Skip to main content

KFC Energiaplaadid

Emakese maa jõud, väekohad, energiaportaalid ja tervendajad sinu kodus

KFS energiaplaadid

Üle 80 energiaplaadi

  • “Sinine seeria” plaadid 1-8
  • “Lilla seeria” plaadid 9-16
  • “Kuldne seeria” plaadid 17-24
  • “Roheline seeria” VÄEPAIGAD
  • “Eksklusiivne seeria” (24 teemat)
  • “Eliit seeria” (5 teemat)
  • “Kollektsionääride seeria” (28teemat)
  • “Uue reaalsuse loomine”
  • “Salvator”

KFC energiaplaadid ehk funktsionaalse oleku korrektor

Kui öelda lühidalt ja lihtsamas keeles: KFC energiaplaadid on hea võimalus oma tervist ja elu korrigeerida rakutasandil. See on lihtsaim võimalus, kuidas saad muuta kõike oma elus – tervist, armastust, küllust, eluolu jne.

Maa jõud, väepaigad ja portaalid tulevad sulle koju kätte. Energiaplaatide abiga saad omale ellu kutsuda ka palju muud: natuke imesid, maagiat ja seni täiesti kättesaamatut, millest oled kaua unistanud.

Venemaa on imedemaa ja just seal on valmistatud need energiaplaadid meditsiini ja füüsika valdkonna teadustöötajate poolt. Plaadid on ametlikult registreeritud, omavad litsentse ja müügiluba. Neid müüakse üle terve maailma.

Energiaplaatide areng võtab järjest hoogu juurde. Korraldatakse konverentse, kus meditsiinitöötajad selgitavad energiaplaatide tõhusust  ja uusi saavutusi. Jõudumööda lisan kõik need videod kõigile tutvumiseks meie uuele kodulehele.

Hetkel on välja töötatud ja turule jõudnud üle 80 energiaplaadi erinevate funktsioonidega. Suurem osa neist on meile hetkel ka kättesaadavad.

Järgnevalt saate lugeda ametlikumat ja põhjalikumat infot KFC energiaplaatide ehk funktsionaalse oleku korrektorite kohta.

KFC toimimise põhimõtted

KFC funktsionaalse oleku korrektor on seade, mis energeetilisel teel taastab inimese keharakkude funktsioone. Teabe edastamiseks plaadilt keha rakkudele kasutatakse spetsiaalseid laineid, mis edastavad kehale vajalikke andmeid teatud sagedusega ja intensiivsusega.

Plaatidele on salvestatud mitmesugust teavet, mis aitab mõjutada keha erinevaid piirkondi ja nende funktsionaalset seisundit. Plaadid võivad mõjutada nii  taastumisprotsesse kui ka elundite töö normaliseerumist, samuti inimese psühholoogilist seisundit.

KFC  plaat on ka välise agressiivse elektromagnetilise kiirguse kaitseks kasutatav seade. Plaatide valmistamise tehnoloogia kordab elektromagnetväljade korraldamise põhimõtteid elusorganismi rakutasandil.

KFC’sse salvestatakse harmoonilise, organismile tervikuna või tema individuaalsetele funktsioonidele kasuliku mõjuga kujutismaterjal Maa magnetvälja ja välise kosmilise kiirguse rütmides. Selle tulemusena on KFC plaat keha sisemiste rütmide sünkroniseerija välisilma rütmidega, mis on üks peamisi tervise säilitamise kriteeriume.

KFC’sse salvestatakse teave ka psühhoenergeetiliste mõjude vastuvõitlemiseks ja biopatogeensete väljade neutraliseerimiseks, kuna KFCd võivad korrigeerida maa Hartmanni võrgu sagedusomadusi.
Hartmanni võrk – maa akustilise elektrivälja jõujoonte võrk

Teave KFC  plaadis võib varieerida sõltuvalt selle funktsionaalsuse eesmärgist.

