Skip to main content

KFC “Lilla seeria”

“Kosmoenergeetika” Tänuenergia. Plaadid 9-16

KFC lilla seeria energiaplaatidele on salvestatud kosmoenergeetilised kanalid, mis võimaldavad kiiresti ja tõhusalt lahendada tõsiseid probleeme.
SALASÕNAKS ON TÄNUENERGIA!

Hetkel olemas tootekirjeldused vaid vene keeles. Soovijatele saan tõlkida ja selgitada vastuvõtu ajal. Hinnaskaala orienteeruvalt 110-130 eurot.
KFC NR.9 – “Tervislik süda”

Sisaldab mitmeid kanaleid, mis toetavad südame aktiivsust. Puhastab ja eemaldab kõik, mis häirib informatsiooni vastuvõtmist. Kanal vabastab teadlikkuse, aitab kaasa loominguliste võimete arendamisele.
Kardiovaskulaarsüsteemi erinevate häirete ennetamiseks on lisatud umbes nelikümmend digitaalse kanali koodi. Programmis võetakse arvesse kapillaaride, närvisüsteemi, endokriinse ja hormonaalse süsteemi ning aju taastamist. Kanalirühma eesmärk on reguleerida düsfunktsiooniga seotud vererõhku.

KFC NR.10 – “Terved liigesed”

Mõeldud liigesvedeliku funktsioonide reguleerimiseks, kudede regenereerumise funktsioonide taastamiseks.
Sisaldab kanaleid:
Farun Buddha – aitab kaasa tšakrate edendamisele, aura taastamisele, taastab mao ja liigeste funktsiooni.
Firast ja Shaon –soodustavad negatiivsete programmide põletamist, toksiinide ja liigsete soolade kõrvaldamist, liiva lahustamist ja eemaldamist.

KFC NR.11 – “Tervislik elustiil”

Plaatide eesmärk on puhastada inimesel kõik peenkehad, eemaldada ja hävitada kõik negatiivsed programmid.Stimuleerib halbade harjumuste vastumeelsust, sisaldab andestuse energiat, eluenergiat, toetab kesknärvisüsteemi, taastab südame-veresoonkonna süsteemi, seedetrakti, psüühikat, soodustab genoomi puhastamist, vähendab agressiooni taset, taastab maksa.
Sisaldab energiakanaleid: Atman, Gibor, Agata kanal, Vingrado ja Raun, Jumalik tuul, Makosh, Peruni grupi kanalid
Lisatud kivide energiad: mägikvarts ja mäekristall
Lisatud taimede energiad: kütšala ja ohakas

KFC NR.12 – “Tervislik uni”

Plaadid on ettenähtud kõigi peenkehade puhastamiseks une ajal, aitab toota melatoniini, saada informatsiooni peenmaailmast, taastada biorütmide struktuuri une ajal.
Sisaldab energiakanaleid: Toetab kümmet erinevat tervendavat energiakanalit, sealhulgas kohanemist konkreetse inimestega. Põhiline omadus- taastab füsioloogilise une.

KFC NR.13 – “Terve intellekt”

Plaat on mõeldud tähelepanu kontsentreerimiseks, suurendab huvi õppimise vastu, soodustab vaimset kasvu.
Aitab venitada selgroogu füsioloogilisel tasandil. Aitab naistel rasestuda.
Sisaldab energiakanaleid:
Ruunilist kanalit Berkana ja kanalit Gektas, et kaitsta salvestatud infot.
Energeetilist kanalit elementide valgustamiseks, asjade ja elementide olemuse paremaks mõistmiseks.
Lisatud taimede energiad: kasekoor ja kasemahlmahlavoolu perioodil.

KFC NR.14 – “Kuldne püramiid”

Plaat on mõeldud kõikide energeetiliste  protsesside ühtlustamiseks, inimese aura kaitsmiseks välismõjude eest. Võitleb erinevate infoviirustega. Füsioloogilises plaanis aitab puhastada ja kaitsta selgroogu. Eemaldab kehast  „raske vee” ja suurendab potentsi.
Lisatud taimede energiad:  tamme energia, palderjanijuur, ohakas ja naistepuna.

KFC NR.15 – “Elu valgus”

On mõeldud vananemisvastaste funktsioonide sisselülitamiseks, negatiivsete programmide eemaldamiseks, peenkehade puhastamiseks ja taastamiseks, on suunatud harmoonilisele arengule.
Sisaldab energiakanaleid: Titan
Tervet rühma kanaleid, mida nimetatakse nooruse eliksiiriks, mis aitavad kaasa tüvirakkudetelomeraasile, mitokondrite aktiveerumisele.
Lisatud kivide energiad: akvamariin, roosa kvarts, shungiit, tiigrisilm.
Lisatud taimede energiad: ženšenn.

