Tema “kõrgeausus” SEKS

Hetkel ei toimu

Seminar-Tema-“kõrgeausus”-SEKS

Sügavamõttelised ja põhjalikud loengud elust enesest. Reaalse teaduse ja lõputu vaimsuse piirimailt. Informatsioon ja teadmised, mida arvuti sügavustest ei leia.
Kursustega kaasnevad meditatsioonid, pühitsused, harjutused,  õppematerjalid ja soovi korral tunnistused.

Kursus on vene keeles, eestikeelse professionaalse tõlkega.

Ükskõik mida arvate seksist – see ei ole inimese elus lihtsalt suvaline aje, seks mängib inimese vajaduste rahuldamises olulist rolli. Muidugi ei ole seks nii tähtis kui õhk ja toit, kuid muus plaanis on tegemist täpselt sama tähtsa elu osaga.

Seksuaalse vajaduse rahuldamata jätmisel kogunevad inimeses ärevus, pinge, depressioon ja tunne, et elus puudub mõte. Terve organism kannatab ilma sellest eriliselt märku andmata. Inimese seksuaalelus ei ole kõige olulisem mitte kvantiteet vaid seksi tulemusel saadava emotsionaalse vastuse testitud tugevuse kvaliteet. Oluline ei ole seksimise asend või omapära, hoopis partnerite omavahelise kontakti autentsus.

See energia jääb paljudel elus saamata ning selle tulemuseks on tunne, et elust on kadunud sära. Selliselt tekib neuroos. Probleemid kuhjuvad nende erinevate maskide taga ja inimene ei saa enam ise ka aru, mis on valesti. Üritades tõestada seda, et inimese enda petlikud hirmud on õigustatud, kaldub teadvus illusioone uskuma. Nii algab koletislik enesepettus. Inimene jääb omaenda teadvuse petlike trikkide taha lõksu ning ei suuda näha ega lahendada tegelikku probleemi, mis juhib inimest lahendamatute ja tähendust mitteomavate kriiside juurde.

Seksuaalsuhete arutamine on olnud pikka aega tabu, s.o. keelatud, seepärast on paljudel meist erinevad ebatervislikud arusaamad seksuaalelust, mis on muundunud murelikeks pettekujutelmadeks.

Sündmuse sisu ja kava:

Meie töötoa ülesandeks on aidata  avastada peidetud ning isegi väärad manifestatsioonid meie oma teadvuses, mis on tingitud seksuaalsest rahulolematusest.
Me kontrollime, kas ühe või teise vajaduse rahuldamisel saame aru, mida soovime tegelikult saavutada või tegeleme seejuures hoopis enesepettusega.
Me loome oma seksuaalses energias korra, puhastame selle kahjulikust ja viime oma seksuaalse energia harmooniasse rõõmsa ning produktiivse eluga.

Me ootame teid seminari! See saab olema huvitav, informatiivne ja kahtlemata kasulik!