Skip to main content

KFC “Kuldne seeria”

Vampirism, negatiivne NLP, needmine, nõidumine. Plaadid 17-24

KFC Kuldse seeria 5. elemendiga plaatidesse on salvestatud iidsete maiade energiad ja kosmoenergeetilised kanalid. Kuldse seeria plaate on soovitatud kasutada energia-informatsiooni mõjutuste puhul (nõidus, needmine, ärasõnamine, NLP, zombistamine, vampirism jne).
Selle seeria kanalid lülitavad end automaatselt sisse, selleks on piisav, kui kaks nädalat järjest, iga päev 15. minutiks asetada plaat sabaluu alla (istuda selle peale).

Hetkel olemas tootekirjeldused vaid vene keeles. Soovijatele saan tõlkida ja selgitada vastuvõtu ajal. Hinnaskaala orienteeruvalt 110-130 eurot.
KFC NR. 17   –  “Ülestõusmine”

Mõeldud tungima alateadvuse sügavatesse kihtidesse, et teha kindlaks inimeste tervise negatiivse seisundi algpõhjused ja nende negatiivsete programmide lahustamine.

KFC NR.18 – “Sünkrooniseerimine”

Eesmärgiks on tšakrate, meridiaanide, peenkehade puhastamine negatiivsetest mõjudest ja sihipärastest negatiivsetest informatsiooniprogrammidest (maagia, nõidus, NLP jne).

KFC NR.19 – “Antitubakas”

Mõeldud nikotiinist kopsude puhastamiseks nikotiinist ja suitsetamisest loobumiseks:
Eemaldab kõik suitsetajate harjumuste negatiivsed sidemed, kõik kopsudega seotud negatiivsed programmid.

KFC NR.20 – “Puhastamine”, päikeseeenrgia

Mõeldud astraalolemuste energiainformatsiooni mõju neutraliseerimiseks. Sellel KFC plaadil on salvestatud  ka kosmoenergeetiline kanal “Perun“ – päikesekanal. Päikese vaim Ar, päikese jumal Ra, päikese spekter, päikesepaiste.

KFC NR.21 – ″Hingepeegel”

Mõeldud tšakrate, meridiaanite, peenkehade toetuseks, taastamiseks, virgutamiseks ja aktiveerimiseks võimsa  ja ülitugevauniversumi valgusenergiaga.

KFC NR.22 – “Tee iseenda juurde”

Plaat on ettenähtud inimestele, kes on võõraid probleeme suuremas koguses korjanud enda õlgadele ja elanud teiste elu. Plaat neutraliseerib võõrad koormad, võõra elu.

KFC NR.23 – “Vabanemine”

Mõeldud negatiivsete energiasidemete, ühenduste, vampiirsete lontide jms. eemaldamiseks.

KFC NR.24 – “Nägemise taastumine”, taasnägemine

Plaat on mõeldud erinevate loitsude, nõiduste ja manamiste neutrealiseerimiseks, eemaldamiseks. Ehk Armuloitused eemaldamine.
Alkoholismineeduse eemaldamine. Perekonnast lahutamise, lahkumise loitsue eemaldamine.

Teised KFC plaadid ning nende ravitoimed

Sinine seeria (8 plaati)

Parasiidid. Süvadetoks. Alkoholism- narko- suitsetamine. Rasvumine. Taastusravi.

Sinise seeria energiaplaate soovitatakse kasutada esmajärjekorras ja seejärel üle minna teistele seeriatele: rohelisele, lillale, kuldsele jne. Kasutatakse peamiselt inimese keha füüsilise seisundi taastamiseks.

Lilla seeria (8 plaati)

“Kosmoenergeetika” Tänuenergia.

Kosmosenergeetika salasõna – tänuenergia. Lilla seeria energiaplaadid võimaldavad teil parandada füüsilist, psühholoogilist ja emotsionaalset seisundit. Nad annavad  tugeva kaitse väliste negatiivsete tegurite mõju vastu.

Kuldne seeria (8 plaati)

Vampirism, negatiivne NLP, needmine, nõidumine

Kuldse seeria energiaplaadid aitavab hävitada välistegureid, mis on asetatud inimesele tema üldise seisundi mõjutamiseks.(nõidus, needmine, ärasõnamine, NLP, zombistamine, vampirism jne). Nendesse energiaplaatidesse on salvestatud iidsete Maiade energiad ja kosmoenergeetilised kanalid.

Roheline seeria (9 plaati)

Väepaigad, püha vesi.

Rohelise seeria energiaplaadid edastavad funktsioone, omadusi ja energiat maa jõudude koondumiskohtadest ehk väepaikadest. Iidsetest kultuskohtadest ja pühadest portaalidest.

Eksklusiivne seeria (24 plaati)

Fortuuna, armastus ja maagia.

Need energiaplaadid ei kuulu värvide seeriasse. Nende omadustel ja neis sisalduval informatsioonil on unikaalsed omadused. Nad on haruldased ja erilised.

Eliitseeria (5 plaati)

Valgus, kuld ja ime.

Kuldse seeria energiaplaadid aitavab hävitada välistegureid, mis on asetatud inimesele tema üldise seisundi mõjutamiseks.(nõidus, needmine, ärasõnamine, NLP, zombistamine, vampirism jne). Nendesse energiaplaatidesse on salvestatud iidsete Maiade energiad ja kosmoenergeetilised kanalid.

Kollektsionääride seeria (28 plaati)

Elundid. Elundisüsteemid. Tervise võti.

Antud energiaplaadid koos viienda elemendiga väljastatakse üks kord lühikese aja jooksul. Plaadid omavad täpselt määratletud spektrit, mis on reeglina suunatud konkreetsele elundile või elundisüsteemile, mille poolest nad oluliselt erinevad teistest KFC seeriatest.

Salvator

Loominguliste võimete ja teadlikkuse arendamiseks

Salvator on uus viis inimese aju loominguliste võimete arendamiseks ja inimkeha peenhäälestamiseks. Salvator on teaduse, kunsti ja filosoofilise mõtte sümbioos, teie individuaalse reaalsuse optimeerimise artefakt.

Uue reaalsuse loomine

„LOOJAD” on programm iseenda uue reaalsuse loomiseks.

See on programm üksikisiku psühholoogiliseks häälestamiseks, mis võimaldab lahendada erinevaid psühholoogilisi probleeme ja objektiivselt ehitada oma tulevikku. Sisaldab ülikoolide teadusuuringuid.

Vähe on maailmas neid inimesi, kes suudavad läbi käia kõik eluks vajalikud väekohad ja portaalid laias maailmas. Vähe ka neid inimesi, kes suudavad läbi töötada kõiki vajalikke energiaid, et oma keha terve ja rõõmus hoida.
Nüüd on sul see võimalus tuua kogu eluks vajalik omale koju!