Naiste maagiline veetlus ehk NMV I aste

05.02.2020, kell 18.00 - 21.00, Teisipäeval, Holistika Instituudis

Juhendab Parapsühholoogia PhD Teresa Mängel

Soovin osaleda kursusel

05.02.2020, kell 18.00 - 21.00, Teisipäeval, Holistika Instituudis

Registreeru

Naiseks olemise õigused ja oskused. Kuidas saavutada edu.
05.02.2020 kell 18.00 – 21.00,  1 osa, (kordus)
12.02.2020 kell 18.00 – 21.00, 2 ja 3 osa koos
19.02.2020 kell 18.00 – 20.00, 4 osa (abielurituaal)
26.02.2020 kell 18.00 – 20.00, 5 osa (seks ja seksuaalsus)

Kuidas saavutada mõju meeste üle? — see ei ole tainarull, vaid hoopiski teadlikkuse ja tarkusega, kavaluse ja naiselikkusega.
Võimsad naisenergiad, mis on toonud kuulsust paljudele naistele läbi ajaloo. Kuidas nad seda tegid?

Kuidas juhtida oma elu meestega maailmas nii, et sa oleksid edukas oma töös, hea ema ja ihaldatav naine oma mehele. Kuidas saavutada edu kõiges kolmes valdkonnas korraga?

Kursusel läbime 3 meditatsiooni ja kokku 9 energiakanalit mida tõelised naised vajavad.

Kursusel saame teada, kuidas saavutasid oma edu naised, kes on olnud läbi ajaloo maailma edukaimad ja kuulsaimad. Mida nad selleks tegid?
Kui me räägime ilusatest naistest, kes on oma hurmava võluga ajalugu teinud, siis ikka meenutame esmaselt ikka ülikuulsat Kleopatrat ,  modell Naomi Campell või  Madonna jpt.

Kursuse esimene aste koosneb kolmest osast ning kestab 3 tundi. Kursusel läbime 6 sügavat ja legendaarset  naisväe energiat kolmes sügavas meditatsioonis. Ühe meditatsiooni kestvus umbes 15 minutit.
Need energiad, mida läbime,  aitavad meil saavutada edu mitte ainult meeste hulgas, vaid ka naiste ees. Me saame teadmisi, mis aitavad meil elus edukamalt edasi liikuda.

„Izida võluvad silmad“ : on energia, mis ei lase meestel teie pealt pilku ära pöörata. Isegi mõneks ajaks teist lahkudes, viibib mees unistades teiega kohtumisest. Samuti säilitab see energia teile sära ja ilu isegi kõrges eas.

„Mao nahk”:  efekt on hämmastav. Energiad hakkavad liikuma mööda nahka ja see muutub aja jooksul siledaks, pehmeks ja elastseks. See mõjub nii meestele kui ka naistele, teised naised ei ole enam konkurendid, tekib ustav naiste sõprus ilma kadeduseta ja kompleksideta.

„Preestrinna figuur”:  kanal sisaldab ülipeeneid energiad, mis aitavad korrigeerida sinu figuuri. See energia loob ka elegantsuse ja naiseliku graatsia teie liikumises. Põletab ära väsinud ja vanad energiad.

Druiidide  iidne energia „Noorenemise udu”.
Meie tegelikult ei vanane, vaid meie rakkude uuenemine aeglustub. Druiidide energiad on ülivõimsad ja nende kasutamiseks vajame lisateadmisi, ehk koode, et igaüks neile ligi ei saaks ja kahju tekitaks. Meditatsioon Pühade tammede hiies on ülivõimas ja hingele kaunis ning pehme.

Hüperborealaste  energiad „Lada” Naisenergia edu ja küllus. Naistele ülihea energia, sest lahendab naiste probleeme laialdaselt. Armuprobleemidest kuini ema-lapse probleemideni välja. Väga hea raha ja armastuse kooslus, et raha pärast armastatuga tülli ei läheks.

„Armastuse maagia vang“ kaitseb armunud paari igasuguse kurja ja suhte rappa minemise eest. See energia moodustab püsiva aluse õnne liidule. Toetab ja tugevdab seksuaalset lähedust.

„Kamu” on täiendav energiakanal, mis äratab magavad erogeensed tsoonid. Te tunnetate mehe puudutusi teravamalt, nautides tundeid.

„Veetlevuse majakake” aitab teil alati olla tähelepanu keskpunktis ja mitte jääda märkamatuks. See on omamoodi võimas ja osati ka ohtlik kanal, kui seda lohakalt kasutada. See kanal on flirtimiseks, ole valmis liblikateks kõhus.

Kallid naised, te väärite parimat! Olete oodatud meelde tuletama ja harjutama, seda mis naiseks sündimise õigusega kuulub meile.

Naiste Maagilise veetluse koolitus koosneb 5 astmest. Hea naise sisse mahub palju headust, hellust ja armastust. Oskusi, teadmisi ja intuitsiooni.
Lähiajal tulemas ka 2, 3, 4 ja 5 aste.

Registreerimise info:

Osaluspanus 45 eurot
Lisainfot sündmuse kohta: 55903155

Saada osalemissoov e-posti aadressile: info@taevasmaa.ee
Palume kindlasti registreerida ennast, sest materjale on palju kaasa anda ja oleme tänulikud kui teame sinu tulekust.
JUSARA OÜ, SEB IBAN EE811010220207984223 (selgitusse märgi kursuse ja osaleja nimi).
Kursusele (ilma etteteatamata ) mitteilmumisel ettemaksu ei tagastata.