KFC NR.16 – “Puhas ruum”

Plaat sisaldab kümmet kosmoenergia kanalit, sealhulgas Kuldse Püramiidi Kanal, Merkaba, Jumalik tuli ja Jiva. Peamine eesmärk on luua rakule arenemistingimused ja kaitsta teda, soodustada iseregulatsiooni protsesse. Aitab leevendada stressi. Soovitatav on pihustada ruumides sellel plaadil laetud vett, et hävitada erinevaid negatiivseid olemusi.
Lisatud taimede energiad: geraanium, kuldjuur, ženšenn.
Lisatud kivide energiad: tiigrisilm, mäekristall, akvamariini.
Lisatud õlide energiad: roosiõli, eukalüptiõli, kuuseõli.

Teised KFC plaadid ning nende ravitoimed

Sinine seeria (8 plaati)

Parasiidid. Süvadetoks. Alkoholism- narko- suitsetamine. Rasvumine. Taastusravi.

Sinise seeria energiaplaate soovitatakse kasutada esmajärjekorras ja seejärel üle minna teistele seeriatele: rohelisele, lillale, kuldsele jne. Kasutatakse peamiselt inimese keha füüsilise seisundi taastamiseks.

Lilla seeria (8 plaati)

“Kosmoenergeetika” Tänuenergia.

Kosmosenergeetika salasõna – tänuenergia. Lilla seeria energiaplaadid võimaldavad teil parandada füüsilist, psühholoogilist ja emotsionaalset seisundit. Nad annavad  tugeva kaitse väliste negatiivsete tegurite mõju vastu.

Kuldne seeria (8 plaati)

Vampirism, negatiivne NLP, needmine, nõidumine

Kuldse seeria energiaplaadid aitavab hävitada välistegureid, mis on asetatud inimesele tema üldise seisundi mõjutamiseks.(nõidus, needmine, ärasõnamine, NLP, zombistamine, vampirism jne). Nendesse energiaplaatidesse on salvestatud iidsete Maiade energiad ja kosmoenergeetilised kanalid.

Roheline seeria (9 plaati)

Väepaigad, püha vesi.

Rohelise seeria energiaplaadid edastavad funktsioone, omadusi ja energiat maa jõudude koondumiskohtadest ehk väepaikadest. Iidsetest kultuskohtadest ja pühadest portaalidest.

Eksklusiivne seeria (24 plaati)

Fortuuna, armastus ja maagia.

Need energiaplaadid ei kuulu värvide seeriasse. Nende omadustel ja neis sisalduval informatsioonil on unikaalsed omadused. Nad on haruldased ja erilised.

Eliitseeria (5 plaati)

Valgus, kuld ja ime.

Kuldse seeria energiaplaadid aitavab hävitada välistegureid, mis on asetatud inimesele tema üldise seisundi mõjutamiseks.(nõidus, needmine, ärasõnamine, NLP, zombistamine, vampirism jne). Nendesse energiaplaatidesse on salvestatud iidsete Maiade energiad ja kosmoenergeetilised kanalid.

Kollektsionääride seeria (28 plaati)

Elundid. Elundisüsteemid. Tervise võti.

Antud energiaplaadid koos viienda elemendiga väljastatakse üks kord lühikese aja jooksul. Plaadid omavad täpselt määratletud spektrit, mis on reeglina suunatud konkreetsele elundile või elundisüsteemile, mille poolest nad oluliselt erinevad teistest KFC seeriatest.

Salvator

Loominguliste võimete ja teadlikkuse arendamiseks

Salvator on uus viis inimese aju loominguliste võimete arendamiseks ja inimkeha peenhäälestamiseks. Salvator on teaduse, kunsti ja filosoofilise mõtte sümbioos, teie individuaalse reaalsuse optimeerimise artefakt.

Uue reaalsuse loomine

„LOOJAD” on programm iseenda uue reaalsuse loomiseks.

See on programm üksikisiku psühholoogiliseks häälestamiseks, mis võimaldab lahendada erinevaid psühholoogilisi probleeme ja objektiivselt ehitada oma tulevikku. Sisaldab ülikoolide teadusuuringuid.

Vähe on maailmas neid inimesi, kes suudavad läbi käia kõik eluks vajalikud väekohad ja portaalid laias maailmas. Vähe ka neid inimesi, kes suudavad läbi töötada kõiki vajalikke energiaid, et oma keha terve ja rõõmus hoida.
Nüüd on sul see võimalus tuua kogu eluks vajalik omale koju!