Mida kujutab endast KFC

KFC struktuur koosneb kahest magnetilisest plastist valmistatud plaadist, mille suurus on 78×55 mm. Materjal ei sisalda mürgiseid aineid.
KFC  nurkades ja keskel on viis seadet suurusega 14×19,5 mm. Need seadmed on valmistatud 4-kihilise ristkülikuna.Kihid on valmistatud kõrgekvaliteedilisest magnetilisest kummist 25×0,4 mm.

Teised KFC plaadid ning nende ravitoimed

Sinine seeria (8 plaati)

Parasiidid. Süvadetoks. Alkoholism- narko- suitsetamine. Rasvumine. Taastusravi.

Sinise seeria energiaplaate soovitatakse kasutada esmajärjekorras ja seejärel üle minna teistele seeriatele: rohelisele, lillale, kuldsele jne. Kasutatakse peamiselt inimese keha füüsilise seisundi taastamiseks.

Lilla seeria (8 plaati)

“Kosmoenergeetika” Tänuenergia.

Kosmosenergeetika salasõna – tänuenergia. Lilla seeria energiaplaadid võimaldavad teil parandada füüsilist, psühholoogilist ja emotsionaalset seisundit. Nad annavad  tugeva kaitse väliste negatiivsete tegurite mõju vastu.

Kuldne seeria (8 plaati)

Vampirism, negatiivne NLP, needmine, nõidumine

Kuldse seeria energiaplaadid aitavab hävitada välistegureid, mis on asetatud inimesele tema üldise seisundi mõjutamiseks.(nõidus, needmine, ärasõnamine, NLP, zombistamine, vampirism jne). Nendesse energiaplaatidesse on salvestatud iidsete Maiade energiad ja kosmoenergeetilised kanalid.

Roheline seeria (9 plaati)

Väepaigad, püha vesi.

Rohelise seeria energiaplaadid edastavad funktsioone, omadusi ja energiat maa jõudude koondumiskohtadest ehk väepaikadest. Iidsetest kultuskohtadest ja pühadest portaalidest.

Eksklusiivne seeria (24 plaati)

Fortuuna, armastus ja maagia.

Need energiaplaadid ei kuulu värvide seeriasse. Nende omadustel ja neis sisalduval informatsioonil on unikaalsed omadused. Nad on haruldased ja erilised.

Eliitseeria (5 plaati)

Valgus, kuld ja ime.

Kuldse seeria energiaplaadid aitavab hävitada välistegureid, mis on asetatud inimesele tema üldise seisundi mõjutamiseks.(nõidus, needmine, ärasõnamine, NLP, zombistamine, vampirism jne). Nendesse energiaplaatidesse on salvestatud iidsete Maiade energiad ja kosmoenergeetilised kanalid.

Kollektsionääride seeria (28 plaati)

Elundid. Elundisüsteemid. Tervise võti.

Antud energiaplaadid koos viienda elemendiga väljastatakse üks kord lühikese aja jooksul. Plaadid omavad täpselt määratletud spektrit, mis on reeglina suunatud konkreetsele elundile või elundisüsteemile, mille poolest nad oluliselt erinevad teistest KFC seeriatest.

Salvator

Loominguliste võimete ja teadlikkuse arendamiseks

Salvator on uus viis inimese aju loominguliste võimete arendamiseks ja inimkeha peenhäälestamiseks. Salvator on teaduse, kunsti ja filosoofilise mõtte sümbioos, teie individuaalse reaalsuse optimeerimise artefakt.

Uue reaalsuse loomine

„LOOJAD” on programm iseenda uue reaalsuse loomiseks.

See on programm üksikisiku psühholoogiliseks häälestamiseks, mis võimaldab lahendada erinevaid psühholoogilisi probleeme ja objektiivselt ehitada oma tulevikku. Sisaldab ülikoolide teadusuuringuid.

Vähe on maailmas neid inimesi, kes suudavad läbi käia kõik eluks vajalikud väekohad ja portaalid laias maailmas. Vähe ka neid inimesi, kes suudavad läbi töötada kõiki vajalikke energiaid, et oma keha terve ja rõõmus hoida.
Nüüd on sul see võimalus tuua kogu eluks vajalik omale koju!