Skip to main content

Väereisid “Hüperborea jälgedes”

Mai 2019

Väereis “Hüperborea jälgedes 1”

Müstiline, suisa maagiline ja sõnul seletamatu Vottovaara mägi. Iidsete Hüperborealaste linna suurusuguste väravate varemed ja monumendid. Püramiid ja raamat. Seletamatud ilmingud, laulev loodus ja tantsivad puud.

August 2019

Väereis “Hüperborea jälgedes 2”

Karm, ettearvamatu, katsumusterohke ja sisutihe matkalaaer tsivilisatsioonist väljaspoole. Silma ja hinge kosutav õpereis metsikusse ja puutumata loodusesse ja väepaikadesse. Matk peidetud ja varjatud iidse tsivilisatsiooni varemetel.

Kui oled  huvitatud ekstreemsetest matkadest, iidsetest saladustest ja väepaikadest, mida saavad külastada vaid vähesed….., ööbimistest mägimajakestes, ujumist klaaselges vees ja söömisest lõkkel….siis võta meiega ühendust. Oled oodatud meie meeskonda.

Oktoober 2019

Väereis “Hüperborea jälgedes 3”

Põhjalikum ekspeditsioon Hüperborea avarustesse. Ebaõnnestunud reis helikopteriga. Õppisime sõitma Haski koertega, karjatama põhjapõtru, ööbisime soos, sõime hiidrabisid ja tegime öiseid rituaale.

Mingil ajal….

Väereis “Hüperborea jälgedes 4”

Väereis lumesaanidega tundra sügavustesse ja ööbimised iseehitatud lumeonnides. Päev Hüperbore püramiidide juures oli meil planeeritud 2020 kevadeks. Paraku pandeemia piirangud ja hetkel sõjaseisukord aga lükkasid meie reisi määramata tulevikku.