Skip to main content

KFC “Eksklusiivne seeria”

Fortuuna, armastus ja eluallikas. 24 plaati

KFC Eksklusiivse seeria energiaplaadid koos viienda elemendiga ei kuulu oma funktsionaalsuse poolest ühegi teise seeria hulka. Naderinevadoma eriliste funktsioonide ja ülilaialdaste kasutusvõimaluste poolest.Plaatidesse on salvestatud eluliselt olulised aspektid ja informatsioon. Kasutatud on iidseid energiaid ja õpetusi.

Hetkel olemas tootekirjeldused vaid vene keeles. Soovijatele saan tõlkida ja selgitada vastuvõtu ajal. Hinnaskaala orienteeruvalt 140-180 eurot.
 1. KFC “Fortuuna”
 2. KFC “Must mägi”
 3. KFC “Lhasa”
 4. KFC “Altari mägi. Siriuse ja Orioni Energiaportaalid”
 5. KFC “Kuldne liiv”
 6. KFC “Antikataklüsm”
 7. KFC “Armastuse valem. Ying”
 8. KFC “Armastuse valem. Yang”
 9. KFC “Eluallikas”
 10. KFC “Tervenemine”
 11. KFC “Looduslik antibiootikum”
 12. KFC “Elav vesi”
 1. KFC ”Tervenemine 2″
 2. KFC “Amarant”
 3. KFC “Salajane järv”
 4. KFC “Shambala allikas”
 5. KFC “Ilu faktor”
 6. KFC “Noorendav õun”
 7. KFC “Taaskäivitus. Puhastumine”
 8. KFC “Taaskäivitus. Täitumine.”
 9. KFC “Danilovi järv”
 10. KFC ” Floora ja Fauna“ (taimestik ja loomastik)
 11. KFC “Puhas pilk-2”
 12. KFC “Püha koobas”

Teised KFC plaadid ning nende ravitoimed

Sinine seeria (8 plaati)

Parasiidid. Süvadetoks. Alkoholism- narko- suitsetamine. Rasvumine. Taastusravi.

Sinise seeria energiaplaate soovitatakse kasutada esmajärjekorras ja seejärel üle minna teistele seeriatele: rohelisele, lillale, kuldsele jne. Kasutatakse peamiselt inimese keha füüsilise seisundi taastamiseks.

Lilla seeria (8 plaati)

“Kosmoenergeetika” Tänuenergia.

Kosmosenergeetika salasõna – tänuenergia. Lilla seeria energiaplaadid võimaldavad teil parandada füüsilist, psühholoogilist ja emotsionaalset seisundit. Nad annavad  tugeva kaitse väliste negatiivsete tegurite mõju vastu.

Kuldne seeria (8 plaati)

Vampirism, negatiivne NLP, needmine, nõidumine

Kuldse seeria energiaplaadid aitavab hävitada välistegureid, mis on asetatud inimesele tema üldise seisundi mõjutamiseks.(nõidus, needmine, ärasõnamine, NLP, zombistamine, vampirism jne). Nendesse energiaplaatidesse on salvestatud iidsete Maiade energiad ja kosmoenergeetilised kanalid.

Roheline seeria (9 plaati)

Väepaigad, püha vesi.

Rohelise seeria energiaplaadid edastavad funktsioone, omadusi ja energiat maa jõudude koondumiskohtadest ehk väepaikadest. Iidsetest kultuskohtadest ja pühadest portaalidest.

Eksklusiivne seeria (24 plaati)

Fortuuna, armastus ja maagia.

Need energiaplaadid ei kuulu värvide seeriasse. Nende omadustel ja neis sisalduval informatsioonil on unikaalsed omadused. Nad on haruldased ja erilised.

Eliitseeria (5 plaati)

Valgus, kuld ja ime.

Kuldse seeria energiaplaadid aitavab hävitada välistegureid, mis on asetatud inimesele tema üldise seisundi mõjutamiseks.(nõidus, needmine, ärasõnamine, NLP, zombistamine, vampirism jne). Nendesse energiaplaatidesse on salvestatud iidsete Maiade energiad ja kosmoenergeetilised kanalid.

Kollektsionääride seeria (28 plaati)

Elundid. Elundisüsteemid. Tervise võti.

Antud energiaplaadid koos viienda elemendiga väljastatakse üks kord lühikese aja jooksul. Plaadid omavad täpselt määratletud spektrit, mis on reeglina suunatud konkreetsele elundile või elundisüsteemile, mille poolest nad oluliselt erinevad teistest KFC seeriatest.

Salvator

Loominguliste võimete ja teadlikkuse arendamiseks

Salvator on uus viis inimese aju loominguliste võimete arendamiseks ja inimkeha peenhäälestamiseks. Salvator on teaduse, kunsti ja filosoofilise mõtte sümbioos, teie individuaalse reaalsuse optimeerimise artefakt.

Uue reaalsuse loomine

„LOOJAD” on programm iseenda uue reaalsuse loomiseks.

See on programm üksikisiku psühholoogiliseks häälestamiseks, mis võimaldab lahendada erinevaid psühholoogilisi probleeme ja objektiivselt ehitada oma tulevikku. Sisaldab ülikoolide teadusuuringuid.

Vähe on maailmas neid inimesi, kes suudavad läbi käia kõik eluks vajalikud väekohad ja portaalid laias maailmas. Vähe ka neid inimesi, kes suudavad läbi töötada kõiki vajalikke energiaid, et oma keha terve ja rõõmus hoida.
Nüüd on sul see võimalus tuua kogu eluks vajalik omale koju!