine on väärtuslik, kes tiivustab sind ja võimaldab sul oma piirangutest kõrgemale tõusta? Jah, uskumatult väärtuslik!

Tõelise ja väärtusliku naise jaokas on iga mees valmis tegema kangelastegusid. Iga naine on oma olemuselt looja, armastaja, juhtija ja inspireerija. Ta peab lihtsalt pöörduma tagasi oma tõelise olemuse juurde, et tajuda, tunnistada ja näidata oma väärtust.

Enesehaletsus – häbi – ärevus – süü on emotsioonid, mis ei luba meil olla täisväärtuslik naine. Vabaneme nendest tunnetest.

Kes on Amatsoonid, Geišad ja miljonäride naised, millist rolli nad kannavad? Miks on just nemad olnud läbi ajaloo kõige ihaldatavamad naised.

Rituaalile võta palun kaasa punases klaasanumas olev küünal.

Registreerimise info:

Osaluspanus 100 eurot
Lisainfot sündmuse kohta: 55903155

Saada osalemissoov e-posti aadressile: info@taevasmaa.ee või teresa.mangel@gmail.com.
Lisa oma kontaktid, et saaksime sinuga vajadusel ühendust võtta ning täiendavat infot ja juhiseid saata.
Kui sinu meilile kinnitust broneeringu kohta ei tule, siis kindlasti helista.

TÄHELEPANU! Grupi suurus max 5 inimest, koha garanteerib ettemaks 10 eurot.
JUSARA OÜ, SEB IBAN EE811010220207984223 (selgitusse märgi kursuse ja osaleja nimi).
Kursusele (ilma etteteatamata ) mitteilmumisel ettemaksu ei tagastata.

Kui sa ei soovi osaleda rühmameditatsioonis, siis rituaali saab teha ka individuaalseansina.
Hind 150€, saada oma soovist meil info@taevasmaa.ee