Skip to main content

KFC “Sinine Seeria”

Parasiidid. Süvadetoks. Alkoholism- narko- suitsetamine. Rasvumine. Taastusravi. Plaadid 1-8

KFC Sinise seeria energiaplaate soovitatakse kasutada esmajärjekorras ja seejärel üle minna teistele seeriatele: rohelisele, lillale, kuldsele jne.

Hetkel olemas tootekirjeldused vaid vene keeles. Soovijatele saan tõlkida ja selgitada vastuvõtu ajal. Hinnaskaala orienteeruvalt 110-130 eurot.
KFC NR1. Parasiitide vastane programm (parasiidid, seened, lestad).

Seda programmi nimetatakse veel ka harmoniseerivaks programmiks. Plaadile salvestatud energiate rikkuse ja mitmekesisuse kohaselt on see ainulaadne põhivahend, millel on palju erinevaid mõjusid meie organismi jaoks. Lisatud on üle 70 lisaenergia ravimtaimede ja kristallide kogust.

KFC NR2. Detoks. Rakkude ja kudede süvapuhastus.

Olulisuselt teine põhiplaat tervise taastamiseks ja üks kõige vajalikumaid plaate meie terve organismi loomiseks. Plaat aktiveerib organismi eritumise loomulikud funktsioonid. Ja see ei ole tavaline toksiinide kõrvaldamine, vaid rakkude ja kudede sügav  puhastamine.

KFC NR3. Naiste kaitse. Endokriinsüsteemi korrigeerimine. Kaalulangetamine.

Naise keha hormonaalsed omadused.

KFC NR4. Meestekaitse. Endokriinsüsteemi korrigeerimine. Kaalulangetamine.

Mehe keha hormonaalsed omadused.

KFC NR5. Taastusravi. Alkoholism. Narkomaania. Suitsetamine.

Mõeldud nendele, kelle eesmärk on kustutada alataedvusest, psühholoogiliselt tasemelt tugevad sõltuvused suitsetamise, alkoholi ja narkomaania suhtes.

KFC NR6. Naha süvapuhastus ja toitmine.

Plaat on ette nähtud sügavaks naha puhastamiseks(valgendamine). Naha aktiivne toitmine ja niiskusega küllastumine.

KFC NR7. Naha kosmeetiline korrigeerimine, pinguldamine, silumine.

Plaat on mõeldud  naha taastamiseks. Lisaks kosmeetilistele ülesannetele (mitmekülgne toitmine, küllastumine kõigi vajalike ainetega, aktiivne naha pingutamine, kiirendatud regenereerimine) on salvestatud lisaks ka üldtervendav programm.

KFC NR8. Öine iluprogramm. Noorus ja tervis.

Plaadile on salvestatud kosmeetiline iluprogramm.
Kuid kõigi plaatide hulgas on sellel plaadil eriline koht. Öise une ajal, kui kogu organism puhkab, siis KFC plaat8  töötab, taastades loomulikul teel päeva jooksul organismis tekkinud happelisuse, häiritud hapniku ja happe-aluse tasakaalu.

Teised KFC plaadid ning nende ravitoimed

Sinine seeria (8 plaati)

Parasiidid. Süvadetoks. Alkoholism- narko- suitsetamine. Rasvumine. Taastusravi.

Sinise seeria energiaplaate soovitatakse kasutada esmajärjekorras ja seejärel üle minna teistele seeriatele: rohelisele, lillale, kuldsele jne. Kasutatakse peamiselt inimese keha füüsilise seisundi taastamiseks.

Lilla seeria (8 plaati)

“Kosmoenergeetika” Tänuenergia.

Kosmosenergeetika salasõna – tänuenergia. Lilla seeria energiaplaadid võimaldavad teil parandada füüsilist, psühholoogilist ja emotsionaalset seisundit. Nad annavad  tugeva kaitse väliste negatiivsete tegurite mõju vastu.

Kuldne seeria (8 plaati)

Vampirism, negatiivne NLP, needmine, nõidumine

Kuldse seeria energiaplaadid aitavab hävitada välistegureid, mis on asetatud inimesele tema üldise seisundi mõjutamiseks.(nõidus, needmine, ärasõnamine, NLP, zombistamine, vampirism jne). Nendesse energiaplaatidesse on salvestatud iidsete Maiade energiad ja kosmoenergeetilised kanalid.

Roheline seeria (9 plaati)

Väepaigad, püha vesi.

Rohelise seeria energiaplaadid edastavad funktsioone, omadusi ja energiat maa jõudude koondumiskohtadest ehk väepaikadest. Iidsetest kultuskohtadest ja pühadest portaalidest.

Eksklusiivne seeria (24 plaati)

Fortuuna, armastus ja maagia.

Need energiaplaadid ei kuulu värvide seeriasse. Nende omadustel ja neis sisalduval informatsioonil on unikaalsed omadused. Nad on haruldased ja erilised.

Eliitseeria (5 plaati)

Valgus, kuld ja ime.

Kuldse seeria energiaplaadid aitavab hävitada välistegureid, mis on asetatud inimesele tema üldise seisundi mõjutamiseks.(nõidus, needmine, ärasõnamine, NLP, zombistamine, vampirism jne). Nendesse energiaplaatidesse on salvestatud iidsete Maiade energiad ja kosmoenergeetilised kanalid.

Kollektsionääride seeria (28 plaati)

Elundid. Elundisüsteemid. Tervise võti.

Antud energiaplaadid koos viienda elemendiga väljastatakse üks kord lühikese aja jooksul. Plaadid omavad täpselt määratletud spektrit, mis on reeglina suunatud konkreetsele elundile või elundisüsteemile, mille poolest nad oluliselt erinevad teistest KFC seeriatest.

Salvator

Loominguliste võimete ja teadlikkuse arendamiseks

Salvator on uus viis inimese aju loominguliste võimete arendamiseks ja inimkeha peenhäälestamiseks. Salvator on teaduse, kunsti ja filosoofilise mõtte sümbioos, teie individuaalse reaalsuse optimeerimise artefakt.

Uue reaalsuse loomine

„LOOJAD” on programm iseenda uue reaalsuse loomiseks.

See on programm üksikisiku psühholoogiliseks häälestamiseks, mis võimaldab lahendada erinevaid psühholoogilisi probleeme ja objektiivselt ehitada oma tulevikku. Sisaldab ülikoolide teadusuuringuid.

Vähe on maailmas neid inimesi, kes suudavad läbi käia kõik eluks vajalikud väekohad ja portaalid laias maailmas. Vähe ka neid inimesi, kes suudavad läbi töötada kõiki vajalikke energiaid, et oma keha terve ja rõõmus hoida.
Nüüd on sul see võimalus tuua kogu eluks vajalik omale koju!